باید آمریکایی ها گرم به تماس به 'پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس'?

یک معترض احاطه شده توسط پلیس در یک بنای تاریخی را به Robert E. Lee در Richmond, Va., ژوئن 20, 2020. (کارلوس Be

توسط KETABKHOOOON در 15 تیر 1399
یک معترض احاطه شده توسط پلیس در یک بنای تاریخی را به Robert E. Lee در Richmond, Va., ژوئن 20, 2020. (کارلوس Bernate/نیویورک تایمز)

بیش از یک ماه پیش اصطلاح "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" تقریبا به طور کامل دامنه از فعالان و دانشگاهیان. در حال حاضر آن را به یک خانواده عبارت با اکثریت آمریکایی ها گفتن نظرسنجی آنها آن را تشخیص دهد.

اما دقیقا چه معنی است ؟ و زمانی که آمریکایی ها از شنیدن آن چه آنها فکر می کنم ؟ برای طرفداران پلیس اصلاحات است که آن را مفید شعار یا خطرناکی بیگانه?

که بلافاصله پس از جورج فلوید را کشته و در اواخر ماه مه در دست مینیاپولیس, افسران پلیس, تماس, به شدت کاهش بودجه پلیس به نظر می رسد به طور بالقوه رادیواکتیو است. فراتر از برخی از مشخصات بالا مترقی و ارقام از جمله تعدادی از سیاستمداران جوان از, رنگ, چند پیشرو دموکراتها در آغوش مدت است.

جو بایدن حزب presumptive نامزد بنا کردن موقعیت خود را در اوایل ماه گذشته: "من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس," او نوشت: در ایالات متحده آمریکا امروز op-ed مقاله هل دادن طیف وسیعی از اصلاحات به جای.

اما به مردم آموخته اند که بیشتر در مورد واژه و برخی از دولت های شهرستان حتی آن عمل به آمریکایی ها نشان داده اند برخی از receptiveness به آن است. رای گیری های اخیر نشان می دهد که بسیاری از آمریکایی ها آمده اند به درک این عبارت به عنوان یک تماس به سادگی از بین بردن نگهبانان صلح اما به سرمایه گذاری مجدد بخشی از بودجه خود را در برنامه های دیگر و پیشگیری از جرم تکنیک های.

در حال اجرا برای کنگره در نیویورک Mondaire جونز — مترقی سیاسی تازه وارد که به نظر می رسد آماده برای برنده شدن او هنوز مردد انتخابات در حومه منطقه — بیان چشم انداز که در ماه گذشته زمانی که او تایید شده "defunding پلیس و reinvesting این پول در سلامت آموزش و پرورش و جایگزین حبس."

نظرسنجی در PerryUndem یک افکار عمومی در شرکت تحقیقاتی در حال مطالعه عمومی در پاسخ به اعتراض آنها گفت: آنها تا به حال در بر داشت رای دهندگان — به خصوص دموکرات ها — بیشتر کنجکاو در مورد از بی اعتنا از این مدت است.

"تا به حال چنین واکنش اولیه است که مردم تا به حال به توضیح می دهد:" خوب در اینجا آنچه در آن به معنی " گفت:" Tresa Undem یک شریک با شرکت. "این یک پنجره کوچک هنگامی که مقدار زیادی از یادگیری اتفاق افتاده است و آن این ویندوز وقتی همه چیز تغییر کند."

آمریکایی ها دیدن نژادپرستی به عنوان یک مشکل و به طور گسترده حمایت از تظاهرات.

نظرسنجی همواره نشان داده است که قریب به اتفاق سهم آمریکایی ها دیدن نژادپرستی به عنوان یک مشکل بزرگ در کشور است که باریک اما هنوز هم قوی اکثریت مشاهده فلوید مرگ به عنوان بخشی از یک مشکل سیستمیک با پلیس در امریکا است. در بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی ماه گذشته 74 درصد از آمریکایی ها گفت: "خشونت پلیس علیه مردم" یک مشکل با 42% تماس با آن یکی از عمده.

به طور کلی برای حمایت از تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی همچنان به بالا اجرا می شوند. در اخیر ملی نظرسنجی تقریبا 6 در 10 پاسخ دهندگان ابراز انداز مطلوب از معترضان. و آمریکایی ها به طور کلی حمایت اکسپرس overhauling پلیس شیوه های. قیصر نظرسنجی نشان داد که دو سوم پشتیبانی ممنوعیت chokeholds در حالی که تقریبا سه چهارم پشتیبانی افزایش شفافیت در اطراف پلیس سوء و ساخت آن را آسان تر برای قربانیان از نیروی بیش از حد به شکایت ادارات.

اما معترضان مرکزی تقاضا است که با بیش از اصلاحات. آنها استدلال برای لغو و تجدید نظر در راه جرم و جنایت نزدیک است در امریکا است. و خواسته های خود را نشان می دهد نشانه کمی از رفتن به دور.

'پال خواستار قطع بودجه دولت' تماس مجبور قانونی جنبش است.

شوراها در شهرستانها در سراسر کشور مرتکب شده اند طی ماه گذشته به کاهش بودجه ادارات پلیس و یا حتی بازسازی آنها را به طور کامل. در نیویورک شورای شهر در تصویب بودجه این هفته که شیفت 1 میلیارد دلار دور از اداره پلیس است. فعالان با انتقاد از آن برای استفاده از بودجه مانور برای تغییر در اطراف — به جای از بین بردن برخی از کمک های مالی, اما آن را نشانی از نیاز این شهرستان به کنار گذاشتن برنامه ای برای استخدام بیش از 1000 افسران جدید.

و این واقعیت که رهبران شهر احساس مجبور به گفتن آنها از بین بردن بودجه از بخش مشخص شده بزرگ سیاسی تغییر ریشه در افکار عمومی.

Jawanza James Williams, مدیر سازماندهی به صورت صوتی-نیویورک که بوده است در فشار پال خواستار قطع بودجه دولت از اداره پلیس شهر نیویورک گفت: سازمان به دنبال اطمینان حاصل شود که تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس همیشه درک در پشت سر هم با تماس به سرمایه گذاری مجدد در جنبه های دیگر از دولت شهرستان.

"من مطمئن هستم که 'لغو برده داری شد سمی در آن زمان برای بسیاری از افراد در کشور" گفت: ویلیامز. "این کار برای کمک به مردم در درک عمق 'پال خواستار قطع بودجه دولت' چارچوب و اطلاع رسانی است که با عوامل دیگر است."

وقتی که می آید به افکار عمومی و جمله بندی مهم است.

افراد مختلف نژادی پس زمینه تمایل به ابراز نظر مثبت خود را به سازمان های اجرای قانون محلی با توجه به بسیاری از نظر سنجی. و آمریکایی ها معمولا بلک در طرح های پیشنهادی برای کاهش اساسی بودجه از پلیس. در یک آسوشیتد پرس/NORC نظرسنجی ماه گذشته هنگامی که پرسیده شد که آیا آنها به سادگی پشتیبانی می شود کاهش بودجه ادارات پلیس فقط 25 درصد از آمریکایی ها گفت: بله 53% گفت و 21 درصد گفت: نه, نشان می دهد آنها تا به حال ساخته شده ذهن خود را تا هنوز.

یک فاکس نیوز نظرسنجی انجام شده در حدود همان زمان این سوال کمی متفاوت: مردم پشتیبانی از گرفتن پول به دور از ادارات پلیس و قرار دادن آن به سمت "سلامت روان مسکن و دیگر خدمات اجتماعی؟" در آن صورت 41 درصد از رای دهندگان حمایت در حالی که 46 درصد مخالف آن است. به طور قابل توجهی حتی اگر "نه" نبود یک گزینه 12 درصد از پاسخ دهندگان حاضر به گفتن هر دو راه.

با چنین سهم بزرگی از این کشور هنوز هم بدانند که در آن می ایستد در مورد این مسئله وجود دارد بالقوه برای هر دو طرف برای به دست گرفتن کنترل از روایت است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او می بیند یک فرصت برای برنده شدن برخی از زمین در اینجا به tweeting بارها مخالفت خود را به "پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است."

در اواسط ماه ژوئن صدایی مطمئن باشید که او تا به حال سیاسی بالایی دست او در توییتر نوشت: "بسیاری از دموکرات ها می خواهند پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو ادارات پلیس. چگونه دیوانه!"

هنوز هم به عنوان تظاهرات منجر به قانونگذاری در نتیجه در برخی از شهرستانها آنها همچنین کمک به تغییر نگرش است. یک سیهنا کالج نظرسنجی نیویورک در اواخر ماه گذشته نشان داد که یک باریک اکثر ساکنان این شهرستان در امر حمایت از کاهش بودجه برای پلیس. (این سوال را اشاره نمی کند هر چیزی در مورد هدایت بودجه به سمت خدمات اجتماعی.) وقتی پرسیده شد که به طور مستقیم در مورد "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" نیویورک بودند بیشتر تقسیم: 41% حمایت 47 درصد مخالف.

اما وقتی پرسید که آیا سلامت روان حرفه ای باید در طول زمانی که افسران پلیس, پاسخ به تماس های برخورد با بی خانمانی, اعتیاد به مواد مخدر یا بیماری روانی تقریبا 9 در 10 ساکنان شهر نیویورک گفت: بله.

در تحقیقات اخیر این PerryUndem تیم زده شد چگونه نسبتا تشکیل نشده و در نتیجه influenceable — نظرات باقی مانده در معنی و همچنین به عنوان اعتبار از تماس به "پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است."

PerryUndem را بررسی انجام شد و با رای گیری آنلاین شرکت YouGov با استفاده از آنچه که به عنوان شناخته شده بروش پنل از پاسخ دهندگان که ترکیب ممکن است کاملا منعکس کننده آرایش از کشور است. بنابراین بررسی دقیق شماره باید با یک دانه نمک است. اما یافته های آن قابل توجه بود. آمریکایی ها به احتمال زیاد به می گویند که آنها تفسیر "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" به معنی در نظر گرفتن برخی از کمک های مالی به دور از ادارات و استقرار آن در "راه های دیگر برای ایجاد جوامع امن تر" به جای به سادگی از بین بردن پول که پلیس نیاز است.

اما نه موقعیت شناسایی شد با اکثریت پاسخ دهندگان و سهم قابل توجهی گفت: آنها هنوز هم مطمئن نبودند که چگونه به تفسیر مدت است.

"هنگامی که شما ببینید که شما ببینید یک موضوع که بسیار سیال و من فکر می کنم آن را می توانید در جهات مختلف به این موضوع و ادامه بحث گفت:" مایک پری همچنین یک شریک در شرکت است. "چگونه ادامه بحث را به شکل آن می تواند حرکت مردم در هر دو جهت."

این مقاله در ابتدا در ظاهر در نیویورک تایمز.

© 2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب