تصاویر ماهواره ای از بسته بندی ووهان بیمارستان ها نشان می دهد شیوع کروناویروس شروع زودتر از تصور

ABC اخبار/دانشکده پزشکی هاروارد Coronavirus ممکن است شکسته در چین در شهر ووهان بسیار زودتر از آنچه قبلا فکر می

توسط KETABKHOOOON در 21 خرداد 1399
ABC اخبار/دانشکده پزشکی هاروارد

Coronavirus ممکن است شکسته در چین در شهر ووهان بسیار زودتر از آنچه قبلا فکر می کردم با توجه به جدید ما مطالعه به دنبال در تصاویر ماهواره ای و اینترنت جستجو.

دانشکده پزشکی هاروارد تحقیقات نشان داده که تعداد زیادی از اتومبیل های پارک شده در عمده ووهان بیمارستان در نقاط پاییز گذشته بود بسیار بالاتر از سال قبل.

آن را نیز در بر داشت که جستجوهای از ووهان منطقه برای اطلاعات در مورد "سرفه" و "اسهال" شناخته شده Covid-19 علائم چینی موتور جستجوی Baidu مشخصی در اطراف همان زمان.

این باعث شده است تا محققان نشان می دهد که شیوع شروع بسیار زودتر از دسامبر 31, تاریخ دولت چین اعلام سازمان بهداشت جهانی از شیوع بیماری است.

یافته های اضافه کردن وزن به آمریکا برای پکن به همکاری با محققان در تلاش برای درک ریشه های یک ویروس است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 400,000 زندگی در سراسر جهان است.

این تحقیقات منجر شد توسط Dr John Brownstein, یک پزشکی هاروارد و استاد و شامل محققان از دانشگاه بوستون و بیمارستان کودکان بوستون.

این نگاه در تصاویر ماهواره ای از ووهان از 2019 و مقایسه آن را به عکس های گرفته شده در سال 2018 است. این روش مشابه استفاده می شود که توسط آژانس اطلاعات مرکزی (CIA).

محققان به دست آمده نزدیک به 350 تصاویر گرفته شده توسط خصوصی ماهواره. در حدود یک سوم آن قابل استفاده بوده چرا که آنها تا به حال هیچ دود ساختمان های بلند و یا ابرها در راه است.

مرتبط با: ووهان مردم از ترس ویروس تست می تواند برگرداند بیماری

آنها شمارش تعداد خودروهای پارک شده در ووهان بیمارستان در نقاط در پاییز سال 2019 و آنها را در مقایسه با تصاویر گرفته شده در حدود همان زمان در سال 2018 است.

Zhongnan بیمارستان از دانشگاه ووهان تا به حال 506 اتومبیل های پارک شده در یک روز در ماه اکتبر 2018 اما 640 اتومبیل های پارک شده در یک روز در ماه اکتبر 2019.

در ووهان Tongji دانشگاه علوم پزشکی تعداد تقریبا دو برابر شده از 112 اتومبیل یک روز در ماه اکتبر 2018 به 214 اتومبیل یک روز در سپتامبر 2019.

تعداد ماشین در یکی از بیمارستان Tongji شد تقریبا دو برابر در سال 2019 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل - ABC اخبار

مشابه دیده می شد در ووهان Tianyou بیمارستان. یک روز در ماه اکتبر 2018 وجود دارد 171 اتومبیل های پارک شده در بیمارستان. حدود یک سال بعد تعداد اتومبیل 285.

در تلاش برای پیدا کردن یکی دیگر از منبع داده این تیم همچنین نگاه جستجوهای Baidu چینی موتور جستجو از ووهان منطقه است.

آنها در بر داشت در سال گذشته جستجو برای "سرفه" و همچنین "اسهال" - یک نشانه اعتقاد به شایع تر با Covid-19 از آنفولانزا مشخصی پاییز گذشته.

روند جستجو در ووهان با توجه به مطالعه - ABC اخبار

محققان قبول شواهد ضمنی اما آن را باور می افزاید: وزن به پیشنهادات شیوع اتفاق افتاده در ووهان زودتر از تصور.

"چیزی که اتفاق می افتد در ماه اکتبر" دکتر Brownstein گفت: ABC News. "به وضوح وجود دارد برخی از سطح اجتماعی اختلال وقوع و قبل از آنچه که قبلا شناخته شده به عنوان شروع رمان coronavirus بیماری همه گیر."

Dr Brownstein استدلال کرد که تعداد زیادی از اتومبیل های پارک شده در یک بیمارستان بود و نشانه ای از اینکه چگونه مشغول بیمارستان شد که در آن نقطه در زمان.

بنابراین یک ماشین پارک قابل ملاحظه ای شلوغ تر از سال قبل - گاهی اوقات دو بار به عنوان کامل با توجه به تحقیقات نشان می دهد بیماری در این منطقه می تواند خونتان.

مطالعه ارائه شده برای مجله Nature دیجیتال پزشکی و تحت بررسی دقیق. یک دانشگاهی هشدار داد ABC اخبار در مورد بیش تفسیر نتایج. ممکن است دلایل دیگری وجود دارد که برای کامل تر پارک ماشین.

جنوب چین صبح پست مستقر در هنگ کنگ گزارش شده است که اولین Covid-19 مورد در چین می توان به تاریخ 17 نوامبر سال 2019 با استناد به چینی ها داده است.

باید وقوع ظهور در ماه اکتبر و یا حتی آن را افزایش تازه سوال در مورد اینکه چرا دولت چین نیست هشدار جهان هر چه زودتر.

این تیم همچنین ردیابی بیمارستان ترافیک در ووهان عمده بیمارستان ها - ABC اخبار

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به شدت انتقادی از دولت چین بیش از آن در دست زدن به Covid-19 از جمله ادعا شده و شفاف در مورد چگونه به آن را حذف پدید آمده است.

در همین حال دولت چین به شدت در دفاع از آن coronavirus پاسخ در طولانی گزارش کرد و گفت که از طریق "پر زحمت تلاش و فوق العاده قربانی" این پیروزی در یک "آزمون آتش" است.

66-صفحه سند ادعا کشورهای دیگر و کسانی که اطلاع داده شد در "باز و شفاف".

شی جینگ پینگ رئیس جمهور چین است که به تصویر کشیده شده به عنوان داشتن رهبری مبارزه با ویروس در حالی که لی کچیانگ نخست وزیر, اولین مقام ارشد, برای بازدید ووهان است به ندرت ذکر شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de