چگونه شما می توانید شرکت در یک کلاس آموزش بیانسه است MUA برای $10

شاتردعوت از همه دوستداران زیبایی! شما می توانید در حال حاضر تقریبا پیوستن به بیان گلم تیم ملی جوانب مانند بیان

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
How You Can Learn From Some of the Hottest Celeb Glam Squad Pros
شاتر

دعوت از همه دوستداران زیبایی! شما می توانید در حال حاضر تقریبا پیوستن به بیان گلم تیم ملی جوانب مانند بیانسه آرایش هنرمند آقا جون و کیم کارداشیان در hairstylist César DeLeön Ramîrez برای 10 روز آنلاین رویداد پر از حماسه مستر. به علاوه آن را برای یک علت خوب است!

زیبایی با هم آنلاین است رویداد خیریه در نظر گرفتن محل از شنبه, ژوئن 16, تا روز جمعه, ژوئن 26. علاوه بر این فقط مستر با پیشرو صنعت هنرمندان مانند آقا جان Ramîrez, Danessa Myricks و بابی براون نیز وجود خواهد داشت انواع س و و جالب از مارک های مانند R+Co, Beachwaver و شوارتسکف.

پول مطرح شده از این رویداد را به طور مستقیم به حمایت از معماران و طراحان است که در یک سازمان آغاز شده توسط بیان آرایشگر مایکل دونس (راشل the nha party را یال کارشناسی ارشد) برای کمک به حمایت از این هنرمندان مستقل در زیبایی که قادر به کار با توجه به COVID-19.

"من شده اند به دور از اجتماعی به دلیل" دونس نوشت: در یک Instagram پست اعلام این رویداد, که او نیز میزبانی می شود در روز پنج شنبه ژوئن 11. "من می خواهم به جهان را به مکانی بهتر و من در تلاش برای انجام بخشی از من. من خیلی هیجان زده تا اعلام کند که ما شده اند ساختمان و برنامه ریزی...زیبایی با هم. جهانی livestream آموزش و پرورش برای حمایت از هنرمندان & فراگیر در صنعت زیبایی. ارائه شده توسط 50 باور نکردنی از هنرمندان, از 10 روز از بالا, آموزش و پرسش و پاسخ را با مزایای به طور مستقیم کمک به زیبایی ما جامعه است. بخشی از کمک های مالی از هر کلاس نیز ارائه شده به سازمان حمایت از نژادی عدالت است."

آقا جان هم به خود Instagram برای ترویج رویداد روز دوشنبه 15 ژوئن نوشتن "ما با هم می توانید مراحل مورد نیاز برای ایجاد این صنعت قوی تر و فراگیر تر." او همچنین اظهار داشت که بخشی از درآمد حاصل از کلاس های خود را به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

برای حداقل کمک مالی از $10 در هر جلسه شما می توانند یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد کامل بافت مو با بافتند استاد سارا Potempa یا شکل از چگونه برای رسیدن به, بی عیب و نقص گرافیک بوش با تشکر از کتی جین هیوز. اتمام برنامه کامل در اینجا.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de