چگونه صورتی, Kim K بیشتر ستاره ها در جشن روز مادر در قرنطینه

خوشحال mamas! روز مادر نگاه کمی متفاوت در این سال به عنوان نفر از مردم مجبور به ماندن در خانه در میان coronavi

توسط KETABKHOOOON در 22 اردیبهشت 1399

خوشحال mamas! روز مادر نگاه کمی متفاوت در این سال به عنوان نفر از مردم مجبور به ماندن در خانه در میان coronavirus قرنطینه. اما مشهور از جمله کیم کارداشیان, دمی مور و صورتی هنوز هم بهترین ها را از خود روز ویژه ای است.

کارداشیان, 39, لذت صبحانه با نان تست فرانسوی و بیکن به لگد کردن او روز مادر. این Skims موسس مشترک یک عکس از طریق Instagram در سهشنبه, مارس 10 از غذا همراه با دو گل و یک کارت دست ساز از فرزندان او. Kardashian, سهام, شمال, 6, سنت, 4, شیکاگو, 2 و مزمور 12 ماه با شوهرش Kanye West.

Kris Jenner, در ضمن, افتخار مادر مری جو کمپبلبه عنوان به خوبی به عنوان او چهار دختر که مادران نیز می باشد. کارداشیان-Jenner مادر نوشته شده یک سری از عکس های او مادر فرزندان و نوه های خود — از جمله نادر رجعت عکس از پسرش رابرت کارداشیانبا خود 3-سال-دختر رویایی, کارداشیان, به عنوان یک کودک.

"دیدن بچه ها من برای مادر شدن آورده باشیم و من از خدا برای خانواده من هر روز. برای من زیبا دختران که مادران Kourtney [کارداشیان]کیم Khloé [کارداشیان], کایلی [Jenner], من خیلی به شما افتخار امروز و هر روز" کریس زیر نویس پست.

مور دختر Tallullah ویلیس نشان داد چگونه سپاسگزار او برای داشتن یک رابطه خوب با مادر او پس از صحبت با G. I. Jane ستاره, 57, برای تقریبا سه سال است. مور قبلا مفصل چگونه او سوء مسائل صدمه دیده است رابطه او با دخترش Rumer, 31, طلایه دار, 28 و تلولا, 26 — که او سهام با شوهر سابق او را بروس ویلیس — در خاطرات داخل به خارج است.

Tallullah توضیح داد که در گذشته روز مادر "حمل و نقل خواهد من از تکه تکه تکه به مطلق گرد و غبار است." اما در حال حاضر این جفت ارز باید mended رابطه خود را.

"من مغناطیسی transfixed توسط مادرم اگر شما می دانید که من شخصا می دانم قدر از حضور او در زندگی من" او زیر نویس یک عکس با مادر او از طریق Instagram.

صورتی's, شوهر, کری هارتستایش همسر خود را به عنوان یک "سطح بعدی مادر" به فرزندان خود بید 8 و Jameson, 3. سابق مسابقه موتور سیکلت, 44, همچنین مشترک چگونه افتخار او است از "سعی" خواننده 40 پس او و جان خود را از نبرد با کروناویروس در ماه آوریل است.

"از طریق این قرنطینه و covid عفونت او بوده است قهرمان واقعی از خانه ما. جیمسون تا به حال یک جاده ناهموار w/ بیمار شدن او شده است یک قهرمان" هارت نوشت: زیر نویس یک عکس از رنگ صورتی نما با کودکان خود.

پایین ببینید چگونه ستاره ها در جشن روز مادر در این سال است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب