هند با استفاده از ورود هواپيمايی جت های جنگنده برای هشدار دادن به چین بیش از تنش های ارضی

هند با استفاده از ورود هواپيمايی جت های جنگنده برای هشدار دادن به چین بیش از تنش های ارضیدهلی نو: پنج داسو هو

توسط KETABKHOOOON در 8 مرداد 1399
هند با استفاده از ورود هواپيمايی جت های جنگنده برای هشدار دادن به چین بیش از تنش های ارضی

دهلی نو: پنج داسو هواپيمايی جت های جنگنده خریداری شده از فرانسه در چند میلیارد-دلار معامله فرود در هند در روز چهارشنبه و وزیر دفاع خود را از ورود به راه اندازی یک محجبه هشدار به همسایه چین بیش از تنش های ارضی.

آب-توپ گارد افتخار استقبال پنج جت زمانی که آنها فرود آمد در امبلا هوایی در هاریانا دولت است. شدید در سراسر کشور کانون توجه در مبارزه با جت بوده و تیز توسط یک کشنده مرز " با چین است.

هند به خرید 36 هواپيمايی جنگنده از فرانسه در مقابله تخمین زده می شود ارزش $9.4 میلیارد دلار است. همه در حال برنامه ریزی برای تحویل در پایان 2021.

وزیر دفاع Rajnath Singh گفت: مبارزه با جت' ورود مشخص شده "آغاز یک دوره جدید در تاریخ نظامی".

این جنگنده را به نیروی هوایی هند "بسیار قوی تر برای جلوگیری از هر گونه تهدید که ممکن است مطرح در کشور ما," او اضافه شده در یک سری از توییت.

او نه به طور مستقیم نام چین اما رسانه ها و ناظران گفت: نظرات خود را به وضوح با هدف همسایه غول.

"اگر آن کسی که باید نگران و یا انتقادی در مورد این قابلیت جدید از نیروی هوایی هند را باید کسانی که می خواهند به ما را تهدید تمامیت ارضی" سینگ اعلام کرد.

هندی و چینی نیروها در شش هفته-بست طولانی در هیمالیا مرز پس از یک دست به دست نبرد است که در آن 20, هندی, سرباز کشته شدند. چین نیز متحمل تلفات در مرحله نهایی مسابقات است اما نه آمار و ارقام داده شده.

دو طرف سرزنش یکدیگر درگیری در منطقه لاداخ و از آنجا نقل مکان کرد و هزاران نفر از نیروهای نظامی وجود دارد در حالی که به دنبال مذاکرات است که آنها می گویند هدف کاهش تنش است.

هند اذعان به آن است که در پشت چین و دیگر کشورهای در نظامی قدرت شلیک و خرید هواپيمايی جت یکی از بسیاری از ساخته شده است در تلاش برای تقویت آن 1.4 میلیون-ارتش قوی.

دهلی نو نیز مشتاق برای به روز رسانی آن پیری جنگنده-جت نیروی تنشها میان ایران مسلح به همسایگان چین و پاکستان است.

Sameer Patil بین المللی مطالعات امنیتی متخصص در دروازه خانه فکر می کنم تانک گفت: جت بودند "بسیار مورد نیاز ظرفیت booster".

"این کمک خواهد کرد که هند برای مقابله با افزایش ماهیت چینی تهدید آن را به عنوان روشن می شود که زمان سرزمینی ایستاده در Ladakh کشش به ماه های زمستان."

خرید از جت های مشخص شده تغییر قابل توجهی در هند سنتی اولویت برای دفاع تجهیزات.

هند مخالفان اصلی حزب کنگره تا به حال اتهام فساد در معامله اما دولت به شدت تکذیب هر گونه سوء رفتار و یک دادگاه گفت: هیچ شواهدی وجود دارد برای بررسی.

شرکت فرانسوی داسو است که در رقابت برای فروش بیشتر از جت به هند که نیاز به بیش از 150 بیشتر هواپیماهای جنگی خود را برای نیروی دریایی و نیروی هوایی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب