هنگ کنگ دولت گسترش نیروهای پلیس با استفاده از پکن جدید امنیت ملی قانون

اخیر تغییرات قانونی را گسترش نیروهای پلیس در هنگ کنگ است. — AFP/فایلهنگ کنگ: هنگ کنگ دولت گسترش یافته پلیس ن

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399
اخیر تغییرات قانونی را گسترش نیروهای پلیس در هنگ کنگ است. — AFP/فایل

هنگ کنگ: هنگ کنگ دولت گسترش یافته پلیس نظارت و اجرای قدرت با استفاده از پکن فراگیر جدید امنیت ملی قانون است.

این تغییرات در املای 116-صفحات دستورالعمل های منتشر شده در اواخر روز دوشنبه که به صورت بخشی از یک قانون جدید با هدف براندازی تجزیه طلبی تروریسم و خارجی و تبانی.

در زیر برخی از قدرت های کلیدی اعطا مقامات هنگام انجام امنیت ملی تحقیقات.

جستجوهای ضمانت

پلیس هم اکنون می توانید raid محل بدون حکم دادگاه-اعطا حکم در "شرایط استثنایی" دولت گفت.

این دستورالعمل به طور خاص اظهار داشت: این اعمال را, اگر آن "خواهد بود و نه عملی برای به دست آوردن" یک حکم. قوانین نیز اعمال می شود برای جستجو وسایل نقلیه و یا دستگاه های الکترونیکی.

سانسور اینترنت

پلیس در حال حاضر باید از این قدرت برای حذف محتوای آنلاین — یک حرکت تعبیه شده است که کنترل بی سابقه ای بیش از اینترنت در یک شهر خارج از چین "فایروال بزرگ".

اگر پلیس تصمیم اینترنتی آنلاین کاربر پست است به احتمال زیاد به را تشکیل می دهند و یا به علت "جرم به خطر انداختن امنیت ملی" آنها می توانید سفارش کاربر به حذف پست سفارش پلت فرم که در آن نوشته شده بود به آن را حذف کنید یا سفارش پلت فرم وب میزبان به جلو و پیام.

این امر که آیا این پیام ارسال شده در هنگ کنگ و یا در جای دیگر.

اگر کاربران و یا ارائه دهندگان پیروی نمی police, سفارش, افسران می توانید درخواست به قاضی برای حکم به توقیف مربوط به دستگاه های الکترونیکی و اقدام به حذف پیام.

آنها همچنین می توانید درخواست برای یک حکم سفارش مردم و کسب و کار به دست بیش از یک پیام را شناسایی ثبت و یا کمک به رمزگشایی پیام است.

افرادی که اطاعت از این دستور موجب می شود تا جریمه HK$100,000 ($12,900) و یا حبس تا یک سال. حبس برای ارائه دهندگان خدمات پوش در شش ماه.

تشنج دارایی ها و محدودیت های مسافرتی

هنگامی که کسی مشکوک به خطر انداختن امنیت ملی پلیس اعمال می شود به یک قاضی برای حکم سفارش آنها را به تسلیم شدن گذرنامه خود را.

این شهر رئیس جمهور نیز می تواند مسدود کردن هر گونه دارایی تلقی می شود مربوط به یک جرم علیه امنیت ملی و عدالت رئیس می توانید درخواست به دادگاه به منظور اموال را مصادره.

سیاسی خارجی سازمان

این کابل می تواند با امنیت وزیر را تصویب وادار گروه های سیاسی و یا عوامل از خارج از کشور از جمله تایوان به دست برخی از اطلاعات.

که شامل فعالیت های خود اطلاعات شخصی و اطلاعات خود را در امور مالی و منابع درآمد.

هر عامل یا گروهی که نتواند به اطلاعات مسئول در محکومیت به جریمه HK$100,000 و شش ماه در زندان یا دو سال در زندان اگر آنها به اطلاعات است که ثابت می کند نادرست است.

نظارت پنهان

این شهر اجرایی — نرم افزار-پکن منصوب — باید تصویب نهایی در تمام برنامه های کاربردی برای رهگیری ارتباطات و نظارت پنهان عملیات را با امنیت ملی موارد است.

کمتر سرزده نظارت تایید شود می تواند توسط افسران ارشد پلیس.

"این اجازه قدرت" دولت گفت: در آن بیانیه "اتحاد برای اطمینان حاصل شود که عملیات مخفیانه نگران ارضا تناسب و ضرورت آزمایشات قبل از اعطای مجوز."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن