یخ بازداشت شدگان برخورد با ماساچوست مقامات زندان بیش از coronavirus

یک گروه از مهاجران در دولت ایالات متحده بازداشت و برخورد با مقامات در ماساچوست بازداشتگاه اواخر جمعه با توجه ب

توسط KETABKHOOOON در 14 اردیبهشت 1399

یک گروه از مهاجران در دولت ایالات متحده بازداشت و برخورد با مقامات در ماساچوست بازداشتگاه اواخر جمعه با توجه به طرفداران و مقامات محلی که گزارش آخرین قسمت رو به رشد مخالفت و نا امیدی در میان بازداشت شدگان میان coronavirus بیماری همه گیر.

اختلال در Bristol County مجلس اصلاحات در شهر دارتموث است حداقل نهم عنوان مثال رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus که در آن کارکنان در بازداشتگاه با استفاده از اسپری فلفل در اعتراض به ایالات متحده مهاجرت و گمرک بازداشت شدگان با توجه به اظهارات این سازمان به رادیو فردا. همچنین حداقل دهم حادثه پس از آن که در آن بازداشتگاه پرسنل در پاسخ به اختلالات توسط مهاجران.

توصیف توسط کلانتر محلی و یخ از آنچه آشکار در روز جمعه به طور قابل توجهی متفاوت از کسانی که از طرفداران و اعضای خانواده بازداشت شدگان است. اما همه حساب ها به تصویر کشیده عمده تشدید.

با توجه به بریستول شهرستان کلانتر, جمعه حادثه آغاز شده پس از "حدود 10 تن از بازداشت شدگان" در یکی از امکانات در مجموعه گزارش داشتن علائم COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

"بازداشت شدگان حاضر به آزمایش برای COVID-19 پس از آن که مطلع شدند مورد نیاز به آزمایش می شود به دلیل گزارش علائم عجله خشونت در کلانتر Thomas M. هاجسون و اصلاحات افسران سنگر خود را در داخل مرکز فربه ماشین لباسشویی و لوله کردن دیوار شکست ویندوز و سطل آشغال کل واحد" دفتر در بیانیه ای گفت.

کلانتر دفتر ادعا کرد که اصلاحات افسران یک K9 dog واحد و یک "واکنش خاص تیم" شد و "حمله" توسط مهاجر بازداشت شدگان پس از ورود به یک بازداشتگاه مسکن منطقه است. مهاجران بودند و بعد از آن مهار شود".

سه مهاجران منتقل شدند, به بیمارستان; "یکی از قبل موجود شرایط پزشکی و دیگری برای پزشکی حادثه پس از حذف از یخ بال. هر سه به شمار می رود خوب" با توجه به کلانتر ،

کلانتر هاجسون یک حامی سرسخت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و بحث برانگیز رقم در ماساچوست سیاست گفت: اختلال برانگیخته شد و پس از بازداشت شدگان حاضر اجازه می دهد تا یک تیم پزشکی برای انجام coronavirus آزمون. "ما تیم پزشکی هشدار داده و من توصیه بازداشت شدگان که برای سلامت خود و سلامت خود شخص بازداشت شدگان و کارکنان ما آنها نیاز به آزمایش می شود در واحد پزشکی. بازداشت شدگان حاضر به پیروی مبارز شد و در نهایت قرار دادن جان خود و بسیاری از Bristol County افسران در معرض خطر خود را بی پروا اقدامات" هاجسون در بیانیه ای گفت.

کلانتر که تایید شده به مهر که از اسپری فلفل استفاده شد روز جمعه گفت که این اختلال ناشی از $25,000 ارزش از آسیب. "زندانیان منتقل شده به سلول های انفرادی در ویژه واحد مسکن در انتظار اقدامات انضباطی COVID-19 تست و اتهامات جنایی" دفتر اضافه شده در آن بیانیه است.

روز شنبه, یخ مقامات تکرار توضیحات ارائه شده توسط Bristol County sheriff و گفت بازداشت شدگان بودند که "امتناع از تست اجباری" ناشی از "آسیب شدید به زندان ملک, شکستن, ویندوز, ماشین لباسشویی و دیگر باعث صدمه به اموال." این مقامات همچنین گفت: 25 مهاجران در بازداشت خود در تماس با اسپری فلفل در طول درگیری و مورد بررسی قرار گرفت توسط کارکنان پزشکی.

طرفداران محلی, مهاجرت وکلا و اعضای خانواده از بازداشت شدگان مورد مناقشه این نسخه از برنامه.

خواهر یک زندانی در داخل بازداشتگاه گفت: در یک حقوقی بیانیه که توسط یک وکیل است که برادر او به نام او در حدود 6:16 بعد از ظهر روز جمعه به او بگویم که سپاه پاسداران به حال فلفل اسپری مهاجران که حاضر به امضای مقاله که گفت: "همه چیز خوب است با این شرایط" در تاسیسات.

"مقامات شروع به گرفتن ما و ما را هل دادن با زور و سپس آنها شروع به پرتاب اسپری فلفل. مردم در داخل نمی تواند نفس بکشد و بسیاری از ما از هوش رفت. پوست ما شروع به تورم به عنوان اگر ما تا به حال آلرژی" بازداشت شدگان گفت خواهر خود را با توجه به اعلام. "مقامات شروع به شکستن شیشه به طوری که آنها می تواند ما را سرزنش برای ایجاد اغتشاش. وجود دارد بیشتر مردم در خارج با سگ است."

بازداشت شدگان بعد گفت خواهر خود را به "کمک به آنها" و که او تا به حال به قطع با توجه به اعلام. بنیامین Haldeman, وکیل که آماده اعلامیه گفت: CBS News خواهر و خانواده او را نخواست نامش فاش شود.

طی یک تماس تلفنی روز شنبه, خواهر التماس کرد برای کمک به او با صدای شکستن در زمان. "ما در حال افرادی که از روستا به دنبال یک آینده برای خانواده های ما, ما نمی آمد به هر کسی آسیب برساند. ما زنده از کار ما," او گفت: CBS اخبار در اسپانیایی. "ما برای کمک به ما کمک می کند با بستگان ما که در داخل وجود دارد که بدرفتاری."

ساشا رایت, ساکن, New Haven, کانکتیکات گفت: نامزد Conroy Lewis, جامائیکا مهاجر برگزار می شود با یخ در Bristol County مجلس اصلاحات به نام او در حدود 5:45 بعد از ظهر روز جمعه به او بگویید که نگهبانان می خواستم به او حرکت می کند و دیگر بازداشت شدگان به یکی دیگر از امکانات برای coronavirus تست.

در اطراف 6:35 بعد از ظهر رایت گفت: Lewis به نام دوباره و به او گفت که یک درگیری شکسته بود. در طول مختصری تلفن تماس لوئیس گفت: ویندوز شکسته شد و فلفل ولگرد استفاده شد و با توجه به رایت. "او ترسیده بود و نمی دانست چه باید بکنید."

رایت نیست صحبت از نامزد پس شب جمعه است. "من نمی دانم آنچه آنها انجام می دهند به آنها — و من نگران هستم در حال حاضر," او گفت: CBS اخبار در روز شنبه.

همسر یکی دیگر از بازداشت شدگان در مرکز یک مهاجر از غرب آفریقا توصیف یک حادثه مشابه. او نخواست نامش فاش شود به آزادانه صحبت می کنند. با توجه به زن به شوهرش گفت: او در شب جمعه که این حادثه آغاز شده و پس از بازداشت شدگان گفته شد آنها می توان به یکی دیگر از امکانات به آزمایش می شود برای کوروناویروس.

او گفت شوهرش و دیگر مهاجران بودند از ترس در حال نقل مکان به یک منطقه که در آن زندانی شده اند ممکن است در معرض ویروس. "این است که او به دلیل خودداری از آزمایش می شود. آن را فقط یک ماده از ساخت مطمئن شوید که آن را بی خطر برای حرکت" زن گفت: CBS News.

"او به من گفت او اسپری فلفل و که آنها تا به حال همه این افراد وجود دارد با سگ," او اضافه شده است.

در روز شنبه بعد از ظهر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا شعبه در ماساچوست به نام برای تحقیقات مستقل از جمعه حادثه. "مشترک المنافع ماساچوست موظف است برای اطمینان از حقوق اساسی بشر از مردم آن را نگه می دارد در بازداشت" کارول گل رز, گروه, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت. "در طول این زمان از همه گیر عفونت دولت باید به مردم اجازه می دهد با خیال راحت به خود منزوی با آزاد کردن آنها و یا تنظیم برای صفحه اصلی خود بردهاند."

بوستون-بر اساس گروه وکلای حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در اواخر ماه مارس در برابر Bristol County sheriff و یخ و خواستار آزادی بازداشت شدگان در طی این بیماری همه گیر. تا کنون آن را امن آزادی 48 مهاجران از Bristol County خانه از اصلاحات این گروه خبر داد.

حداقل 522 تن از بازداشت شدگان در بیش از دو دوجین یخ بازداشتگاه در سراسر کشور مورد آزمایش قرار داده اند مثبت بسیار مسری coronavirus به گزارش آژانس, آخرین شمارش. آنها را تا بیش از 48 درصد از 1,073 مهاجران در یخ زندان دریافت کرده اند که تست.

Coronavirus عفونت داخل یخ وسیع سیستم خصوصی زندانهای استان و زندان به طرز چشمگیری افزایش یافته و در دو هفته گذشته با آژانس گزارش 398 مورد جدید از آوریل 17. حداقل هفت بازداشتگاه در حال حاضر بیش از 20 نفر در هر.

Kayman Whaley و سیدنی چکش کمک به این گزارش.

"CBS آخر هفته اخبار" عناوین پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020

ستاره بالیوود Irrfan Khan, درگذشت در سن 53

چگونه به مبارزه با "زوم خستگی"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب