Gwen Stefani, Gavin Rossdale روان بیش از پسر کینگستون در 14 روز تولد

آن روز خود را! گوئن استفانی و شوهر سابق Gavin Rossdale هر دو باران خود را به پسر ارشد کینگستون با ستایش به خود

توسط KETABKHOOOON در 7 خرداد 1399

آن روز خود را! گوئن استفانی و شوهر سابق Gavin Rossdale هر دو باران خود را به پسر ارشد کینگستون با ستایش به خود را جشن می گیرند 14th تولد.

"مبارک 14th bday به نخستزاده من پسر – با تشکر از تو خدا برای مارک من خود مادر" استفانی, 50, نوشت طریق Instagram در سه شنبه, 26 در کنار یک عکس از نوجوان خیساندن تا خورشید در طول یک سفر ساحل.

"فقط یک دختر" songstress و Rossdale, 54, تقسیم در ماه اوت 2015 پس از نزدیک به 13 سال از ازدواج. طلاق خود را نهایی شد در مارس 2016 و بعد از آن که در سال استفانی نقل مکان کرد با Blake Shelton. The exes همچنین به اشتراک گذاری فرزندان زوما 11 و آپولو 6. در حالی که بوش خواننده را تنظیم می کند به صرف زمان بیشتری را جدا از فرزندان خود را بیش از حد معمول طول coronavirus همه گیر او به اشتراک گذاشته عاطفی ادای احترام به پسر نخستزاده خود را به افتخار او روز بزرگ است.

Gwen Stefani Gavin Rossdale Gush Over Son Kingston His 14th Birthday
Gwen Stefani, Kingston Rossdale و Gavin Rossdale. شاتر; حسن نیت ارائه میدهد گوئن استفانی/Instagram; Shutterstock

"چه یک سفر با این مرد جوان. پادشاه شما ضربه من دور" Rossdale عنوان یک تعداد انگشت شماری از شیرین عکس از او و پسرش را از طریق سال. "چنین نوع خنده دار هوشمند خوش تیپ شیطان روحیه بیان پویا sapien. شما پر از عشق و طنز, این احساس که ما چیزی رو راست اگر چه اعتباری متعلق به شما است. ... من متاسفم هیچ گردهمایی بزرگ به عنوان شما درخواست کرده بود (و آگهی 😳😳😳😂😂🤷🏽🎂) اما که خواهد آمد. بیایید همه امن تر برای اولین بار."

این نوازنده بریتانیا به پایان رسید در یک متفکر توجه داشته باشید اضافه کردن "چه می توانم به شما بگویم – تو عشق زندگی من است. چشم من اپل. شما می دانید من آن را انجام تمام (بیشتر) برای شما و خواهر و برادر شما درست است؟"

در اوایل سال جاری Rossdale صحبت کرد و با صراحت در مورد چالش های coparenting با همسر سابق خود در میان بهداشت جهانی بحران و به آن اعتراف شده بود "خصوصی" به تعادل زمان در حالی که به همان اندازه پناه گرفتن در محل دستورالعمل را در نظر میگیرد.

Gwen Stefani Gavin Rossdale Gush Over Son Kingston His 14th Birthday
کینگستون Rossdale. حسن نیت ارائه میدهد Gavin Rossdale/Instagram

"من دو هفته اول با آنها رفت و به Oklahoma," او گفت: در طول یک مه قسمت از SiriusXM را تنه ملت. پس از آن پسر شده اند ماندم, به, با مادر خود و شلتون, 43, خود را در "10,000 هکتار در مرتع پرورش احشام" در میانه. "من فکر می کنم آن را خوب در حال حاضر, اما آن را یک معضل بزرگ برای پدر و مادر و بچه ها با تقسیم بازداشت است."

هر چند او تلاش خود را به "فکر" از فرزندان خود ایمنی در حالی که آنها ماندن با او Rossdale اعتراف کرد که این سخت بود که همیشه دانستن آنچه که قرار بود با پسران خود را زمانی که آنها از هم جدا است.

"من می دانم که در اطراف من و می دانم که آوردن تاج — هیچ — اما شما فرستادن بچه های خود را و در حال حاضر آنها در حال آمدن به شما و در حال حاضر شما مستعد ابتلا به هر کس که آنها با" او به این نتیجه رسیدند در آن زمان است. "پس از آن یک مشکل با طلاق پدر و مادر است."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب