هری و مگان نمی توانید حریم خصوصی در L. A. سابق سلطنتی حفاظت افسر می گوید

شاهزاده هری و Meghan Markle ممکن است در تلاش برای حفظ حریم خصوصی در حالی که زندگی در لس آنجلس با توجه به سابق

توسط KETABKHOOOON در 20 خرداد 1399

شاهزاده هری و Meghan Markle ممکن است در تلاش برای حفظ حریم خصوصی در حالی که زندگی در لس آنجلس با توجه به سابق سلطنتی حفاظت افسر سیمون مورگان.

"من فکر می کنم مقدار زیادی از آن بستگی دارد که چگونه آنها در واقع تعامل با مردم هر دو از نظر فرد عادی در خیابان ها و رسانه ها و چقدر دسترسی به آنها اجازه می دهد که با" او توضیح داد: در آمریکا هفتگی's خسروانه ما در چهار شنبه, ژوئن 4. "بیشتر شما برداشت بیشتر از مردم می خواهم به دانستن آنچه که شما تا به. وجود دارد فقط می شود که شیفتگی."

Prince Harry and Meghan Markle Will Never Get the Privacy They Desire in LA
Meghan Markle و شاهزاده هری وارد در صنایع خلاق و کسب و کار پذیرش در کمیساریای عالی بریتانیا اقامت در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی در روز 2 اکتبر 2019. دومینیک LIPINSKI/استخر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مورگان ادامه داد: "هری, شما می دانید, او هنوز هم یک عضو ارشد خانواده سلطنتی بریتانیا. هر دو از نظر ... نسب و موقعیت و یا شاید حق ندارد در حال حاضر. بنابراین هنوز هم وجود دارد یک شیفتگی در اطراف است که قطعا با [سابق] دوشس, شما می دانید. اگر او را به بازگشت به کار در آن بخش خاص پس از آن همیشه وجود خواهد داشت یک علاقه او را انجام می دهند چرا که این امر می تواند بخشی از ماهیت آنچه که او انجام می دهند."

سابق سلطنتی کارمند گفت که "این کار همیشه من فکر می کنم در حمایت از تیم" برای کمک به مشتریان خود منجر شیوه زندگی آنها را انتخاب کنید در حالی که در حال محافظت می شود.

مورگان همچنین اشاره کرد که این حرکت تعجب آور بود تصمیم برای هری و مگان. "آنها بسیار [در] یک محیط امن که در آن آنها شما می دانید که آنها تا به حال نوع یک روال منظم و ردپای نوع وجود دارد و بدیهی است که سطوح مختلف پشتیبانی می شود و یا, آن, نوع خروج," او توضیح داد. "اما پس از آن, شما می دانید, به این حرکت را به L. A. نوع شما قرار می دهد بسیار در کانون توجه است."

مورگان ادامه داد: "کل ماهیت این نوع از محیط زیست است 24/7. این ثابت می دانید ؟ بنابراین من فکر می کنم آره — از حفاظت چشم انداز, شما می دانید, آن را یک انتخاب ایده آل. اما دوباره شما می دانید که مردم می خواهند به زندگی خود و شما را به عنوان حفاظت از تیم فقط باید به کار در اطراف آن است."

پس از اعلام مرحله از وظایف سلطنتی در ماه ژانویه, هری, 35, و Meghan, 38 تایید کرد که آنها را تقسیم وقت خود را بین آمریکای شمالی و انگلستان و شوهر بودند در کانادا زندگی می کنند تا خود را سلطنتی نقش منعقده در ماه مارس, اما آنها به زودی حل و فصل با 13-ماه-پیر پسر مورچه در L. A. بعد که ماه.

یک منبع گفت:" ما به طور انحصاری که هری "انتظار نیست که برای مواجهه با بسیاری از موانع" پس از مهاجرت به کالیفرنیا. "[شاهزاده] William'ثانیه توصیه هری به بازگشت به لندن و یا حرکت در جای دیگر در جایی امن تر" خودی گفت: از خواهران و برادران که در این شرایط صحبت کردن دوباره پس از شکاف. "او در مورد برادرش رفاه و ایمنی است."

اتمام منحصر به فرد در بالا برای دیدن آنچه سلطنتی متخصص تا به حال به می گویند در آخرین قسمت از خسروانه ما.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب