زرق و برق می پردازد ادای احترام به طارق ال موسی در 1 سال سالگرد

قوی! زرق و برق بوده در مورد دوست پسر خود Tarek ال موسیدر سالگرد یک سال. "از روز اول من با شما برای ما تاریخ او

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399

قوی! زرق و برق بوده در مورد دوست پسر خود Tarek ال موسیدر سالگرد یک سال.

"از روز اول من با شما برای ما تاریخ اول و دوم ما به تاریخ زمانی که ما تصمیم به ارتکاب 100% قبل از ما به سختی حتی می دانستم که هر یک از دیگر" جوان 32 شروع او Instagram ادای احترام به ال موسی, 38, روز چهار شنبه, جولای 22. "اما ما می دانستیم که آنچه که ما تا به حال خاص بود. ما که پروانه ها در معده شما را, نمی تواند غذا خوردن می تواند به توقف خندان همسر روح عشق است. ❤️."

این آگهی غروب ستاره ای که به اشتراک گذاشته شده یک سری از عکس ها برای روز های خاص توضیح داد که او "همیشه می دانستم" که او سزاوار به او در پیدا کردن فرد مناسب اما او می خواهم "داده شده امیدواریم که که شما در خارج وجود دارد و سپس شما وجود دارد."

جوان ادامه داد: "این غیر منتظره بود برای هر دو ما و آن لحظه ای است که تغییر زندگی ما برای همیشه لطفا برای. شما بهترین دوست من در کل جهان است. من در نگاه کردن به, تحسین, عشق ورزیدن, بهترین, پدر, دختر, بهترین قلب مهربان و مهم ترین وفادار و صادق است."

زن و شوهر بودند اولین مرتبط در جولای سال 2019 زمانی که آنها کشف cozying تا به یک دیگر در یک قایق در ردندو بیچ, کالیفرنیا.

Heather Rae Young Pays Tribute to ‘Soulmate’ Tarek El Moussa on 1-Year Anniversary
زرق و برق و Tarek ال موسی. Majil/AFF-ایالات متحده آمریکا/MEGA

"من نمی توانم صبر کنید به صرف بقیه زندگی من با شما. هر روز بیدار شدن از خواب خود را به صورت شیرین و برگزاری من قبل از خواب. من به شما عشق فراتر از هر چیزی من می تواند همیشه و یا تصور" سابق Playboy Playmate اضافه شده است. "من قول می دهم به عشق شما هر روز @therealtarekelmoussa ❤️ مبارک سالگرد یک سال من اسم حیوان دست اموز خرس 🐻 عشق زندگی من. من +شما."

به افتخار سال اول خود را با هم تلنگر و یا با صدای تلپ افتادن میزبان فرستاده او عاشق گل و گرفتن او در سالگرد سفر بیش از آخر هفته.

Heather Rae Young Pays Tribute to ‘Soulmate’ Tarek El Moussa on 1-Year Anniversary
حسن نیت ارائه میدهد از زرق و برق/Instagram

"امروز یک روز بسیار ویژه است, معدن و Tarek یک سال و سالگرد و من خیلی هیجان زده" جوان گفت: طرفداران خود را از طریق او Instagram داستان در روز چهارشنبه. "من مطمئن هستم که دقیقا آنچه ما انجام می دهند اما من می دانم که ما در حال گذراندن تعطیلات آخر هفته در کاتالینا. بساز یک سال شما بچه ها. من خیلی در عشق و خیلی خوشحال است."

سه ماه پیش از سالگرد خود را زن و شوهر نقل مکان کرد و در کنار هم.

"شما فقط هرگز نمی دانید چه خبر است در زندگی اتفاق می افتد و گاهی اوقات همه چیز تغییر زمانی که شما حداقل انتظار آن" ال موسی نوشت طریق Instagram در ماه آوریل است.

این تلنگر زندگی خود نویسنده که طلاق از کریستینا Anstead نهایی شد و در ژانویه سال 2018 گفت: ما هفته در ماه مارس که او باز است به ازدواج دوباره — هنگامی که زمان مناسب است.

"است که قطعا در آینده و در حال حاضر ما در حال گرفتن آن یک روز در یک زمان," او گفت:. "اما همه چیز را برای رفتن شگفت انگیز است."

جوان برای بخش او شده است فکر کردن در مورد عروسی این زوج از اواخر سال گذشته است.

"من هرگز پیش بینی عروسی من چون من هرگز ملاقات کرد کسی که من می خواستم ازدواج تا Tarek," جوان گفت: ما به طور انحصاری در ماه دسامبر. "اما من عاشق ایتالیا و من خیلی دوست دارم شاید انجام کاری در ایتالیا ... من یکی از این دختران که باید در مورد آن فکر تمام زندگی خود را. من واقعا هیجان زده برای دیدن آنچه که در آینده اتفاق می افتد."

ال موسی قبلا ازدواج به Anstead از سال 2009 تا سال 2016. آنها به اشتراک گذاشتن دختر, تیلور, 9, و, پسر Brayden, 4. Anstead ازدواج مجدد در دسامبر 2018 و او و شوهر مورچه Anstead استقبال از اولین فرزند خود را هادسون در سپتامبر 2019.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب