هیلاری داف تماس را 'شرم آور' مردم با پوشیدن ماسک در روز 4 جولای

تغذیه. هیلاری داف لعنتی افرادی که رفت و بدون ماسک در طول 4 ژوئیه جشن و خواست آمریکایی ها به این بیماری همه گیر

توسط KETABKHOOOON در 15 تیر 1399

تغذیه. هیلاری داف لعنتی افرادی که رفت و بدون ماسک در طول 4 ژوئیه جشن و خواست آمریکایی ها به این بیماری همه گیر کوروناویروس جدی تر.

Hilary Duff Calls Out Embarrassing People Not Wearing Masks on 4th of July
هیلاری داف در مراسم #BlogHer20 سلامت در نورد سبزی لس آنجلس در فوریه 01, 2020 در لس آنجلس ، شاتر

این جوان ستاره, 32, مشترک دو عکس از طریق Instagram در شنبه, جولای 4, از تفرج خانواده او با شوهرش, Matthew Komaو 19-ماه-پیر دختر ها ، داف توضیح داد که او متوجه مردم, مهمانی, بدون در نظر گرفتن احتیاط در تعطیلات.

"ما در زمان دو پیاده روی امروز. در زمان یک خانواده چرت زدن. در زمان رانندگی. سوار توسط یک مواج خانه حزب در Mulholland," او نوشت. "تشکرها. بدون ماسک (البته). دختران در لباس حمام و louboutins انتظار به مانند یک خط در یک باشگاه. بعد از @matthewkoma و به من گفت: بانک ها او را بیش از حد سرد برای همیشه نیاز به انجام است که ما بخار ... کالیفرنیا در شکل بد است (در بسیاری از راه) می فرماید: هر کس فکر می کنم ما همه می خواهم به بیرون رفتن آزادانه و سفر و لذت بردن از تابستان است."

The Lizzie McGuire آلوم گفت که به نظر می رسد "مانند آمریکایی ها فقط نمی مراقبت در مورد هر یک از دیگر" کشورهای دیگر "گرد هم آمده اند در یک راه زیبا را شامل می شود و یا Covid رایگان."

داف افزود: "این شرم آور است که ما در حال بدتر از همیشه چرا که مردم نیاز به حزب و Karens نمی ماسک می پوشند!"

او به این نتیجه رسیدند او پست, "اوه, و من در حال اجرا به رئیس جمهور:" در آنچه به نظر می رسد یک شوخی اشاره به Kanye West خود را اعلام 2020 پیشنهاد ریاست جمهوری پیش از آن روز.

داف قرنطینه شده در کالیفرنیا است که تبدیل به یک کانون برای coronavirus موارد همراه با آریزونا و خانه اش در ایالت تگزاس است. سابق دیزنی کانال star مستند به او مبارزات خود جدا با فرزندان خود در رسانه های اجتماعی.

"این بود که من پنهان از بچه های دیروز," او نوشت و از طریق او Instagram در ماه آوریل است. "شما احساس می کنید به من؟"

قبل از آن که در ماه داف ارسال شده در عکس با دخترش. "BFF. یک روز بیشتر به پایین" به "تا دیروز" خواننده نوشت. "به هر پدر و مادر وجود دارد ما خوش شانس به سالم. و همچنین لعنت به این روزها طولانی هستند."

Haylie Duff گفت: ما هفتگی در ماه آوریل که خواهرش در حال انجام است "خیلی خوب" در قرنطینه با بچه ها اما مبارزه کمی با مدرسه در منزل او 8 ساله پسر لوکا که او سهام با شوهر سابق او Mike Comrie.

"او کمی بیشتر فشار بر او چون [پسرش لوکا] بود که در واقعی اما ما هر دو به خانه و لذت بردن از خانواده های ما" طراح مد, 35 گفت: در آن زمان. "من مادر [سوزان داف] باعث می شود واقعا زیبا کمی بازدیدکننده داشته است به ما در مقابل دروازه. آن را به خوبی."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de