چگونه "grey's Anatomy' در حال آماده سازی برای پوشش همه گیر در فصل 17

هیچ راه در اطراف آن است. Grey's Anatomy را در جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس هر گاه دیرین درام پزشکی بازده ب

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

هیچ راه در اطراف آن است. Grey's Anatomy را در جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس هر گاه دیرین درام پزشکی بازده برای فصل 17.

"ما قصد داریم برای مقابله با این بیماری همه گیر برای اطمینان حاصل کنید. هیچ راهی وجود دارد برای یک مدت طولانی در حال اجرا پزشکی نشان می دهد و نه فراموش پزشکی داستان ما در زندگی" showrunner Krista Vernoff نشان داد در یک تلویزیون آکادمی پانل مجموعه ای به جریان در روز سه شنبه, جولای 21.

تهیه کننده 48 در ادامه به توضیح است که نویسندگان " اتاق شده است صحبت کردن با پزشکان و پرستاران به طور منظم که مشغول به کار در سراسر COVID-19 شیوع. "پزشکان در آمده و ما اولین کسانی که آنها در حال صحبت کردن در مورد این نوع از تجارب آنها داشتن" او نشان داد. "آنها به معنای واقعی کلمه و تلاش به گریه آنها رنگ پریده و آنها در حال صحبت کردن در مورد آن را به عنوان جنگ یک جنگ است که آنها را آموزش دیده است."

James Pickens Jr and Ellen Pompeo on Greys Anatomy How Greys Anatomy Is Preparing to Cover the Coronavirus Pandemic in Season 17
James Pickens Jr. and Ellen Pompeo در "grey's Anatomy' ABC/بانی آزبورن

کسانی که مکالمات را تحت تاثیر قرار اوون (Kevin McKidd) پس او در ارتش خدمت کرده است و "در واقع آموزش دیده برای این کار در راه است که بسیاری از پزشکان دیگر نیست."

ایستگاه 19 showrunner که در زمان بیش از عنوان showrunner در grey's Anatomy در سال 2017 ادامه داد: "من احساس می کنم ما نشان می دهد یک فرصت و یک مسئولیت به برخی از این داستان ها. مکالمات ما شده اند به طور مداوم در مورد چگونه ما زنده نگه داشتن طنز و عاشقانه در حالی که به ما بگویید که این واقعا دردناک داستان است."

Ellen Pompeoکه ستاره دار در خاکستری را پس از نمایش در سال 2005 اغاز شده است آوازی در میان همه گیر. در ماه آوریل او به رسانه های اجتماعی به اسلم "پیر پسر سفید تلویزیون اسناد" دکتر درو Pinksy و Dr. Mehmet Oz برای راهنمایی خود را در طول COVID-19.

"راه رفتن که s–t حق بازگشت به تنبل خود را پسران و نشستن خود را احمق سنجش را در اتاق نشیمن خود را در گلف خود را در دوره های که در آن شما زندگی می کنند..خسته از لمس پیر احمق من را دریافت نمی کند امروز آغاز شده" بازیگر و 50 توییتی در ماه آوریل است. "همچنین به کسانی که از لمس تلویزیون اسناد که من مطمئن هستم که آنها با من تماس lol...شما زمان سوگند به طوری که سال ها پیش به انجام هیچ آسیبی... ساخت بی دقتی اظهارات در این محیط که بسیاری از کارکنان بهداشتی درمانی در حال درد و رنج جسمی و عاطفی....هجوم که سوگند. و من دوست دارم دوستانه یادآوری بنابراین در اینجا یک...بسیاری از متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر قبل از همه گیر... تجربه تبعیض نژاد پرستی پرداخت نابرابری و تبعیض در این حال بسیاری از اشکال است که می آید که بسیاری از...آنها هنوز هم انجام شغل خود را با غرور و از خود گذشتگی.. بنابراین اجازه دهید فکر می کنم در مورد همه ما اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان خانه بهداشت ایدز خانه سالمندان کارکنان...همیشه ... این خیلی بهتر است به جای قرار دادن تمرکز ما."

اگر چه تولید هنوز به شروع فصل 17 از سری مجموعه به هوا در پاییز در ABC پنج شنبه ها در 9 p. m. ET.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب