هند, چین, ایرانیان در هیمالیا مرز 'تلفات در هر دو طرف'

1 / 3هند, چین, ایرانیان در هیمالیا مرز 'تلفات در هر دو طرف'ارتش هند سربازان پیاده روی گذشته خود را در پارک کام

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
1 / 3

هند, چین, ایرانیان در هیمالیا مرز 'تلفات در هر دو طرف'

ارتش هند سربازان پیاده روی گذشته خود را در پارک کامیون ها در موقت اردوگاه موقت قبل از رفتن به لاداخ در نزدیکی Baltal

توسط Devjyot Ghoshal فیاض بخاری و Huizhong وو

دهلی نو/سرینگر (ایسنا) - هند ارتش گفت: در روز سه شنبه 20 سربازان خود را کشته شده بودند در درگیری با نیروهای نظامی در مرز مورد مناقشه سایت در عمده تشدید هفته-بست طولانی بین این دو غول در غرب هیمالیا.

چین وزارت امور خارجه تایید شده است یک "خشونت فیزیکی رویارویی" روز دوشنبه در منطقه مرزی. از آن ساخته شده هیچ اشاره ای به تلفات و اما هند وزارت امور خارجه گفت: وجود داشته است تلفات در هر دو طرف.

یک منبع دولتی گفت: سربازان در حال مبارزه با میله آهن و سنگ است که بدون عکس بود از کار اخراج شده است.

مرگ اولین کسانی بودند که از سال گذشته عمده مرز برخورد در سال 1967 بین هسته ای همسایگان - نیز در جهان دو پرجمعیت ترین کشورهای اند که قادر به حل و فصل اختلاف همراه خود را طولانی مرزی.

چین و هند باید معامله اتهامات بیش از, بود که به سرزنش برای روز دوشنبه درگیری در برف, بیابان لاداخ که پس از فرماندهان نظامی برگزار شد جلسات به حل و فصل وضعیت.

از آنجا که ممکن است صدها نفر از سربازان خوی تا در برابر هر یک از دیگر در سه مکان هر طرف متهم دیگر تجاوز به حریم دیگران.

در شب دوشنبه یک گروه از سربازان به ضربات در Galwan دره ارتش هند در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که دو طرف در حال حاضر قطع شد.

دو طرف شده بود بحث در مورد راه هایی برای د-تشدید می شود اما در برخی از نقطه, یک منبع دولتی گفت: آزادی بخش خلق چین است ارتش تبدیل شده بود در یک گروه از سربازان هندی که شامل یک افسر.

"آنها با حمله با میله آهن از فرماندهان بود grievously مجروح و سقوط کرد و هنگامی که این اتفاق افتاد بیشتر سربازان swarmed به منطقه و حمله با سنگ" گفت: منبع بود که در جریان این موضوع است.

طرف چینی در آورده و تقویت جدال رفت و برای چند ساعت این منبع گفت.

"هر دو طرف متحمل تلفات است که می تواند اجتناب شده است تا به حال این توافق در سطح بالاتری بوده است با وسواس به دنبال آن توسط طرف چینی," هندی, سخنگوی وزارت امور خارجه Anurag Srivastava در بیانیه ای گفت.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تا به حال شده است یک نقض جدی به اجماع رسیده توسط این دو کشور.

"چه تکان دهنده است که در ژوئن 15, سمت هند به شدت نقض ما اجماع و دو بار با عبور از خط مرزی و باعث و حمله به نیروهای چینی باعث خشونت فیزیکی تقابل بین دو مرز نیروهای" ژائو Lijian به خبرنگاران در پکن.


'بسیار جدی'

هند و چین مبارزه کوتاه اما خونین مرز جنگ در سال 1962 و بی اعتمادی است و گاهی اوقات منجر به شعلهور شدن زمان.

نگهبانان مرزی داشته اند درگیری و دعوا مشت هنگام گشت زنی مواجه اند اما شده است وجود دارد بدون از دست دادن زندگی از درگیری در مرز از سال 1967.

"این بسیار بسیار جدی این است که رفتن به خراب کردن هر چه گفت و گو می گذرد," فرمانده سابق ارتش هند D. S. Hooda گفت.

کارشناسان نظامی می گویند یکی از دلایل این صورت است که هند شده است ساختمان جاده ها و فرودگاه ها به منظور بهبود ارتباطات و کاهش شکاف با چین را به مراتب برتر زیرساخت ها است.

در Galwan هند تکمیل جاده منتهی به فرودگاه در ماه اکتبر گذشته. چین هند خواسته است برای متوقف کردن ساخت و ساز است.

هند می گوید: این عامل در کنار آن از خط کنترل واقعی عملا مرز.


(گزارش اضافی توسط کریس توماس در بنگلور مگ شن در هنگ کنگ و کالین کیان در پکن; گزارش های اضافی و نوشتن by Sanjeev Miglani ویرایش توسط رابرت Birsel, Simon کامرون-مور و گرت جونز)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب