چگونه به ناخن روزه متناوب درست مثل جنیفر آنیستون

ما هفتگی دریافت غرامت برای خرید های ساخته شده زمانی که شما با کلیک بر روی یک لینک و خرید چیزی زیر. روزه متناوب

توسط KETABKHOOOON در 26 خرداد 1399

ما هفتگی دریافت غرامت برای خرید های ساخته شده زمانی که شما با کلیک بر روی یک لینک و خرید چیزی زیر.

روزه متناوب است که بزرگترین چیزی که در بهداشت و سلامتی در حال حاضر و در حالی که هر رژیم غذایی با کلمه "روزه داری" در آن به طور معمول تمایل به ترساندن ما را در ابتدا ذکر این یکی متفاوت است. وجود دارد یک دلیل این روش بسیار محبوب در میان مشاهیر — و ما می توانید ببینید با چشم خود ما چقدر فوق العاده خوبی این کار را برای آنها!

آخرین celeb به غذا در او اسرار رژیم غذایی است و تنها جنیفر آنیستون که صحبت از روال روزمره به رادیو فردا در حالی که ترویج صبح نشان می دهد با costar ریس ویترسپون. ما می دانیم — رژیم غذایی به نظر می رسد بیشتر قابل دسترسی برای ستارههای کلی اما ما تنها چیزی که آن را صاف قایقرانی برای شما بیش از حد — Noom!

Noom tricks
Noom
آن را ببینید!

ثبت نام برای یک محاکمه دو هفته از Noom امروز!

"من روزه متناوب پس هیچ غذایی در صبح" آنیستون گفت: در طول مصاحبه. "من متوجه یک تفاوت بزرگ در رفتن بدون مواد غذایی جامد به صورت 16 ساعت است." پس چگونه او در صبح? با قهوه, البته — و همچنین آب کرفس که واقعا گرفته در سلامتی جهان در این سال است. آنیستون می پیوندد صفوف بنابراین بسیاری از افراد مشهور دیگر از جمله Kourtney Kardashian, Halle Berry, Kate Walsh, هیو جکمن و Brooke Burke که دیده اند به نتایج شگفت انگیز از روزه متناوب!

چگونه می تواند Noom کمک به ما در دستیابی به کاهش وزن و سلامتی اهداف ؟ برنامه محور های شخصی, برنامه رژیم غذایی ما کمک می کند تا پیدا کردن یک راه حل است که متناسب با زندگی ما نه فقط در حال حاضر, اما برای مسافت های طولانی. هدف ما این متخصص خواهد شد که ما یک راهنمایی می تواند کمک به ما در پیدا کردن روش روزه متناوب است که بهترین متناسب به شیوه زندگی و, برنامه, برای مثال. اگر ما تغییرات برنامه وجود دارد بدون نیاز به وحشت — ما باید یک متخصص آموزش دیده برای کمک به کشف کردن ما حرکت بعدی!

Jennifer Aniston Body
جنیفر آنیستون در 'صبح' مراسم افتتاحیه در مرکز لینکلن دیوید گفن هال در نیویورک, ایالات متحده آمریکا در اکتبر 28 2019. شاتر
آن را ببینید!

ثبت نام برای یک محاکمه دو هفته از Noom امروز!

Noom نیز می تواند به ما کمک کند کشف کردن چه نوع از مواد غذایی برای خوردن به ما روزه ساعت رفتن بدون هر گونه معده تداوم بد خلق و خو و یا خستگی. اگر ما استراتژیک ما در مورد روزه متناوب ممکن است ما در واقع رقابت در مقابل اثرات. ما ممکن است احساس شادتر و بیشتر, خوش بین, همه در حالی که از دست دادن ما تکرار stomachaches و افزایش سوخت و ساز بدن ما!

می خواهید امتحان کنید آنیستون 16/8 روش ؟ در اینجا چگونه است. همه مصرف کالری خود را برای این روز در عرض هشت ساعت دوره و سریع بقیه زمان — و یا سعی کنید فقط مایعات در طول آن 16 ساعت مانند دوستان ، که در آن است! شما همچنین می توانید در سراسر بازی با ساعت برای پیدا کردن روش که با این نسخهها کار بهترین برای شما.

روزه متناوب ممکن است نه تنها منجر به رویای خود را بدن و شادتر وضع بلکه سالم سیستم ایمنی بدن و دستگاه گوارش. آن را امتحان کنید و زمانی که شما آماده برای رفتن به یک مطلب طولانی مدت سلامت برنامه Noom در حال حاضر خواهد شد وجود دارد برای انتقال به آسانی به عنوان پای! (و شاید حتی به شما دستور پای.)

آن را ببینید!

ثبت نام برای یک محاکمه دو هفته از Noom امروز!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما در تیم است. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب