'نادرست و مضر': تگزاس سناتور کروز Cornyn اخراج مفاهیم سیستمیک نژادپرستی در پلیس و جامعه

واشنگتن – تگزاس سناتور جمهوریخواه John Cornyn و تد کروز روز سه شنبه با رد این تصور که وجود دارد سیستمیک نژادپر

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

واشنگتن – تگزاس سناتور جمهوریخواه John Cornyn و تد کروز روز سه شنبه با رد این تصور که وجود دارد سیستمیک نژادپرستی در پلیس و فراتر از آن در ایالات متحده است.

صحبت در سنا قضائیه شنیدن در مورد خشونت پلیس هر دو سناتور رد این ایده از نژادپرستی نظاممند به شاهد که شامل S. Lee مریت یک وکیل به نمایندگی از جورج فلوید خانواده.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور نشانه پرداختن به پلیس سوء اما برخی از کارشناسان می گویند این کافی نیست

"من می خواهم شاهدان به ما بگویید که اگر آنها بر این باورند که اداره پلیس و پلیس در امریکا در حال سیستمیک نژادپرستانه" Cornyn خواسته پانل. "آیا کسی مانند به منظور بالا بردن دست خود را موافقت با بیانیه ای که?"

چند تن از شاهدان شهادت به نظر می رسد به منظور بالا بردن دست خود را. Cornyn در پاسخ گفت: "و این بدان معناست که همه 18,000 ادارات پلیس همه 800,000 مأموران اجرای قانون? آیا این درست است؟"

Cornyn گفت: شاید افسران پلیس بازی بیش از حد بسیاری از نقش ها وجود دارد و نیاز به یک تاکید قوی بر د-تشدید آموزش اما به سرعت تبدیل به "عدم اعتماد با پلیس" و سیستمیک نژاد پرستی در جامعه است.

'او در بر داشت او را صدا': آتلانتا شهردار Keisha لنس کف مرحله ملی به ویژه میان پلیس بحث

مریت در پاسخ به Cornyn.

"هنگامی که ما بیش از تمرکز بر جوامع ما - سیاه و قهوه ای و جوامع به طور خاص - با نظامی پلیس چه شما در حال رفتن به باید نامتناسب استفاده از زور و حبس از سیاه و قهوه ای مردم" او گفت:.

سناتور سعی در تمایز بین کلاس و نژاد در حالی که شاهدان شهادت دادند که آنها اغلب دست در دست و در حال "disentangled" در موسسات آمریکایی.

"شما فکر می کنم سیستمیک و یا ساختاری نژاد پرستی وجود دارد می تواند در یک سیستم است که... نیاز به فردی مسئولیت؟" Cornyn پرسید. "آیا شما فکر می کنم آن را به یک یا دیگر؟"

Vanita گوپتا رئیس جمهور از رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر پاسخ داد: "من فکر می کنم هر موسسه آمریکایی شده است, نوع, شکل توسط این نیروها است."

"آیا شما بر این باورند که اساسا همه آمریکایی ها نژاد پرست?" Cornyn دنبال کرد ،

"من فکر می کنم همه ما باید ضمنی و تعصب و تعصب نژادی, بله, من," گوپتا پاسخ داد.

"وای" Cornyn پاسخ باعث گوپتا می گویند او فکر می کند که آمریکا در تلاش است برای بهتر خواهد بود. اما این سناتور گفت: "شما از دست من در زمانی که شما می خواهید را اعمال چند غلط شاید مخرب افراد و نسبت دادن آن به همه آمریکایی ها" و نه فقط به افسران پلیس.

بیشتر: Ahmaud Arbery را به بستگان و خانواده های دیگر که "ستیز" ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس

جلسات متمرکز شده بود در بحث اصلاحات و قوانین کنگره می تواند با تصویب به آدرس خشونت پلیس.

آنها به دنبال هفته ها و هزاران نفر از معترضان به خیابان ها در پی فلوید مرگ و خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادپرستی.

بیشتر: چه سیستمیک نژادپرستی? در اینجا آنچه در آن به معنی و چگونه شما می تواند کمک به از بین بردن آن

چه سیستمیک نژادپرستی?

NAACP جمهور جرثقیل جانسون تعریف نژادپرستی نظاممند نیز نامیده می شود نژادپرستی ساختاری یا نهادی نژادپرستی به عنوان "سازه و سیستم های است که روش و یا فرآیندهای که معایب آمریکایی های آفریقایی تبار."

گلن هریس رئیس جمهور از مسابقه به جلو و ناشر از سایت Colorlines گفت: نژادپرستی نظاممند ایجاد نابرابری در بسیاری از "موفقیت شاخص" از جمله ثروت نظام عدالت کیفری, استخدام مسکن و مراقبت های بهداشتی و سیاست و آموزش و پرورش.

او گفت: اگر چه مفهوم قدمت آن به کار انجام شده توسط محقق و حقوق مدنی پیشگام W. E. B. Du Bois مفهوم برای اولین بار به نام در طول جنبش حقوق مدنی دهه 1960 و بیشتر تصفیه شده در 1980s.

بیشتر: پزشکی تعصب: از قرص های ضد درد به COVID-19, تبعیض نژادی در مراقبت های بهداشتی شعله ور اندازی

کروز همچنین در کنار ایده های سیستمیک نژادپرستی در پلیس در روز سه شنبه شنوایی.

"من فکر می کنم برخی از شعارهای استفاده شده است که در پی آقای فلوید را قتل شده است نادرست و مضر" کروز گفت: در ادامه به تمرکز بر دموکرات ها. "بسیاری از همکاران ما با استفاده از عبارت 'سیستمیک نژاد پرستی' به نشان می دهد که کل سیستم عدالت کیفری آغشته است با نژاد پرستی. من اعتقاد ندارم که دقیق است."

او ادامه داد: این اشتباه بود "به impugn یکپارچگی هر کس در اجرای قانون کار است و زیانی به این ملت است."

بیشتر: چه 'پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس' چیست و چرا برخی می گویند 'اصلاحات' کافی نیست

کروز ناودان مفهوم "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" و با استناد به یک مطالعه علمی گفت: اگر اعضای دیگر "توافق کردند که سیاه و سفید زندگی می کند ماده اهریمنی پلیس و باعث آنها را به جلو و عقب از حفاظت از زندگی مردم خواهد شد قابل پیش بینی باعث بیشتر سیاه و سفید زندگی می کند گرفته شود."

"من اصرار که ما با احتیاط و با تعهد به عدالت و تعهد به حقیقت" او به این نتیجه رسیدند.

کمک: N'dea Yancey-برگ

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: کروز Cornyn اخراج مفاهیم سیستمیک نژادپرستی در پلیس و جامعهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net