هیلاری رودا پسر در حال انجام است 'خوبی' در بخش مراقبتهای ويژه نوزادان پس از 'چشمگیر' تولد

در بهبود. هیلاری رودا و شان Avery نوزاد پسر نش است و دوره نقاهت را در بخش مراقبتهای ويژه نوزادان زیر خود را "ن

توسط KETABKHOOOON در 9 مرداد 1399

در بهبود. هیلاری رودا و شان Avery نوزاد پسر نش است و دوره نقاهت را در بخش مراقبتهای ويژه نوزادان زیر خود را "نمایشی از تولد."

مدل, 33, به روز رسانی در بیماری پسر طریق او Instagram داستان در یکشنبه, جولای 29.

Hilary Rhoda Sean Avery Son Is Doing Really Well NICU After Traumatic Birth
هیلاری رودا و شان اوری. گریگوری پک/BEI/شاتر

"من باران را در برخی از لباس ها و احساس می کنم مثل یک زن جدید," رودا گفت. "من هنوز در بیمارستان نش در NICU. بند ناف پیچیده شده بود در اطراف گردن خود را زمانی که او متولد شد و پس از آن یک بیت از یک نمایشی تولد. او تا به حال برای تنفس لوله به صورت کمی و در حال حاضر او از آنها اما آنها در حال رفتن به نگه داشتن او را در وجود دارد تا فردا."

اگر چه وجود دارد عوارض حين تولد رودا گفت که نش تقریبا آماده به خانه آمده است.

"بنابراین او واقعا خوب است و او خیلی زیبا است. فقط حلق آویز کردن در اینجا [و ما] او را به خانه فردا," او گفت:.

مریلند بومی و اوری 40 — که گره خورده گره در 2015 — استقبال نش در روز سه شنبه, جولای 28, پس از درد و رنج های متعدد سقط جنین.

"پسر ما را به این جهان آمد سریع و با عصبانیت! 💙 نش Hollis اوری متولد شد در 12:04 am ژوئیه 28 سال 2020" او زیر نویس یک عکس از طریق Instagram خودش نگه داشتن نوزاد پسر.

رودا اعلام بارداری در ماه ژانویه همراه با یک عکس از نوزاد دست انداز.

"این پسر" به Sports Illustrated Swimsuit model نوشت طریق Instagram در آن زمان است. "@imseanavery و من با داشتن یک نوزاد و ما بسیار هیجان زده در مورد این فصل بعد از زندگی با هم."

اوری دقیق مبارزات خود را به تصور در ژانویه قسمت از "هیچ F–ks داده" پادکست و اشاره کرد که آنها تا به حال دستیابی به موفقیت که سابق حرفه ای بازیکن هاکی روی یخ به خانه بازگشت از پنج هفته فیلم نقش.

"[Sex] بود دیگر هیچ, کار," او توضیح داد. "من را دیده اند, در پنج هفته. بنابراین ما در حال رفتن به عشق و شما چه می دانید ؟ من ایستاد و بوسید همسر من در پیشانی و گفت: "من دوست دارم شما حامله هستید. من تضمین شما حامله هستید.' ... لحظه ای که ما در زمان سر و صدا, علم و روش آن — این است که چگونه شما را به یک کودک در زمان دشوار است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن