تفنگ خشونت نامتناسبی تحت تاثیر قرار می گیرند. داده ها نشان می دهد که آن را بدتر.

شیکاگو — برای بسیاری از شهرستانها عمده ایالات متحده در این سال مشخص شده است گلوله و خونریزی.بیش از 1500 نفر شد

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

شیکاگو — برای بسیاری از شهرستانها عمده ایالات متحده در این سال مشخص شده است گلوله و خونریزی.

بیش از 1500 نفر شده اند و در شیکاگو تقریبا 900 در فیلادلفیا و بیش از 500 در شهر نیویورک تا کنون در سال 2020 — همه به طور قابل توجهی از زمان مشابه در سال گذشته (1,018 در شیکاگو 701 در فیلادلفیا و 355 در نیویورک).

افزایش در تیراندازی شده است به خصوص برای جوامع رنگ است که به طور نامتناسبی را تحمل وزن COVID-19 بحران رکود اقتصادی و ناآرامی های اجتماعی پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس است.

در شهر نیویورک پس از تعداد قربانیان تیراندازی بیش از دو برابر از ماه ژوئن سال 2019 به این ژوئن هر فردی که به ضرب گلوله کشته شده است این ماه ژوئیه نزدیک به 100 در مجموع شده است یک عضو از جامعه اقلیت با توجه به اداره پلیس. و در ماه ژوئن 97 درصد از قربانیان تیراندازی بودند اقلیت های بخش گفت.

در شیکاگو که در آن جوامع اقلیت از مدتها تلاش با اسلحه های مرگبار و خشونت و تیراندازی را افزایش 76 درصد از زمان مشابه در سال گذشته با نزدیک به تمام خونریزی متمرکز در این شهر عمدتا سیاه و قهوه ای جوامع در جنوب و غرب طرف.

تصویر: ایالات متحده-جنایت-تیراندازی-تفنگ (آنجلا Weiss / AFP - Getty Images)

در میان قربانیان بود 7 ساله دختر بچه ناتالیا والاس بود که به ضرب گلوله در یک خانواده جمع آوری بیش از چهارم جولای آخر هفته در سمت غرب.

در حالی که افزایش در حوادث شایع است در طول ماه های گرم در این سال بوده است بسیار پیچیده تر گفت: Christopher Herrmann سابق جرم تحلیلگر سرپرست با NYPD و استاد در جان جی, کالج عدالت کیفری در نیویورک است.

"وجود دارد یک ضرب عامل اتفاق می افتد در حال حاضر. نه تنها آن است که فصل تابستان خشونت است COVID-19 پلیس اعتراضات و از دست دادن شغل," او گفت:. "همه این عوامل در حال رفتن به تشدید خشونت ها به خصوص در جوامع است که در حال حاضر آسیب پذیر است."

عمدتا سیاه و سفید محله در دهه های اخیر به طور متوسط پنج بار به عنوان بسیاری از جرایم خشونت آمیز به عنوان عمدتا سفید جوامع با توجه به یک سال 2016 مطالعه انجام شده توسط ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری است.

این جوامع — در حال حاضر رو به نژادپرستی ساختاری و موانع به فرصت — در حال حاضر در برخورد با اضافه شدن علل استرس دانیل وبستر مدیر جانز هاپکینز مرکز تفنگ سیاست و پژوهش گفت.

"افرادی که درگیر در خشونت بسیاری از آنها از نظر مالی ناامن مسکن ناامن غذایی نا — تمام زندگی خود را ناامن است," او گفت:.

در لوئیزویل به عنوان اعتراض باقی بماند بیش از مرگ Breonna تیلور بود که به ضرب گلوله در خانه اش توسط لویی مترو اداره پلیس ماموران در ماه مارس شده است وجود دو برابر شدن nonfatal تیراندازی در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته 40 درصد افزایش تفنگ مرگ و میر.

از ژانویه تا مه سال جاری تقریبا 75 درصد از قربانيان قتل سیاه پوست بودند ، با توجه به لویی اداره پلیس.

در فیلادلفیا بیش از 30 نفر به ضرب گلوله کشته شدند بیش از چهارم جولای آخر هفته و 23 به ضرب گلوله کشته شدند در یک دوره 24 ساعته. این شهر را دیده است نزدیک به 30 درصد پرش در قتل از همان زمان در سال 2019.

بلال قیوم ضد خشونت حمایت در این شهرستان گفت: از دست دادن شغل و عدم فرصت قبل از همه گیر مانده بود جوامع اقلیت آسیب پذیر به خصوص در این تابستان.

"این نوع از فشار به طور مداوم در یک جامعه بدون هر گونه نشانه ای از تغییر من واقعا بر این باورند که کمک به درایو خشونت ما در حال حاضر شاهد هستیم گفت: در Philadelphia Inquirer.

رونی دان یک استاد سیاست شهری در دانشگاه ایالتی کلیولند به نام افزایش خونریزی "یک طوفان کامل یک تلاقی اتفاقاتی که در معرض تمام نابرابری اجتماعی است که وجود دارد."

"سیاه و سفید جامعه زندگی در یک کشور از تروما در زمانی که شما نگاه در همه آفات است که تاثیر منفی آنها," او گفت:. "این جوامع آسیب پذیر در جامعه ما بسیاری از این اجتماعی و مشکلات اجتماعی در حال رفتن به آشکار وجود دارد زودتر و بیشتر برجسته."

آتلانتا تا به حال 20 درصد سنبله در تیراندازی از همان زمان در سال 2019 با یکی از جوانترین قربانیان an8-دختر Secoriea ترنر که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که سوار یک خودرو با بیش چهارم جولای آخر هفته. خشونت در میان ناآرامی از پلیس با قتل Rayshard بروکس یک مرد سیاه و سفید بود که به ضرب گلوله توسط یک دفتر در یک وندی پارکینگ در ژوئن 12.

Alethea کارتر 65 که زندگی در آتلانتا Edgewood محله همه از زندگی او شده است در سمت چپ متزلزل های اخیر موجی از خشونت است.

"اگر آنها نمی کشتن ما," او گفت: Atlanta Journal-Constitution "ما در حال رفتن برای کشتن یک دیگر. این غم انگیز است."

فلوید مرگ است stoked ملی حساب در مورد تاکتیک های پلیس و سوخت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و تغییر مسیر کمک های مالی به جامعه و اجتماعی سلامتی باعث می شود.

چرا که پلیس بی اعتمادی وبستر گفت: ممکن است افراد کمتر تمایل به 911 تماس بگیرید اگر آنها را ببینید یک جرم اتفاق می افتد. در موارد بدتر افسران خود می تواند گام به عقب و کمتر فعال به عنوان آنها با واکنش شدید عمومی, او گفت:.

"یکی از چیزهایی است که مشاهده شده است در تعدادی از شهرستانها پس از وجود دارد بسیار بالا مشخصات حادثه پلیس سوء استفاده وجود دارد نسبتا قابل توجهی قیام در پاسخ به این که که در آن شما معمولا فراموش دیدن افزایش خشونت در جوامع که اغلب گرفتار این مشکل" وبستر گفت.

به عنوان تیراندازی تورم در سراسر کشور پرداختن به این موضوع نیاز به عمل در چندین جبهه از جمله فدرال پاسخ وبستر اضافه شده است.

"جوامع در حال از جان گذشته برای منابع به خصوص در این زمان و آن را فراتر از آنچه در یک شهر می تواند انجام دهد. این است که واقعا ملی و سیاست عمومی موضوع," او گفت:. "مردم باید از خود بپرسید که چگونه آنها می تواند کمک به آسیب پذیر ترین متاثر از این بیماری همه گیر و تاثیر اقتصادی آن است."

یکی دیگر از قطعه اساسی از راه حل نیز توان مقابله با مسائل اطراف پلیس, او گفت:. "برای کاهش این خشونت ما در حال رفتن به آمده تا با پلیس مدل و امنیت عمومی که به گسترش فراتر از پلیس این جوامع احساس سرمایه گذاری و اعتماد است."

با وجود ناامنی و ناآرامی در سراسر کشور وجود دارد راه هایی برای جلوگیری از ناامیدی است که همواره بسیاری از خشونت وبستر گفت و راهنما را به فرصت و امید برای جوامع از رنگ.

"شما یک مقدار زیادی از تاکید کردن مردم زندگی در لبه هستند که با داشتن یک معامله بزرگ از ایمان است که دولت خود را پشت" وبستر گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب