"من احساس خطر می کنند': بودهاند که بدون نقاب فلوریدا مرد ویروسی Costco فوران هزینه او کار خود را

یک انفجار در یک Costco در فلوریدا است که در فیلم هزینه کرده است او کار خود را.یک ویدیو از این حادثه ارسال شده

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

یک انفجار در یک Costco در فلوریدا است که در فیلم هزینه کرده است او کار خود را.

یک ویدیو از این حادثه ارسال شده به توییتر در شب دوشنبه توسط فیلمساز Billy Corben.

"فلوریدا مرد در فورت مایرز Costco در عين حال اجرا در جهان پس از سال 1776' پیراهن flips در زن مسن که از او خواست به پوشیدن یک ماسک و مردی که در دفاع از او #BecauseFlorida," Corben توییتی.

Corben اعتبار این ویدئو به یک حساب توییتر مجموعه های خصوصی.

17-کلیپ دوم آغاز می شود با یک صدا گفت: "ما شش فوت از شما دور" به آن مرد پاسخ می دهد: "شما در حال اذیت و آزار من و خانواده من است." او سپس می گوید چیزی نامفهوم قبل از راه رفتن به سمت دوربین و فریاد "من احساس خطر می کنند!"

فرد ضبط ویدئو می گوید: "شما در آینده نزدیک به من." مرد فریاد میزند: "بازگشت به بالا! تهدید دوباره به من!"

مرد شروع به راه رفتن به دور و سپس نوبت در اطراف پیاده روی به سمت دوربین و می گوید: "بازگشت f--- است. خود را قرار داده و f------ تلفن پایین!"

در یک متعاقب آن صدای جیر جیر Corben گفت: حادثه رخ داده در یک مرکز خرید در فورت مایرز در ژوئن 27.

یک سخنگوی دفتر لی شهرستان کلانتر گفت: ان بی سی نیوز روز پنج شنبه است که آن را در پاسخ به 911 تماس بگیرید و در مورد 1:23 بعد از ظهر که یک مرد خاطی در Costco. مظنون رفته بود که ماموران وارد, او گفت:.

یکی از مشتریان که هدف از بیهوده گویی گفت Corben که Costco کارکنان همراهی مرد از فروشگاه به دنبال فوران "و تحت نظارت او تا زمانی که او به سمت چپ."

در این ویدئو مشاهده شده است بیش از 11 میلیون بار.

در این ویدئو مشخص شد در رسانه های اجتماعی به عنوان یک فروشنده در Tedd تاد بیمه اگر چه NBC News نشده است قادر به به طور مستقل شناسایی ،

Tedd تاد بیمه, مدیر عامل شرکت چارلی تاد خطاب به قسمت در توییتر.

"او کاملا نمی کند نشان دهنده ارزش های ما و دیگر با این نسخهها کار در آژانس ما" تاد توییتی شنبه بعد از ظهر. "ما در حال کار با Allstate به انتشار یک بیانیه به زودی. پوشیدن ماسک."

در بیانیه خود در Facebook صفحه این شرکت گفت: "با تشکر از شما همه برای نظرات و پیام های بالا بردن آگاهی در مورد یک کارمند سابق در Ted تاد بیمه. رفتار خود را در تصویری است که در درگیری مستقیم با شرکت ما ارزش و اشتغال آنها فسخ شده است."

این شرکت همچنین گفت: "رفتار تهدید و ارعاب در برابر ماموریت اصلی ما به مشاوران مورد اعتماد در جامعه ما است."

Costco نیاز به هر کارمند و مشتری در فروشگاه خود را به پوشیدن ماسک که پوشش دهان و بینی به سرعت گسترش coronavirus.

در ماه مه یک کارگر کاستکو شد زمان آنلاین خود را برای دست زدن به برخورد با یک مشتری که ثبت شده خود را سرزنش کردن کارگر و امتناع از پوشیدن ماسک.

همانطور که از صبح چهارشنبه در فلوریدا بود 223,783 coronavirus موارد با 3,889 مرگ و میر با توجه دولت به بهداشت و درمان داده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن