"من نمی اعتماد مودی': هند کارگران مهاجر ابراز نارضایتی PM masterplan

برخی از مهاجران هندی قادر به هیئت مدیره قطار ویژه — AFP GHAZIABAD: نخست وزیر هند نارندرا $265 میلیارد corona

توسط KETABKHOOOON در 25 اردیبهشت 1399
برخی از مهاجران هندی قادر به هیئت مدیره قطار ویژه — AFP

GHAZIABAD: نخست وزیر هند نارندرا $265 میلیارد coronavirus نجات بسته است کمی آسایش به Manish Verma, یکی از میلیون ها نفر بی بضاعت و از جان گذشته 50 روز به فلج coronavirus مستند.

"من نمی اعتماد مودی. ما درک نمی کنند این آمار و ارقام" ورما گفت: AFP ، trudging از دهلی نو در زیر آفتاب گرم تابستان در پاره فلیپ فلاپ با او چهار پسر و همسر.

"آنچه ما می دانیم این است که ما شده اند در سمت چپ گرسنه و بی پول به دلیل مستند گفت:" ورما به عنوان گرسنه و پسر rummaged از طریق یک کیسه به دنبال یک تکه از مواد غذایی است.

ورما که یک کارگر ساختمانی بود و سمت چپ بیکاری پس از مودی تعطیل بدون هشدار عملا تمام فعالیت در آسیا سومین اقتصاد در اواخر ماه مارس است.

سمت چپ با کمی غذا یا پول Verma تصمیم به گرفتن دشوار سفر بازگشت به خانه — روستا 700 کیلومتر (435 مایل) دور در اوتار پرادش — که در آن او خواهد بود مطمئن باشید حداقل دو وعده غذا در روز.

که تا به حال آن روز تنها خورده برخی از بیسکویت تحویل توسط یک رهگذر بودند تعقیب توسط چوب-دارای حق اعمال پلیس دو بار اما موفق به طرف جاده و waded از طریق یک خندق قبل از ساخت آن به بزرگراه اصلی.

"آنها (پلیس) درمان ما به عنوان اگر ما انسان هستیم حیوانات" ورما گفت: AFP در اولین روز از سفر خود پس از تنظیم کردن در نیمه شب.

مرگبار بازحمت حرکت کردن

سرنوشت خود را به دور از منحصر به فرد.

صدها نفر از هزاران نفر میان هند 45 میلیون مهاجر کارگران تصمیم گرفته اند به سادگی به چوب و بازگشت به خانه خود را در روستاها و گاهی صدها کیلومتر دورتر و بسیاری بر پا است.

قطار ویژه — اگر کارگران می تواند خرید یک بلیط و اتوبوس را به خانه آورد چند صدها نفر از هزاران نفر از کارگران مهاجر در چند هفته گذشته.

اما میلیون ها نفر بیشتر هنوز هم می خواهید برای رفتن حتی به عنوان هند به تدریج برطرف مستند اجازه می دهد دولت دفاتر و کارخانه برای بازگشایی شده است.

حدود 180 که در حال حاضر مرده مسیر برخی از برخورد با وسایل نقلیه و دیگران از خستگی محض فعالان می گویند. یکی دو سال.

یکی دیگر از 14 کشته در دو جداگانه حوادث در چهارشنبه گزارش گفت:.

هفته گذشته 16 کارگران خرد شده و توسط یک قطار به عنوان آنها خواب بر روی آهنگ.

وام امداد

نخست وزیر مودی 20 تریلیون روپیه بسته نجات اعلام کرد روز سه شنبه با هدف تا حد زیادی در کمک به کسب و کار -- که بسیاری از استخدام کارگران مهاجر — نگه داشتن شناور.

تنها $132 میلیون دلار اختصاص داده شد به صورت متحده به ترتیب محل اقامت و حمل و نقل برای کارگران مهاجر اگر چه بیشتر اقدامات برای کمک به نیازمندان وعده داده شده بود به زودی.

دولت شده است همچنین توزیع رایگان مواد غذایی در دانه تحت رفاه طرح و انتقال پول نقد از $6.50 هر یک به حدود 40 میلیون نفر.

برخی از ایالت ها مانند بیهار و بنگال غربی در حال دادن از 13 دلار هر یک از کارگران خود را رشته در سراسر کشور در حالی که دهلی نو و جاهای دیگر شده اند ارائه رایگان مواد غذایی است.

این ماه درگیری آغاز شد و در گجرات مودی دولت خانه, زمانی که پلیس متوقف شد و هزاران نفر از مهاجران در مرز پست از ترک.

حسرت رفتن به خانه

این گروه از 16 که درگذشت در مسیر راه آهن تا به حال مجموعه ای از ماهاراشترا پس از اینکه قادر به رزرو بلیط قطار ویژه.

"پسر من به نام یک روز قبل (حادثه) به می گویند که او گرسنه است و او نمی تواند آن را دیگر هیچ" گریه Ashok سینگ که از دست داده و تنها پسرش در تصادف.

"روز بعد او به خانه با پای" او گفت: AFP توسط تلفن.

هشت عضو دیگر سینگ خانواده نیز کشته در تصادف.

"دولت مراقبت تنها در مورد غنی آن مراقبت می کند برای فقرا" گفت: منشی سینگ یک دستمزد روزانه کارگر راه رفتن صدها کیلومتر به ایالت شرقی بیهار.

"مودی می گوید در خانه بماند, اگر ما را به ماندن در خانه ما چگونه کسب درآمد, چه چیزی را می خورند ؟ ما می میرند و هیچ کس را خسته خواهد شد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de