سر بیش از پاشنه! Skylar شون آستین آشنایی است Jack Osbourne همسر سابق لیزا Stelly

زن و شوهر جدید هشدار! Skylar شون آستین و جک آزبورن's ex-wife لیزا Stellyهستند, دوستیابی, دو سال پس از این بازی

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

زن و شوهر جدید هشدار! Skylar شون آستین و جک آزبورن's ex-wife لیزا Stellyهستند, دوستیابی, دو سال پس از این بازیگر برای ثبت طلاق از Osbournes آلوم.

مدل, 33, ارسال عکس از طریق Instagram در جمعه 10 ژوئیه از خودش بوسیدن Pitch Perfect ستاره 32 در وسط خالی خیابان زیر نور ستاره آسمان است.

"این است که یک بطری کوچک شامپاین در جیب خود و یا تو فقط برای دیدن من خوشحال @skylarastin?" او زیر نویس عاشقانه عکس فوری.

قبل از آن که روز شون آستین مشترک با Stelly از طریق Instagram داستان و گفت: پیروان خود که زن و شوهر بودند "فقط برای خرید برخی از مبلمان."

Stelly و Osbourne, 34, اعلام جدایی خود را از طریق Instagram در مارس 2018 پس از نزدیک به هفت سال از ازدواج.

"پس در درجه اول ما کاملا هنوز هم عاشق یکدیگر. خانواده ما است که مهم ترین چیز در زندگی ما و ما سعی کردیم همه چیز را ما می تواند برای بسیاری از سال را به این کار" آنها نوشت: در بیانیه مشترک. "چه چیزی بهترین را برای خانواده ما در حال حاضر این است که ما جداگانه با عشق و باقی می ماند تا از بهترین دوستان که متعهد به بالا بردن فرزندان ما با هم."

این بیانیه ادامه داد: "ما تا به حال 7 زیبا از یک زن و شوهر پر از شگفت انگیز ترین لحظات و ما خواهد بود تا ابد سپاسگزار به یکی دیگر که ... ما ناامید هستند اما احساس اعتماد به نفس است که ما ادامه خواهد داد به رشد روابط ما به عنوان coparents و بهترین دوستان است."

سابق زن و شوهر و به اشتراک گذاری حضانت مشترک از دختران خود را مروارید, 8, اندی, 5, و, مینی 2.

Skylar Astin Is Dating Jack Osbournes Ex-Wife Lisa Stelly
Jack Osbourne و لیزا آزبورن حضور برنت شاپیرو بنیاد الکل و مواد مخدر آگاهی در سپتامبر 13, 2014 در بورلی هیلز کالیفرنیا. شاتر

یک ماه بعد آزبورن گفت: ما هفتگی است که جدایی خود را بود "رفتن خوب است" و اضافه کرد که "ما در حال حمل و نقل همراه است و آنچه در آن است."

بعد از آن که سال, Ozzy و جک های دنیا مسیر انحرافی را طی ستاره عناوین ساخته شده برای گفته پانچ Stelly که پسر مایکل Gabel. مقامات گفت: ما در آن زمان که Gabel کاهش یافته است به اتهامات مطبوعاتی.

آزبورن به آنجا نقل مکان کرد با دوست دختر خود Aree Gearhartکسی که با او شد Instagram رسمی در سپتامبر سال 2019.

شون آستین برای خود ازدواج کرده بود خود را به زمین کامل costar آنا کمپ از سال 2016 تا 2019.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب