تولدت مبارک پرنسس شارلوت! دیدن او Sassiest چهره

بیش از حد زیبا! شاهزاده خانم شارلوت عبارات اغلب خبرها را برای سرقت نور افکن در رویال درگیری. پرنس ویلیام و دوش

توسط KETABKHOOOON در 13 اردیبهشت 1399

بیش از حد زیبا! شاهزاده خانم شارلوت عبارات اغلب خبرها را برای سرقت نور افکن در رویال درگیری.

پرنس ویلیام و دوشس کیت استقبال شارلوت در مارس 2015. آنها همچنین پدر و مادر از فرزندان پرنس جورج و پرنس لوئیس.

"ویلیام و کیت بسیار اولویت بندی و بالا آوردن کودکان به صورت عادی در یک محیط که ممکن است بیش از هر چیز دیگری" سلطنتی خودی گفت: ما هفته در ماه سپتامبر سال 2018 است. "آنها نمی دید از دست رفته است."

منبع دیگری گفت: ما در ماه دسامبر 2017 که شارلوت کیت "سایه".

"هر کجا که کیت می رود بنابراین آیا شارلوت. آن را دوستداشتنی" این منبع گفت. "همانطور که او در خانه خیلی بیشتر از George, Charlotte صرف زمان در آشپزخانه 'کمک' با همه چیز. هر زمان که خانه دار و یا کیت در حال آماده سازی مواد غذایی, شارلوت نیاز خود را کوچک اسباب بازی مجموعه ای در کنار او به تقلید."

وقتی که می آید به صرف وقت با برادران شارلوت ساخته شده است یک "اتصال" با لوئیس و جورج. "شارلوت واقعا لذت بردن از داشتن یک برادر کوچکتر به بازی با" یک منبع گفت:" ما هنگامی که یک کمی وارد شده در مارس 2018. "او خواهر بزرگ او وظایف بسیار جدی است. او نمی خواهد ترک نوزاد لوئیس " طرف. ... [او و جورج] یک باند بزرگ و یک اتصال مشابه در حال رشد است بین شارلوت و لوئیس."

که می شود گفت, شاهزاده خانم مستقل خط به عنوان به خوبی. "او بسیار با اعتماد به نفس" خودی گفت ما. "او را به ترس از قرق زانو و آن را برای جلوگیری از در حال اجرا در اطراف. او حرکت با سرعت نور!"

حرکت را از طریق برای دیدن شارلوت sassiest چهره در طول سال از چسبیدن زبان او در دوشس مگان و شاهزاده هری's مارس 2018 عروسی به قرار دادن یک دست بر چهره او در پرنسس اوژنی و جک Brooksbank's اکتبر 2018 مراسم است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب