چگونه افراد مشهور, پدر و مادر نگه داشتن بچه ها خود را مشغول در حالی که خود Quarantining

زمان برای کشتن! افراد مشهور, پدر و مادر پیدا کردن همه نوع از فعالیت های به نگه داشتن بچه ها مشغول در حالی که خ

توسط KETABKHOOOON در 26 اردیبهشت 1399

زمان برای کشتن! افراد مشهور, پدر و مادر پیدا کردن همه نوع از فعالیت های به نگه داشتن بچه ها مشغول در حالی که خود quarantining میان coronavirus.

Kourtney Kardashian دقیق تلاش خود را در مارس 16 Instagram پست نوشتن "بله ما هنوز در لباس خواب ما از شب قبل از و نیست خار مو ما رتبهدهی نشده است, اما ما مشغول با مسائل مهم مانند مراقبه, کتاب خواندن, تماشای فیلم, پخت, رقص در اطراف آشپزخانه, بازی, لباس تا [و] از همه مهمتر واقعا کاهش و صرف زمان با هم. و این نوزاد پسر از معدن که در آن او می آیند تا با این مسائل است؟! من به یاد او که او تا به سحر و جادو قلب بر خلاف هر چیز دیگری در این جهان است. Reigny و من امیدوارم که همه شما در حال مراقبت از خود و هر یک از دیگر."

در رسانه های اجتماعی آپلود Keeping Up With the Kardashians ستاره مادر را "واقعی" و "جعلی" یوگا. "صلح آغاز می شود با" یک کمی شمارش در انگشتان دست خود را با چشمان خود را بسته و پس از گرفتن یک نفس عمیق بکشید. "در حال حاضر من انجام همه. شما بعد از دیدن. من یک ویدیو دیگر."

Gretchen Rossi اظهار نظر در فیلم "گرانبها" در حالی که Adrienne Bailon نوشت: "هنوز قلب من! او سحر و جادو خالص!"

این شده خالق که سهم پسر میسون و دختر پنه لوپه با سابق , Scott Disick, در ادامه به سند صبح مذهبی و کلوچه صبحانه در Instagram داستان که همان روز. واقعیت ستاره نیز از او خواست پیروان برای فیلم توصیه.

همانطور که برای لورن کنرادرا کمی شیرین نهفته است نویسنده را باز کرد تا در مورد "خود-جداسازی با مردم" فرزندان لیام و چارلی در 15 مارس خواستار آن "هیچ شوخی است."

این وبلاگ نویس در ادامه به نوشتن "تنها چند روز در و ما به سرعت در حال اجرا از فعالیت های. امروز ما به چالش کشیده برخی از دوستان به یک قلعه ساختمان مسابقه."

نگه داشتن اسکرول برای دیدن چگونه بیشتر, افراد مشهور, مادران و پدران هستند سرگرم کننده آنهایی که کمی خود را در حالی که ماندن در خانه در میان coronavirus از صورتی's برنامه خانواده به نیکول "Snooky" Polizzi'ثانیه مدرسه در منزل مهارت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن