هالیوود را دوست دارم! داغترین زوج که در عشق سقوط کرد در مجموعه

مصرف عشق خود offscreen! هالیوود ثابت کرده است که برخی از بهترین در زندگی واقعی داستان عشق بین زوج مشهور می توا

توسط KETABKHOOOON در 8 خرداد 1399

مصرف عشق خود offscreen! هالیوود ثابت کرده است که برخی از بهترین در زندگی واقعی داستان عشق بین زوج مشهور می تواند شکوفه در حالی که در مجموعه.

Blake Lively and Ryan Reynolds ملاقات در مجموعه ای از 2011 فانوس سبز. هر چند این فیلم موفق به جلب مهم و عمده تجاری تحسین این یک موفقیت است که از این پروژه پر جنب و جوش و رینولدز' ارتباط است.

"این خنده دار بود چرا که برای حدود یک سال پس از فانوس سبز آمده بود و رفته تمام چیزهای که ما هر دو تک" رینولدز گفت: در سرگرمی هفتگی's "در جس Cagle مصاحبه" در سال 2016. "ما رفت و در دو تاریخ. او در تاریخ با مرد دیگری بود و من در یک تاریخ با دختر دیگری. که بی دست و پا ترین تاریخ برای که حزب مربوطه, چون ما فقط مانند یک آتش بازی."

پر جنب و جوش و رینولدز گره خورده گره در 2013. آنها پدر و مادر از دختر و جیمز اینز در علاوه بر این به یک دختر سوم آنها استقبال در اکتبر 2019.

در ضمن اوا مندس و رایان گاسلینگ مسیرهای عبور در حالی که کار در 2012 محل فراتر از سنبه. آنها شروع به دوستیابی در سال 2011 و پس از تبدیل شدن به پدر و مادر دو دختر: Esmeralda و Amada.

در حالی که مندس و گاسلینگ تمایل به نگه داشتن خود را عاشقانه در زیر رادار های La La Land بازیگر خوش خود را ستایش عشق دیرین خود را در طول گلدن گلوب سخنرانی در سال 2017.

"در حالی که من در رقص و آواز و نواختن پیانو و داشتن یکی از بهترین تجربیات من تا به حال در یک فیلم بانوی من بود که افزایش دختر ما حامله با ما دوم و تلاش برای کمک به برادرش [Juan Carlos مندس] مبارزه خود را در نبرد با سرطان" گفت در زمان. "اگر او تا به حال گرفته شده که همه در به طوری که من می تواند این تجربه آن را قطعا خواهد بود که شخص دیگری در اینجا غیر از من امروز. بنابراین یار با تشکر از شما."

نه همه offscreen عاشقانه با پایان خوش و خرم. مایلی سایرس و لیام همسورث در عشق سقوط کرد و پس از کار بر روی 2010 آخرین آهنگ. سابق جفت رو یک سال طولانی پچ خشن که دیدم کوروش و Hemsworth درگیر تقسیم و سایر افراد قبل از اینکه در نهایت آشتی. آنها گره خورده است گره در دسامبر 2018 اما اعلام جدایی خود را نزدیک به هشت ماه بعد.

مگان فاکس و برایان آستین گرین شروع به آشنایی و آغاز در سال 2004 پس از جلسه در سابق سریال امید و ایمان. آنها به طور خلاصه تقسیم قبل از ازدواج در سال 2010. سابق جفت تا به حال یکی دیگر از مختصر فروپاشی در سال 2015 تنها برای فاکس و سبز به پشت هم و خوش آمد فرزند سوم.

سبز اعلام کرد خود را در "...با برایان آستین گرین" پادکست در مارس سال 2020 که exes حال تقسیم ، "این شخص زمانی که تغییرات در زندگی و چیزی که شما استفاده می شود که شما انجام شده است برای 15 سال شما سعی می کنید و نمی توانید از شر اما شما تغییر" در بورلی هیلز 90210 آلوم گفت: در این پادکست. "وجود دارد ناشناخته جنبه ... وجود دارد که گودال در معده من ... من واقعا نمی خواهید مگان و من به شانس ... او شده است بهترین دوست من برای 15 سال و من نمی خواهم به از دست دادن آن است."

که در همان ماه, Us Weekly تایید کرد که روباه بود "قلاب" با او نیمه شب در Switchgrass costar Machine Gun Kelly.

پایین ببینید چگونه برخی از بزرگترین هالیوود داستان عشق شکوفا پس از دیدار در مجموعه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن