SNL را Pete دیویدسون و کالین Jost هستند Costarring در فیلم کمدی جدید

خنده دار fellas! کالین Jost و پیت دیویدسون به ستاره در آینده فیلم کمدی بدترین مرد. SNL موفق ترین اعضای بازیگر

توسط KETABKHOOOON در 29 خرداد 1399

خنده دار fellas! کالین Jost و پیت دیویدسون به ستاره در آینده فیلم کمدی بدترین مرد.

این شنبه شب زنده costars در حال گرفتن مهارت های بازیگری خود را به نمایش انواع گزارش در چهار شنبه, ژوئن 17. این دو teaming تا برای تیتر جهانی تصاویر عروسی کمدی بر روی ایده های تن به تن توسط Jost, 37, متی باس و تئودور Bressman.

این فیلم با تمرکز بر روی یک زن و شوهر درگیر در هفته قبل از عروسی خود را و درام خانوادگی است که می آید با قریب الوقوع nuptials. SNL خالق لورن مایکلز تولید خواهد شد فیلم — به عنوان او را در گذشته انجام داده با معنی دختران, مامان عزیزم و دیگر فیلم های ستاره ها از NBC کمدی نشان می دهد.

با توجه به خروجی جهانی, ارشد اجرایی رئیس جمهور از تولید اریک Baiers نظارت پروژه و مدیر هنوز به امضا رسید.

فیلم خبر پس از Jost نشان داد در آینده خاطرات بسیار Punchable صورتکه او را به تعمق در آنچه به زندگی خود پس از SNL خواهد شد.

در این کتاب به دلیل جولای 14, چگونه می توان یک بازیگر گفت که او "در حال آماده سازی ذهنی" برای ترک نشان می دهد در آینده نزدیک با توجه به گزیده ای ارسال شده توسط تنوع در ماه فوریه است.

کمدین است که یک نویسنده برای طرح سریال کمدی برای 15 سال سر و نویسنده برای چند فصل در مورد نوشت: مایل به ادامه همکاری لنگر "آخر هفته به روز رسانی" با مایکل چه از طریق 2020 انتخابات.

Davidson, 26 برای بخشی خود را نشان داد در اوایل این ماه چه مدت او باقی خواهد ماند در SNLپس از قبلا کوبیدن اواخر شب طرح نشان می دهد در ماه فوریه است.

"من در آنجا خواهد بود تا زمانی که آنها به من اجازه می دهد به" نیویورک بومی گفته سرگرمی امشب در مصاحبه ای در تاریخ 5 ژوئن. "من فکر می کنم من بسیار خوش شانس بود که نشان می دهد و من واقعا خوش شانس به لورن مایکلز به عنوان شما می دانید که نه تنها یک مربی و یک رئیس اما یک دوست."

دیویدسون, که در حال حاضر می تواند در دیده می شود پادشاه جزیره استاتن و ستاره های آینده تیم ملی خودکشی , عاقبت, عناوین ساخته شده در سال گذشته زمانی که او با انتقاد از نشان می دهد.

"این یک چیز سخت به انجام 'علت شما نمی خواهید به ماشه خیلی زود او گفت:" در طول یک چت با Charlamagne Tha خدا در ماه فوریه است. "من شخصا فکر می کنم من باید با آن انجام می شود نشان می دهد چرا که آنها سرگرم کننده را از من در آن است."

از زمان بلوغ ستاره اضافه شده: "من فکر می کنم همه outgrows آن و من فکر می کنم برای آنچه که من می تواند انجام دهد نشان می دهد که فقط به سختی هر چیزی است و آن را فقط "آخر هفته به روز رسانی' و من احساس می کردم مانند 30 از آن و من فقط احساس, آره, من انجام داده ام تا آنجا که من می توانم بیش از وجود دارد اما شاد به وجود داشته باشد زمانی که لورن دوست من."

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب