هیلاری داف باعث می شود Matthew Koma مواد غذایی برای کار: 'مامان, ساخته شده, پدر, ناهار,'

Matthew Koma, هیلاری داف و بانک ها حسن نیت ارائه میدهد هیلاری داف/Instagramحمایت همسر! هیلاری داف شده است صرف

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399
Hilary Duff Makes Matthew Koma Food for Work
Matthew Koma, هیلاری داف و بانک ها حسن نیت ارائه میدهد هیلاری داف/Instagram

حمایت همسر! هیلاری داف شده است صرف برخی از زمان در حالی که قرنطینه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس حد عالی رساندن مهارت های آشپزی خود را و به نظر می رسد از آن او را خیلی خوب رفو — فقط از او بپرسید, شوهر, Matthew Koma.

در روز سه شنبه, جولای 21, نوازنده, 33, رهبری, به استودیوی ضبط به گرفتن برخی از کار انجام می شود اما او را نشان نمی دهد تا دست خالی. با توجه به 32 ساله داف را Instagram داستان های او ساخته شده او را مرد یک تصویر کامل سالاد کامل با سخت آب پز تخم مرغ و گوجه فرنگی ورقه خیار, زیتون, و بیشتر. "مامان, ساخته شده, پدر, ناهار برای استودیو امروز!," او نوشت: بیش از یک عکس از بشقاب رنگارنگ.

Hilary Duff Makes Matthew Koma Salad for Work
سالاد هیلاری داف ساخته شده Matthew Koma حسن نیت ارائه میدهد هیلاری داف/Instagram

هر Koma خود Instagram داستان وعده غذایی سالم همچنین شامل یک بطری بزرگ, بادام زمینی و شیر نیز آماده داف.

در ماه ژوئن لیز مک گیر والت آلوم شلاق تا یک رستوران-ارزش غذایی و با افتخار نشان داد و آن را در رسانه های اجتماعی. "خرچنگ/تخم مرغ/ avo نان تست برای شام شب گذشته!" او به عنوان یک Instagram عکس از خلقت در آن زمان است. "من واقعا نیاز به کار بر روی روشنایی/دوربین/صفحه مهارت های طراحی lol اما طعم و مزه است ..... من فکر می کنم کمی راتاتویی خواهد بود تحت تاثیر قرار 🐀."

بازگشت در ماه مارس داف طعنه شوهرش برای پیمایش از طریق Postmates به عنوان آنها در تخت دراز کشیده. هر چند رکورد تولید شد اشتیاق به سفارش برخی از گراب از طریق تحویل برنامه او را رد کرد و این تصور که چون او را دوست ندارم شام آن شب. "امشب بهترین چیزی که شما ساخته شده است," او گفت: داف را Instagram داستان در زمان.

این جوان ستاره موافقت کرد و بعد از آن به اشتراک گذاشته شده در این دستور غذا را برای وعده های او با رسانه های اجتماعی خود را دنبال. "من امشب شام واقع شد بسیار خوشمزه اگر شما خسته هستید مانند ما از غذا خوردن, مانند, همه چیز همان است که من به طور معمول طبخ و یا که شما به طور معمول کوک," او توضیح داد. "این بود نارگیل میگو سرخ شده با برنج و من اضافه شده یک سینه مرغ را به آن. آن تخم مرغ و آن نخود فرنگی و هویج و من میخوام پست دستور. من آن را در FoodAndWine.com."

Hilary Duff Plays Disgusting Food Game on Instagram
هیلاری داف در حال پخش 'نفرت انگیز خوردن بازی" حسن نیت ارائه میدهد هیلاری داف/Instagram

هنگامی که او را پخت و پز برخی از خوشمزه می خورد و برای خانواده او که همچنین شامل 20-ماه-پیر دختر و 8 پسر لوکا که او سهام با شوهر سابق او Mike Comrie, داف تلاش است بهترین خود را به نگه داشتن نوزادان خود را سرگرم.

در روز سه شنبه که به معنای چیزی او را به عنوان "منزجر کننده خوردن بازی" با لوکا و یکی از دوستان خود را. ظاهرا قضیه از این بازی شامل خوردن یک قاشق مربا خوری از بسیاری از غذاها با هم مخلوط بدون عق زدن یا آن را تف.

هنگامی که آن را Duff به نوبه خود او بلافاصله خودداری کردند در این ترکیب از مواد غذایی قرار داده شده قبل از او. "من در تلاش برای نگاه," او گفت که او به ارمغان آورد و قاشق به دهان او را با چشم خود را بسته است.

به عنوان هوستون بومی در زمان نیش و منزجر چهره لوکا و دوستش خندید uproariously در پس زمینه. "چه چیزی است؟" با توجه به پسران قاشق بود بالا انباشت اشیاء بدست آمده با لیمو و ماست و سس تند سس رنچ بیکن و خردل. "اوه" او پاسخ داد.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب