حاج خطبه 2020: 'مشکلات یک تست از خدا'

حاج خطبه 2020: 'مشکلات یک تست از خدا'عضو شورای علمای ارشد و مشاور در دادگاه سلطنتی شیخ عبدالله بن سلیمان در ح

توسط KETABKHOOOON در 9 مرداد 1399
حاج خطبه 2020: 'مشکلات یک تست از خدا'

عضو شورای علمای ارشد و مشاور در دادگاه سلطنتی شیخ عبدالله بن سلیمان در حج خطبه گفت: زائران جمع آوری شده در کوه عرفات که مشکلات آنها در این زندگی شد یک آزمایش از خدا.

شیخ عبدالله بن سليمان در خطبه های خود از Masjid-e-Nimra در روز پنج شنبه سپاس از خداوند متعال برای انواع نعمت او عطا در انسان است. "تقوا انسان را تضمین می کند باقی می ماند به دور از شر" او گفت:. "شهادت میدهم که هیچ خدایی جز خدا."

او افزود که قربانی و عبادت تنها برای خدا تخمگذار تاکید بر واجب یا farz در عمل مسلمانان است.

او به پرداخت ادای احترام به حضرت محمد (ص) و گفت که او تمام عمر خود را صرف برای رفاه بشر است. شیخ Suleman گفت که کسانی که همچنان ثابت قدم در مسیر حق با صبر و شکیبایی را دریافت بشارت در پایان.

"مشکلات زندگی این است یک تست از خدا," او گفت:. "این است که تنها از طریق عبادت است که شما می توانید دفع مصیبت."

او گفت که آن زحمات و مشکلات بر آمد مردم با توجه به خدا را به عنوان او خالق همه چیز است.

حجاج در عرفات

زائران وارد شده و در دشت کوه عرفات در روز پنج شنبه به عربستان سعودی دارای یک "کوچک شده" حج در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

به طور کلی کلینیک در عرفات نصب شده اند که باید پزشکان و مشاوران و پرستاران بخشهای مراقبت ويژه برای کمک به زائران. سلامت مقررات نیز مقابله با هر زائر مبتلا به سکته گرما یا استرس است.

یک اردوگاه آماده شده توسط دولت در عرفات برای منزوی کردن هر COVID-19 بیمار در میان زائران برای درمان پزشکی. از سوی دیگر عربستان دفاع مدنی نیروهای آماده خواهد شد برای تامین امنیت به زائران به عنوان آنها راه خود را به این مکان مقدس.

"همه طرف های درگیر در حال انجام وظایف خود را به رسیدگی به هر گونه خطرات با توجه به طرح کلی برای حاج زیارت گفت:" فرمانده نیروهای دفاع مدنی برای حج ، ژنرال Hamoud Al Jawf.

عربستان مقامات را محدود به تعداد زائران شرکت در این سال را به حاج 1,000 شامل گسترش COVID-19. برخی از محلی گزارش دولت است که به عنوان بسیاری از 10,000 زائران انجام خواهد شد حج.

کعبه Kiswa جایگزین

از حمله عربستان گزارش داد که Kiswa از Kaabah جایگزین شد چهارشنبه شب و مطابق با سنت فرایند اجرا شد توسط کارکنان عمومی ریاست جمهوری برای امور اسلامی.

در یک بیانیه معاون عمومی ریاست جمهوری برای امور اسلامی گفت که Kaabah شده بود پردهی جدید Kiswa که متشکل از چهار طرف و سه تار (پرده) برای درب.

"مراحل شروع از سمت Hateem (یک نیم دایره در مقابل دیوار شمال غربی دیوار کعبه) به دلیل Al-Mizab (یک آب باران اسپوت ساخته شده از طلا) نیاز به یک باز خاص در بالای صفحه. پس از تحکیم همه طرف گوشه ثابت شد با دوخت آنها را از بالای پارچه به پایین" او گفت:.

به عنوان بسیاری از 200 عربستان صنعتگران درگیر در تولید پرده سیاه و سفید در شاه عبدالعزیز پیچیده برای کعبه مقدس است Kiswa Al-منصوری گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن