سرور و نشاط را Offscreen تراژدی از طریق سال

در طول آن شش فصل اجرا Glee در نظر گرفته شد یکی از مهمترین و نشاط بخشی را نشان می دهد تلویزیون. اما به دور از د

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399

در طول آن شش فصل اجرا Glee در نظر گرفته شد یکی از مهمترین و نشاط بخشی را نشان می دهد تلویزیون. اما به دور از دوربین و بازیگران آن مواجه شده است و تعدادی از تراژدی از طریق سال.

پس از موسیقی dramedy برای اولین بار در فاکس در ماه مه 2009 بینندگان بلافاصله در عشق سقوط کرد با Cory Monteith, یک, پس از کمی شناخته شده بازیگر از کانادا که ستاره دار به عنوان ویلیام مک کینلی دبیرستان کارفرمایی و سرور و نشاط باشگاه تازه وارد فین هادسون. Monteith یک بار در توصیف شخصیت او به عنوان یک "کلیشه ای خنگ سوار کار ماهر" اما با گذشت زمان طرفداران شروع به دیدن یک سمت نرمتر از او.

عنوان فصل رفت Monteith شد یک ستاره عظیم برنده یک جایزه SAG و نوجوان جایزه انتخاب اما او مبارزه شخصی شیاطین در طول راه. او وارد یک مرکز نوتوانی در مارس 2013 برای سوء چیزی که او تا به حال مبارزه از سن 13. به عنوان یک نتیجه فین نوشته شده و در آخر این قسمت از فصل 4 به عنوان او به اتمام درمان. که در ماه جولای Monteith مرده پیدا شد در سن 31 از مصرف بیش از حد تصادفی در اتاق هتل خود را در ونکوور کانادا.

فاجعه رخ داد دوباره در دسامبر 2015 زمانی که علامت Salling که بازی فین هم تیمی نوح "جن" Puckerman دستگیر شد برای در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان. او به اتهام زیر ممکن است و مجرم در سپتامبر 2017. Salling شد محکوم به اعدام در مارس 2018 و توافق به خدمت چهار تا هفت سال در زندان علاوه بر ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی. او گزارش شد گم شده در ژانویه 2018 و مرده یافت در سن 35 سالگی شش ساعت بعد در یک خودکشی توسط حلق آویز.

Glee طرفداران دل شکسته یک بار دیگر در ماه جولای سال 2020 پس از اخبار را شکست که Naya Riveraکه ستاره دار به عنوان سانتانا لوپز رفت از دست رفته در طول یک قایق سوار با پسرش Josey. اجاره کشتی پیدا شد شناور در دریاچه Piru در شهرستان ونتورا ایالت کالیفرنیا با 4 سال خواب در آن و به تنهایی. مقامات همچنان به جستجو برای ریورا هر چند او مرده فرض. اعتقاد بر این است که او غرق در حالی که شنا کردن.

پایین برای جزئیات بیشتر در Glee's تیتر-ساخت تراژدی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب