در ایالات متحده, تلفن های دوربین به طور فزاینده ای در معرض نژادپرستی

نیویورک: از مرگ یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس به یک نژادپرست حادثه در پارک مرکزی دوربین گوشی های به طور ف

توسط KETABKHOOOON در 9 خرداد 1399

نیویورک: از مرگ یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس به یک نژادپرست حادثه در پارک مرکزی دوربین گوشی های به طور فزاینده ای به عنوان یک سلاح در برابر نژادپرستی حتی زمانی که عدالت نیست همیشه دنبال کنید.

دو فیلم شات در گوشی های هوشمند از گسترش رسانه های اجتماعی به رسانه های جریان اصلی این هفته برجسته چگونه تماشاگران در حال حاضر اغلب گرفتن حوادث که در گذشته رفته اند ممکن است خسته شده اید.

این عضو عمومی که فیلم برداری جورج فلوید بتواند برای نفس به عنوان یک سفید مینیاپولیس پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن به مدت حداقل پنج دقیقه در روز دوشنبه.

فلوید رفت و هنوز هم بعدها اعلام کرد مرده در بیمارستان است. چهار افسر پلیس بودند اخراج از شغل خود باقی می ماند اما رایگان و شهرستان شاهد دو شب عصبانی شد.

"اگر ما یک تصویری را افسران اخراج شده اند به سرعت ؟ Ibram Kendi مدیر دانشگاه آمریکایی ضد نژادپرستی مرکز تحقیقات خواسته در مصاحبه با دموکراسی در حال حاضر!

"آنها که ایمان آورده اند تمام کسانی که شاهد بودند که به دنبال چه اتفاقی می افتد و چه کسی درخواست ماموران برای متوقف کردن?

در دومین حادثه یک زن دروغ گزارش مسیحی کوپر مشتاق birdwatcher به پلیس پس از او درخواست کرد که او دسته سه تایی سگ خود را در یک منطقه پوشیده شده از درخت از پارک مرکزی نیویورک.

"من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی-آمریکایی تهدید زندگی من," او گفت: کوپر به عنوان او فیلم برداری او را شماره گیری 911 در تصویری که مشاهده شده است بیش از 43 میلیون بار در توییتر.

- رادنی کینگ -

در ماه فوریه Ahmaud Arbery -- همچنین آفریقایی -- ضرب گلوله کشته شد با ساکنان در حالی که آهسته دویدن در محله خود را در گرجستان.

یک مرد سوم بود که بعد از آن نیز شارژ بیش از Arbery مرگ فیلم برداری, قتل با تلفن همراه تصویری جرقه خشم هنگامی که آن را به بیرون درز بر روی رسانه های اجتماعی در اوایل این ماه.

فیلمبرداری از چنین حوادث خشونت بار جدید نیست.

پس از ضرب و شتم رادنی کینگ توسط پلیس لس آنجلس در سال 1991 بود که فیلم برداری کار فیلمبرداری فیلم را غالبا مستند اعمال نژاد پرستی در سراسر ایالات متحده است.

اما در سال های اخیر گرفتن از حوادث با آنها پس از آن رفتن ویروسی حاضر و پس از آن در حال پخش عمده در سراسر شبکه های خبری است در حال تبدیل شدن بیشتر سیستماتیک.

"در اینجا این واقعیت تلخ ایم" سناتور کامالا هریس, سیاه سابق نامزد به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

"چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید Ahmaud Arbery و مسیحی کوپر رفته برای نسل آمریکایی های سیاه و سفید. تلفن های همراه فقط آن را بیشتر قابل مشاهده است."

Katheryn راسل براون مدیر مرکز برای مطالعه نژاد و روابط در دانشگاه فلوریدا گفت: این فیلم به ما یادآوری می کنند که "هر کجا که مردم رنگ هستند وجود یک آسیب پذیری.

"من سخت فشرده می شود به فکر می کنم از موارد مربوط به سفیده که نشان می دهد همان نوع از موارد آسیب و حمله به خصوص اگر ما در حال صحبت کردن در مورد اجرای قانون" او به خبرگزاری فرانسه گفت.

افزایش استفاده از افسران پلیس با پوشیدن دوربین های بدن در حالی که در وظیفه بیش از دهه گذشته را مطرح کرده و امیدوار است که استفاده از زور علیه آمریکایی های آفریقایی تبار می گیرند.

اما پس از مطالعات اولیه نشان داد که نتایج دلگرم کننده بیشتر در عمق گزارش در بر داشت که "دوربین در حال تولید کاهش در استفاده از زور است که انتظار می رود," با توجه به شهری موسسه محقق دانیل لارنس.

بسیاری از نیروهای اجازه می دهد افسران به نوبه خود دوربین خاموش هر زمان که آنها می خواهند در حالی که برخی از متهم شده اند ویرایش تصاویر قبل از ساخت آنها ،

- 'از هم جدا' -

در مرگ اریک گارنر-توسط خفگی در دست یک افسر پلیس نیویورک در سال 2014 که موجب سراسر کشور "Black Lives Matter" جنبش -- از آن بود که شاهد فیلم برداری این حادثه نیست و پلیس با فلوید مرگ است.

"این فیلم که منتشر شده در اشکال واقعا نقطه به یک نوع dysfunctionality ما در حقوقی کیفری سیستم گفت:" راسل-قهوه ای است.

"مرتب کردن آن نشان می دهد که ما نیاز به خصوصی شهروندان به آن را لازم برای تماشای عمومی افسران و یا مردم در فضاهای عمومی برای رسیدن به عدالت و یا حداقل افزایش زنگ هشدار در مورد عدالت," او اضافه شده است.

راسل براون همچنین اشاره می کند که حضور یک دوربین اغلب نمی جلوگیری از این عمل از متعهد بودن در وهله اول.

فیلمبرداری نیز می تواند پیامدهای عمده با متخصصان هشدار از خطرات ناشی از عجله برای قضاوت در شبکه های اجتماعی.

در عرض یک روز از حادثه پارک مرکزی امی کوپر از دست داده و کار خود را به عنوان معاون رئيس جمهور از یک مدیریت ثروت شرکت های گمنامی و سگ او در میان رسانه های طوفان.

"من نمی excusing نژادپرستی. اما من نمی دانم اگر او زندگی نیاز به از هم پاشیده" گفت: Christian کوپر است که هیچ رابطه ای به امی.

به عنوان قدرتمند به عنوان ویدئوها ممکن است منظور آنها کمی, اگر این قانون اجرا نمی کند آن دوره ،

"آنها از کار اخراج شده گفت:" راسل-قهوه ای با اشاره به افسران درگیر در Floyd مرگ است.

"کافی است ؟ هیچ. ما یک فرد مرده. بنابراین در حال حاضر ما می خواهیم نظام حقوقی به انجام آنچه در آن قرار است به انجام."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب