چگونه آخرین 'چالش' قسمت به کار گرفته می دی Nguyen شلیک

یک وضعیت پیچیده است. MTV پخش یک قسمت جدید از این چالش: کل جنون بر روی چهار شنبه, ژوئن 10, دو روز پس از این شبک

توسط KETABKHOOOON در 22 خرداد 1399

یک وضعیت پیچیده است. MTV پخش یک قسمت جدید از این چالش: کل جنون بر روی چهار شنبه, ژوئن 10, دو روز پس از این شبکه اخراج دی Nguyen. در بالای قسمت جدید یک بیانیه نمایش داده شد بر روی صفحه نمایش.

"به عنوان یک نتیجه از دی Nguyen نظرات توهین آمیز در زندگی مهم جنبش ما قطع روابط با او" این بیانیه در اصل توییتی از نمایش رسمی حساب در دوشنبه 8 ژوئن بخوانید. "از احترام به رقابت و رقبای دیگر MTV پخش خواهد شد در این فصل به عنوان برنامه ریزی شده."

این شبکه همچنین نشان داد که Nguyen, 27, "نمی خواهد به نظر می رسد در این مراسم به فیلم برداری می شود در تاریخ بعد." این بیانیه به این نتیجه رسیدند با "ام تی وی به شدت محکوم نژادپرستی سیستماتیک. اقدام از طریق پیام کوتاه به خواسته های 55156."

Nguyen است که یک جریان رقیب در فصل 35 از چالش و برنده فصل قبل جنگ دنیاها 2.

MTV Airs Statement Regarding Dee’s Firing During ‘The Challenge’
دی Nguyen MTV/ViacomCBS

این Geordie Shore, ستاره اخراج شد توسط MTV پس از حذف صدای جیر جیر. "Idk چرا برخی از u think i'm ضد BLM. من گفته ام که پس از روز, من از دست دادن بکارت من," او نوشت: در شنبه, ژوئن 6. در یک Instagram نظر او نوشت: "مردم می میرند هر f–روز پادشاه" وقتی کسی به ارمغان آورد تا 25 مه قتل جورج فلوید.

"من می خواهم صمیمانه عذر خواهی به دیگر اعضای بازیگران, تولید خدمه در Bunin-موری و کارکنان در MTV برای من انتخاب کلمات و اقدامات در تازه ترین حوادث" واقعیت استار در بیانیه ای گفت به ما هفتگی در روز چهارشنبه. "آنچه اعلام شد نبود به معنای مضر و یا تبعیض آمیز در هر ماده. این یک زانو حرکت تند و سریع یک واکنش است و قطعا راهی نیست که من احساس می کنم و نه آنچه که من به معنای."

او اشاره کرد که اگر چه او "دوست دارم به آن را به عقب" نظرات او در حال حاضر در خارج وجود دارد.

"به مجموعه ای به ضبط مستقیم نظير عدم تحمل غیر قابل تحمل و غیر قابل قبول" این جنگ دنیاها فینالیست اضافه شده است. "داشتن تا به حال برای مقابله با نژادپرستی تمام زندگی من از قضا از طریق تمام این وجود دارد که یک احساس گرم من با این واقعیت است که انسان در حال ایستاده هم به تماس غیر قابل قبول نظرات و رفتارهایی که در گذشته به ندرت نامیده می شود. دوباره ما نشان داده است که شما می توانید در نظر گرفته شود در یک ثانیه بر روی تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی."

چالش: کل جنون پخش در MTV چهارشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن