'دلخراش و آزار دهنده' تصمیم گیری در Facebook با وجود پیشرفت در حال ساخته شده است: حسابرسی

یک Facebook-سفارش ممیزی از شبکه های اجتماعی را حقوق مدنی سیاست گفت: پیشرفت ممکن است پنهان شده توسط 'آزار دهن

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399
یک Facebook-سفارش ممیزی از شبکه های اجتماعی را حقوق مدنی سیاست گفت: پیشرفت ممکن است پنهان شده توسط 'آزار دهنده و دلخراش' اقدامات است. — AFP/فایل

سان فرانسیسکو: مستقل حقوق مدنی حسابرسی از Facebook منتشر شد یکشنبه ابراز نگرانی در مورد "دلخراش" و "آزار دهنده" تصمیم گیری در شبکه های اجتماعی منجر به رغم پیشرفت در حال ساخته شده است.

حسابرسان اشاره کرد که بدون کنترل پست توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که می تواند مانع از رای گیری و یا تشویق تیراندازی شهروندان به خیابان ها در تماس با مردم به طور یکسان تحت قانون بدون در نظر گرفتن مسابقه.

"این گزارش به تشریح تعدادی از مثبت و مهم مراحل است که این شرکت گرفته است" گفت: گزارش 100 صفحه ای راه اندازی شده توسط Facebook.

"اما در این مرحله در تاریخ حسابرسان نگران هستند که دستاوردهای آن می تواند پنهان آزار دهنده و دلخراش گیری Facebook ساخته شده است که نشان دهنده موانع قابل توجهی برای حقوق مدنی."

گزارش مراحل دقیق این شبکه اجتماعی گرفته شده برای مبارزه با تعصب, انتخابات دستکاری و اما معتقد است که تلاش ها فاقد آن هستند.

"متاسفانه به نظر ما Facebook رویکرد به حقوق مدنی باقی مانده است بیش از حد واکنش و تکه تکه" این گزارش گفت:. "بسیاری از حقوق مدنی جامعه تبدیل شده اند دلسرد و نا امید و عصبانی پس از سال نامزدی که در آن آنها التماس این شرکت به انجام بیشتر برای پیشبرد برابری و مبارزه با تبعیض در حالی که همچنین حفاظت از آزادی بیان."

نا امیدی که با هدف Facebook از برخی از محله های شدید ترین دیده می شود از آنجا که حقوق مدنی حسابرسی آغاز شد و در سال 2018 گزارش نویسندگان ادعا.

'VP برای حقوق مدنی'

این گزارش توصیه می کند که Facebook ساخت یک قوی تر حقوق مدنی زیرساخت که شامل کارشناسان در موضوعات کلیدی مانند انتخابات و سخنرانی نفرت تمام وقت تیم کار تحت یک "حقوق مدنی معاون رئیس جمهور" در این شرکت مستقر در کالیفرنیا.

این گزارش همچنین خواستار تفسیر Facebook سیاست در برابر رای دهندگان سرکوب ممنوع است که محتوای چنین به عنوان گمراه کننده مغلوب ساختن پیشی جستن پست در مورد یکپارچگی پست الکترونیکی-در رای گیری.

"Facebook ساخته شده است که سیاست و اجرای گزینه های که ما را ترک انتخابات در معرض دخالت رئیس جمهور و دیگران که به دنبال استفاده از اطلاعات غلط به ایجاد سردرگمی و سرکوب رای گیری" در این گزارش است.

این گزارش همچنین توصیه Facebook فراتر از ممنوعیت صریح مراجع به تجزیه طلبی و سفید ناسیونالیسم نیز آنها را منع کرد پشتیبانی و یا به نمایندگی در این شبکه اجتماعی است.

در حالی که آن را ساخته شده است پیشرفت Facebook هنوز اختصاص داده شده به اندازه کافی منابع و یا نقل مکان به اندازه کافی سریع برای مقابله با بی شمار حقوق مدنی چالش های این گزارش در بر داشت.

ممیزی رهبری سابق اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا وکیل لورا مورفی راه اندازی شد در دستور سازمانهای مدافع حقوق مدنی و اعضای کنگره به دنبال اطمینان حاصل شود که "حقوق مدنی قوانین و اصول مورد احترام در آغوش گرفت و استوار به کار ثبت در Facebook" با توجه به گزارش.

بدون تعمیر سریع

Facebook گفت: در یک پست وبلاگ که گزارش حسابرسی اشاره به پیشرفت آن و کاستی و روشن می سازد که بیشتر باید انجام شود.

"این دو سال سفر کرده تا به حال تاثیر عمیقی بر راه ما فکر می کنم ما در مورد تاثیر بر جهان" Facebook افسر ارشد عامل شریل سندبرگ گفت: از همکاری با حسابرسان.

سندبرگ ادعا وجود دارد هیچ راه حل سریع برای مسائل دقیق در این گزارش خواستار ممیزی آغاز یک سفر است.

"ما را ساخته اند پیشرفت واقعی در طول سال اما این کار هرگز به پایان رسید و ما می دانیم که چه مسئولیت بزرگی Facebook به گرفتن بهتر در پیدا کردن و از بین بردن نفرت محتوا," او گفت:.

Facebook گفت آن است که قرار دادن برخی از ممیزی طرح های به عمل ساخته شده و "تعهد به استخدام یک رهبر جنبش حقوق مدنی که ادامه خواهد داد به ما فشار در مورد این مسائل داخلی" با توجه به سندبرگ.

این گزارش می آید یک روز پس از سندبرگ و Facebook اجرایی مارک زوکربرگ ملاقات با سازمان از یک Facebook ad تحریم و فشار برای تهاجمی تر عمل نفرت محتوا و دروغ.

این فعالان گفت: آنها نا امید شد و قول داد به مطبوعات با مبارزات انتخاباتی خود را که رشد کرده است به حدود 1000 تا تبلیغ.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب