"من نمی نیاز به دعوت': میهن رئیس جمهور می گوید که او قدرت به استقرار بیشتر فدرال برای خاموش کردن اعتراضات در سراسر آمریکا

اقدام میهن رئیس جمهور چاد گرگ و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.کوین لمرقو/ایسناوزیر چاد گرگ تاکید کرد

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399
اقدام میهن رئیس جمهور چاد گرگ و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کوین لمرقو/ایسنا

  • وزیر چاد گرگ تاکید کرد که وزارت امنیت داخلی این قدرت را داشت که تامین امنیت ساختمان های فدرال در هر دولت و در میان جریان تظاهرات.
  • رهبران دولت را محکوم کرده اند استقرار ماموران فدرال برای سرکوب تظاهرات راه اندازی یک حقوقی بلندی مرحله نهایی مسابقات بیش متحده حقوق و فدرال نفس بیش از حد.
  • "ما در حال رفتن به انجام است که آیا آنها مثل ما وجود دارد یا نه" گرگ گفت: در طول یک فاکس نیوز مصاحبه. "این مسئولیت ما است."
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وزیر چاد گرگ تاکید کرد که وزارت امنیت داخلی تا به حال قدرت برای محافظت از حدود 9,000 فدرال ساختمان های واقع در هر کشوری صرف نظر از اینکه چگونه رهبران دولت در مورد احساس یک federalized حضور.

صحبت به رادیو فردا میزبان در صبح روز دوشنبه, Wolf سرزنش رهبران دولت برای ادامه تظاهرات که باعث شده است تا استقرار DHS عوامل به ساختمان های فدرال در هفته گذشته از جمله یک دادگاه در پورتلند اورگان است.

رهبران دولت باید "پرورش این محیط است که اجازه می دهد تا این افراد برای حمله به دادگاه" گرگ گفت: در طول فاکس نیوز مصاحبه اضافه کرد که"من نمی نیاز به دعوت نامه توسط دولت, دولت شهرداران یا دولت و استانداران برای انجام کار ما است."

"ما در حال رفتن به انجام است که آیا آنها مثل ما وجود دارد یا نه" گرگ گفت. "این مسئولیت ما است."

گرگ نظرات آمده به عنوان اعتراض باقی بماند در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در اواخر ماه مه. در پورتلند ادامه اعتراضات ادامه داد: گذشته از آن 50 روز که در آن ساختمان های عمومی شده اند مخدوش و برخی از معترضان که به درگیری با, محلی و دولت در اجرای قانون مقامات.

"هر شب یاغی آنارشیست ها نابود و بی حرمت اموال از جمله فدرال دادگاه و حمله شجاع مأموران اجرای قانون حفاظت از آن" این گروه در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه. "این محاصره پایان می تواند اگر دولت و مقامات محلی تصمیم به اقدام مناسب به جای امتناع از اجرای قانون است. DHS نمی خواهد کناره گیری خود را جدی وظیفه برای حفاظت از فدرال امکانات و کسانی که در درون آنها است."

PreviousNext پلیس در پاسخ به معترضان در تظاهرات روز شنبه 17 جولای سال 2020 در پرتلند سنگ.

دیو Killen/The gray industries طریق آسوشیتد پرس

DHS حرکت موجب نگرانی از تعدادی از کارشناسان حقوقی به خصوص بعد از فیلم از معترضان بودن دور whisked در بینام و ماشین با اجسام حجم پدید آمده در رسانه های اجتماعی. این ویدئوها نشان داد که حداقل یکی از معترضان گرفته شده توسط نقاب پرسنل با پوشیدن لباس ارتش ایالات متحده و وصف ناپذیر "پلیس" پچ که هر دو آنلاین در دسترس هستند برای خرید.

گمرک و حفاظت مرزی آژانس بعد از تایید عوامل آن دستگیر معترضی بود که "مظنون به ضرب و جرح در برابر ماموران فدرال و یا تخریب اموال فدرال" و که آن را پنهان اسامی عوامل آن در آن زمان با توجه به "doxing حوادث است."

رهبران دولت را محکوم کرده اند استقرار ماموران فدرال برای سرکوب تظاهرات راه اندازی یک حقوقی مرحله نهایی مسابقات بیش متحده حقوق و بالقوه فدرال نفس بیش از حد. اورگان دادستان الن روزنبلوم شکایت DHS در روز جمعه و ادعا کرد که آن را غیرقانونی بازداشت معترضان احتمالا بدون علت است.

پورتلند شهردار تد ویلر در طول سی ان ان مصاحبه روز یکشنبه متهم DHS از "به شدت افزایش وضعیت" و گفت به اعتقاد او "حضور خود را در اینجا است که در واقع منجر به خشونت بیشتر و بیشتر خرابکاری."

"ما نمی خواسته آنها را در اینجا در واقع ما می خواهیم آنها را به ترک" ویلر گفت:, و اضافه کرد که او درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به "این مردم ما از شهرستان ما است."

صحبت با خبرنگاران در صبح روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با تظاهرات در سراسر این کشور برای جنگ در افغانستان گفت که بسیج اضافی ماموران فدرال به توقف تظاهرات. مغلوب ساختن پیشی جستن نظر می آید به عنوان DHS آماده برای امکان استقرار حدود 150 عوامل به شیکاگو با توجه به شیکاگو تریبیون گزارش منتشر شده روز شنبه.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب