Govts از دست دادن حمایت عمومی به عنوان رکورد جهانی بیشترین افزایش روزانه در COVID-19 عفونت

هند یکی از کشورهای مختلف به تازگی گزارش خود را به بالاترین روزانه تعداد زیادی از عفونت ها به عنوان موارد افز

توسط KETABKHOOOON در 5 مرداد 1399
هند یکی از کشورهای مختلف به تازگی گزارش خود را به بالاترین روزانه تعداد زیادی از عفونت ها به عنوان موارد افزایش در سراسر جهان است. — AFP/فایل

پاریس: جهان به یک رکورد جدید برای بالاترین افزایش روزانه در coronavirus عفونت به عنوان یک نظرسنجی منتشر شد شنبه نشان داد دولت به سرعت در حال از دست دادن حمایت خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر.

وجود دارد بیش از 280,000 موارد جدید ثبت شده در سطح جهان در هر پنج شنبه و جمعه بیشترین روزانه افزایش می یابد از آنجا که ویروس پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

روز جمعه شمارش 282,042 شد حاشیه پایین در روز پنج شنبه هر روز رکورد 284,661 با توجه به AFP تعداد بر اساس منابع رسمی اما هنوز علائم هشدار دهنده چشم انداز مثبت در گسترش ویروس.

نزدیک به یک سوم از جهان 15.8 میلیون عفونت شده اند و ثبت نام از تاریخ 1 ژوئیه در حالی که شمار کشته شدگان در مجموع نزدیک 640,000.

ایالات متحده باقی مانده است سخت ترین ضربه ملت در روز جمعه گزارش دوم خود را مستقیما بعد از بیش از 70000 مورد جدید و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر به عنوان ویروس طول می کشد نگه دارید در جنوب کشور و غرب است.

مشابه تجدید حیات در اروپا باعث شده است تا سازمان بهداشت جهانی زنگ خطر را به صدا بیش از این گسترش به عنوان بریتانیا پیوست و فرانسه و آلمان و اتریش در سفت کردن قوانین در ماسک پوشیدن و همچنین نورد بیشتر تست.

دولت ها در سراسر جهان تلاش کرده اند برای مهار این ویروس با وجود طولانی و از لحاظ اقتصادی-cripping مستندات تحمیل شده به میلیون ها نفر از مردم و یک نظرسنجی منتشر شد شنبه نشان داد که ایمان به مقامات است و رو به کاهش در شش کشورهای ثروتمند.

جمعیت در فرانسه و آلمان و انگلیس و ژاپن و سوئد و آمریکا به طور گسترده ای اعتقاد بر این مرگ و عفونت ارقام به بالاتر از ثبت با توجه به بررسی که نظرسنجی از 1000 نفر در هر ملت است.

"در بسیاری از کشورها این ماه برای حمایت از دولت های ملی در حال سقوط است" این گزارش توسط Kekst CNC ارتباطات گروه مشاوره گفت.

'زمان جنگ حالت'

شیوع بیماری های جدید همچنان به انتقام ویران کردن در جاهای دیگر در سراسر جهان با خوشه های در حال ظهور در سراسر آسیا. کره جنوبی روز شنبه گزارش داد که بالاترین عفونت رقم در نزدیک به چهار ماه در ویتنام اولین محلی منتقل می شود مورد تقریبا در 100 روز شناسایی شد.

مقامات چین روز جمعه گفت آنها را معرفی موج جدیدی از آزمایش در شهرستان بندر دالیان به حدود شش میلیون نفر, پس, تازه, عفونت تشخیص داده شد وجود دارد.

دولت محلی را کمیسیون بهداشت گفت: این شهرستان باید "وارد جنگ mode" برای جلوگیری از هر گونه گسترش آن را به عنوان اعلام کرد در نقطه نوکلئیک اسید تست برای مردم با استفاده از سیستم مترو و مستندات جدید برای برخی از جوامع است.

که جلوگیری نمی, چینی, سوپر لیگ, لگد زدن به پشت درهای بسته در روز شنبه با بازیکنان گوانگژو Evergrande و شانگهای شنهوا برگزاری یک دقیقه سکوت برای قربانیان این بیماری همه گیر.

با این حال جشن بودند به نام خاموش در سائو پائولو بزرگترین شهر سخت-آمار برزیل که به طور نامحدود به تعویق افتاد آن 2021 کارناوال به دلیل بیماری همه گیر.

اروپا حساب برای یک پنجم جهان را مورد تعداد تا کنون.

که اروپا فصل ابراز نگرانی در مورد افزایش موارد در این قاره در دو هفته گذشته و هشدار داد محدودیت های ممکن است مورد نیاز است.

یک سه ساله دختر این هفته درگذشت در بلژیک تبدیل شدن این کشور جوانترین قربانی این ویروس.

"اخیر تجدید حیات در COVID-19 موارد در برخی از کشورها به دنبال کاهش فاصله فیزیکی اقدامات است که قطعا موجب نگرانی," یک, که, اروپا, سخنگوی گفت: AFP.

"اگر وضعیت مطالبات سرگیری سختگیرانه تر و هدفمند اقدامات با پر تعامل از جوامع ممکن است مورد نیاز است."

شیوع بیماری دیده شده است به تازگی در مناطق آراگون و کاتالونیا که در آن مقامات را دوباره به راه افتادند محدودیت هایی در زندگی روزانه و بارسلونا خواست ساکنان تنها به ترک خانه برای ضروری سفر.

'جهان آلوده است'

نخست وزیر فرانسه ژان کستکس گفت: در نقطه تست خواهد شد نورد از برای مسافران پس از رسیدن در فرانسه از 16 پرخطر کشور است.

ماسک در حال حاضر اجباری در فضاهای محصور در سراسر کشور و نگرانی وجود دارد که در تابستان فصل تعطیلات می تواند دیدن یک جدید سنبله به عنوان مردم گله به سواحل و نقاط توریستی.

بریتانیا روز جمعه نیز آن را اجباری برای پوشیدن چهره و پوشش در مراکز خرید و بانک ها و رسانه های غذای آماده, ساندویچ مغازه ها و سوپر مارکت ها.

استثنا شده است از جمله برای کودکان زیر 11 و یا افراد مبتلا به مشکلات تنفسی, اما دیگران که حاضر خود را برای پوشش بینی و دهان در انگلستان در خطر جریمه تا £100 (130 دلار).

این ویروس دارای ضعف سیستم های سلامت در آمریکای لاتین با افراد آلوده خوابیدن در چادر و یا اتومبیل در خارج از بیمارستان در پرو دومین شهر آرکیپا.

"جهان آلوده است" گفت: Raquel Barrera یک 28 ساله در السالوادور است که از دست سه برادر و هر دو پدر و مادر او به این بیماری در کمتر از دو ماه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن