یخ به راه اندازی 'شهروندان آکادمی' به آموزش شهروندان در مورد 'هدف قرار بازداشت'

یخ افسران جستجو برای ملی مکزیک در یک خانه در Hawthorne, کالیفرنیا., در تاریخ 1 مارس. (لوسی نیکلسون/فردا نیوز)ی

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399
یخ افسران جستجو برای ملی مکزیک در یک خانه در Hawthorne, کالیفرنیا., در تاریخ 1 مارس. (لوسی نیکلسون/فردا نیوز)

یک "شهروندان آکادمی" برنامه ریزی شده توسط یک شعبه از ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) که شامل "سناریو مبتنی بر آموزش و تمرین" در حال گسترش است alarm میان آزادی های مدنی و مهاجرت سازمان های حقوق — کدام سوال که چرا آژانس اختصاص منابع برای ارائه به شهروندان با "سلاح های گرم آشنایی" و آموزش "هدف بازداشت."

این برنامه مجموعه ای برای شروع در شیکاگو در پاییز امسال به عنوان "یک خلبان در سراسر کشور برای اجرای" اجرا خواهد شد توسط ICE و اجرای عملیات حذف شاخه که مسئول بازداشت و اخراج مهاجران.

یادداشتی از رابرت Guadian مدیر یخ ERO شیکاگو زمینه که به دست آمده توسط اخبار یاهو توضیح می دهد شش هفته برنامه (چهار ساعت جلسه برگزار می شود یک بار در هفته) که در طی آن "شرکت کنندگان خواهد شد به دست آوردن بینش به بسیاری از جنبه های و مسئولیت های یخ/ERO عملیات" طریق, در میان چیزهای دیگر "مبتنی بر سناریو آموزش ها و تمرینات انجام شده در یک محیط امن و مثبت محیط زیست از جمله, اما نه محدود به, تاکتیک های دفاعی اسلحه آشنایی و هدف بازداشت."

دیگر سازمان های اجرای قانون را اجرا برنامه های مشابه به منظور کمک به مردم خود را درک ماموریت و شهروندان آکادمی در نظر گرفته شده است برای ایجاد یک لباس شخصی سپاه یا deputize غیرنظامیان را بازداشت. هنوز شرح این برنامه مطرح فوری پرچم قرمز برای مهاجرت طرفداران مانند اشلی Huebner دانشیار مدیر برای خدمات حقوقی در کشور مهاجر دادگستری مرکز در شیکاگو است. Huebner گفت: اخبار یاهو که او و همکاران او بودند "به خصوص در مورد اشاره به شرکت کنندگان دریافت آموزش در 'سلاح های گرم آشنایی' و ... 'هدف بازداشت.'"

"با توجه به تجربه ما با این شیوه ای که در آن یخ انجام, دستگیری آنها اغلب بسیار بی هدف" او گفت:.

معترضان مارس به دفاتر ایالات متحده مهاجرت و گمرک در شیکاگو در ماه جولای سال 2019. (Nuccio DiNuzzo/گتی ایماژ)

عامل با گسترده اقتدار و حداقل نظارت یخ را با اجرای قانون و حذف عملیات تبدیل شده اند به طور فزاینده تهاجمی تحت سیاست های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. عوامل متهم شده است از هدف قرار دادن جوامع مهاجر با جارو اغلب بی رویه دستگیری سیستماتیک جدایی از خانواده و ناکافی مراقبت از افراد بازداشت شده در شبکه آژانس مرموز بازداشتگاه در سراسر کشور است.

"ما فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به deputize شهروندان به اطراف دستگیری مردم" Huebner گفت. او گفت: او مشکل "ایده این است که کسی می تواند حضور آموزش و توانمند شوند به گزارش همسایگان خود و یا نوعی از عمل خود را در برابر اعضای جامعه که ممکن است نگاه متفاوت از آنها و یا که آنها ممکن است فکر می کنم از یک کشور متفاوت است.

"حداقل آن را بسیار تن-کر و گمراه کننده" Huebner اضافه شده است.

در یک ایمیل به یاهو, اخبار, نیکول Alberico سخنگوی یخ شیکاگو زمینه کار تاکید کرد که "یخ است نه آموزش عمومی برای انجام این کار آموزش دیده فدرال مأموران اجرای قانون. در واقع ما امیدواریم که با نشان دادن اعضای جامعه ICE روند — چرا و چگونه مهاجرت بازداشت ساخته شده است — را کاهش ترس و سوء تفاهم دقیقا همان چیزی است که یخ می کند."

Alberico ارائه شده در پاسخ به درخواست برای جزئیات بیشتر در مورد آنچه که دقیقا این آموزش برای تاکتیک های دفاعی اسلحه آشنایی و هدفمند دستگیری مستلزم.

"به طور معمول در این آکادمی وجود دارد تظاهرات دفاع از خود و د تشدید تاکتیک" او نوشت: یک ایمیل با اشاره به قبلی شهروندان دانشکده های انجام شده توسط دیگر سازمان های اجرای قانون. او اضافه کرد که "به طور دقیق در دستور کار است که هنوز هم در حال کار کردن" برای شیکاگو برنامه.

اعتراض علیه خشونت پلیس در شیکاگو در ماه جولای 10. (اسکات اولسون/گتی ایماژ)

هر چند این برنامه برای اولین بار یخ ERO مختلف سازمان های اجرای قانون از جمله ادارات پلیس محلی و همچنین FBI و DEA ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی و حتی یخ را تحقیقات امنیت داخلی (HSI) تقسیم شده اند که شهروندان آکادمی برای سال ها به عنوان یک راه برای مردم را یک نگاه در داخل آنها چگونه کار می کند و ایده آل کمک به ایجاد اعتماد در جوامع است.

Andrea Flores یک سیاست مهاجرتی متخصص و معاون مدیر سیاست در ACLU, با اشاره به این که ماموریت و عملیات HSI — که وظیفه بررسی جرایم فراملی مانند قاچاق انسان پورنوگرافی کودکان و قاچاق مواد مخدر — به طور کامل جدا از کسانی که از ERO که مسئول اجرای مدنی نقض قوانین مهاجرتی. (در واقع در سال 2018 بالا تحقیقی عوامل در HSI خواست پس از آن-وزیر امنیت داخلی Kirstjen نیلسن برای جدا کردن بخش خود را از بقیه از یخ شکایت که آژانس بحث بازداشت و تبعید سیاست بودند تداخل با توانایی خود را برای انجام تحقیقات مربوط به امنیت ملی است.)

"ما نگران آن است که یخ های سرکش است که آژانس در حال حاضر فاقد کلید پاسخگویی اقدامات و دارای سابقه ای طولانی در نشان دادن بی توجهی به زندگی انسان است که اغلب در مراقبت از آن" گفت: Flores که قبلا در وزارت امنیت داخلی. او استدلال کرد که ERO نباید "آوردن بیشتر مردم به شیوه های خود را از این تبعیض در اجرای سیاست هایی که ما با به طور کلی."

برای آیتالله سیستانی و دیگر مخالفان از یخ مهاجرت اجرای عملیات هر نوع تلاش برای تعامل با شهروندان در چنین تاکتیک همیشه خواهد بود دلیلی برای زنگ. اما فلرس استدلال کرد که زمان این شهروندان آکادمی است که به ویژه نگران کننده در برابر جریان افت coronavirus همه گیر همراه با جاری در سراسر کشور بحث بر سر خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در نظام عدالت کیفری.

یخ فلرس استدلال "باید اختصاص منابع نسبت به آموزش شهروندان برای انجام اجرای مهاجرت در زمانی که آیتالله سیستانی خواستار کاهش مهاجرت در طول اجرای این بیماری همه گیر به طوری که مردم می توانند همچنان برای دسترسی به مراقبت های بدون ترس که آنها را با یخ در راه به دنبال مراقبت های پزشکی دسترسی تست."

یخ را تهدید آمیز تاکتیک های بلند بازیگران یک اثر سرما بیش از جوامع مهاجر اغلب بازداری مردم از گزارش جنایات و یا دنبال کردن لازم خدمات عمومی از جمله مراقبت های بهداشتی. در علاوه بر این به طور بالقوه تشدید این ترس در میان یک بحران بهداشت عمومی, Flores پیشنهاد این شهروندان آکادمی را "تنها افزایش نژادی و سوء ظن در جوامع ما در زمان هنگامی که وجود دارد یک ملی واکنش در برابر overpolicing از سیاه و قهوه ای مردم است."

جان Amaya به عنوان معاون رئیس ستاد در یخ در دولت اوباما بود و در آژانس پس از آن هنگامی که مدیر سارا سلدنا اول اجرا ICE تعامل جامعه برنامه. او فکر می کند ایده شهروندان آکادمی برای رولینگ "می تواند در خدمت یک فرصت واقعی برای تعامل با جامعه و جامعه در تعامل با آژانس بسیار سازنده راه است." او گفت: "با توجه به افت لفاظی و بیگانه ستیزی بیرون آمدن از کاخ سفید زمان نمی تواند بدتر است."

اعضای یخ را فراری تیم عملیات رسیدن به دستگیری یک ملی مکزیک در یک خانه در برترین واقع در کالیفرنیا است در تاریخ 1 مارس. (لوسی نیکلسون/فردا نیوز)

یک مقام رسمی یخ بیانیه ای در مورد این برنامه که Alberico ارائه شده به اخبار یاهو اشاره نمی کند "تاکتیک های دفاعی اسلحه آشنایی و هدفمند دستگیری" و افراد دیگر از "سناریو-آموزش مبتنی بر" شرح داده شده در این یادداشت به متقاضیان آینده نگر. به جای آن می فرماید: "برنامه درسی را شامل اما نه محدود به, کلاس درس, بازدید از یک مرکز بازداشت مهاجرت یادگیری بیشتر در مورد مراقبت های بهداشتی یخ را فراهم می کند به کسانی که در آن حضانت و بررسی یخ نقش در مورد مهاجرت از آغاز تا پایان."

در این بیانیه همچنین توصیف آکادمی به عنوان "یک فرصت برای ایجاد یک بنیان قوی از دانش اغلب اشتباه سازمان و ماموریت" و اشاره می کند که "یخ دعوت علاقه مند به شرکت کنندگان از انواع ذینفعان زمینه های از جمله: انجمن گروه, دولت/محلی انتخاب رهبران کنگره کارکنان کنسولی مقامات و کسب و کار و رهبران مذهبی است."

با توجه به لس آنجلس تایمز در گزارش های شهروندان در آکادمی برگزار می شود با یخ HSI در سال 2018 شرکت کنندگان شامل ترکیبی از مردم از جمله DHS کارکنان از یک میلیون کارمند و یک نماینده از قلمرو مذهبی اسقف اعظم از L. A., و همچنین به عنوان یک فیلمنامه یک دلال وام مسکن و یک مشاور به عنوان "بخشی از یک کوچک اما متعهد قبیله از اجرای قانون شهروندان آکادمی junkies."

برنامه های کاربردی برای یخ ERO شهروندان آکادمی بپرسید برای انواع اطلاعات شخصی اعم از تاریخ تولد و شماره امنیت اجتماعی برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه متقاضیان به دست آورد و شهروندی ایالات متحده (تولد, ازدواج, تابعیت?), "ماموریت" خود را از کارفرمای فعلی و نام هر سازمان یا انجمن آنها متعلق به. متقاضیان نیز خواست تا توضیح دهد که چرا آنها می خواهند برای شرکت در برنامه های آموزشی و رضایت به یک چک پس زمینه که "شامل خواهد شد اما ممکن است محدود به هر رکورد از اتهامات تعقیب و یا محکومیت کیفری و یا مدنی جرائم."

یخ سخنگوی نیست ارائه اطلاعات در جایی که این سازمان قصد دارد به گسترش آن ERO شهروندان آکادمی پس از شیکاگو برنامه آزمایشی است که میله میله برای شروع در سپتامبر. 15.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان 'درخشان شهر بر روی تپه'

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب