'بی تفاوتی' به کروناویروس فرود ملت در 'عمیق s***,' whistleblower ریک روشن مدعی

واشنگتن — شهادت قبل از مجلس نمایندگان صبح روز پنجشنبه ریک روشن فدرال دانشمند که مدعی است که او شده است کنار مغ

توسط KETABKHOOOON در 26 اردیبهشت 1399

واشنگتن — شهادت قبل از مجلس نمایندگان صبح روز پنجشنبه ریک روشن فدرال دانشمند که مدعی است که او شده است کنار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار داد که "ما پنجره ای از فرصت ها بسته است" برای جلوگیری از coronavirus و بدون اقدام سریع آن را به بازگشت در تابستان با نیروی مضاعف.

در به طور مداوم شهادتها شهادت مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار شهادت دادند که او برای اولین بار درک در ماه ژانویه که coronavirus آینده شد و استراتژیک ملی ذخایر فاقد تجهیزات حفاظتی مانند ماسک ماسک بینی و سواب که ملت نیاز به مبارزه با آن.

روشن گفت که در ماه ژانویه او موفق به دریافت هشدار از علامت بون شرکت که باعث می شود N95 ماسک در مورد چگونه کم ملت عرضه آن ماسک بود. بون تا به حال یک پیام ساده برای روشن: "ما در عمیق s***."

روشن تلاش برای متقاعد کردن مافوق خود از جمله بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و بالا رتبه بندی HHS معاون رابرت Kadlec به عمل فوری برای آماده شدن دولت فدرال برای یورش قریب الوقوع.

پاسخ از هر دو او گفت "بی تفاوتی."

صحبت با آرامش قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته در جلسه ای با عنوان "حفاظت از علمی یکپارچگی در COVID-19 پاسخ به" روشن به شدت پیشنهاد کرد که کمی تغییر کرده بود برای بهتر در پنج ماه گذشته رسید. او نگران است که این کشور هنوز فاقد یک "استاد طرح هماهنگ" از دولت فدرال به آدرس کمبود عرضه.

ریچارد روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار در یک خانه انرژی و تجارت فرعی در سلامت شنوایی در روز پنج شنبه. (گرگ نش/استخر کرج)

"ما نیاز به این جامع ملی, استراتژی," او گفت: صحبت از یک جلسه اتاق که در آن بسیاری از کسانی که در حال حاضر عینک محافظ و ماسک صورت و که در آن جداول برگزار بطری بزرگ ضد عفونی کننده دست.

فقدان یک استراتژی ملی روشن گفت: این کمیته می تواند منجر به "تاریکترین زمستان در تاریخ معاصر" با بیش از هزاران مرده را از عوارض مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که آن را برمی گرداند با شروع از آب و هوای سرد.

که هشدار در خط با آنچه دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در ماه گذشته در مورد خطرناک امکان coronavirus و آنفلوانزا هر دو رسیدن به اپیدمی سطح در طول ماه های سرد سال. کاخ سفید به طور ضمنی آن را مخالفت با Redfield نظرات و سعی کردم به می گویند که آنها تا به حال شده است تحریف توسط رسانه ها.

وجود دارد کمی ابهام را روشن کلمات. "این واقعیت غیر قابل انکار است که وجود دارد خواهد بود یک تجدید حیات از COVID-19 این سقوط او گفت:" در بیانیه افتتاحیه, "تا حد زیادی ترکیبات چالش های آنفلوانزای فصلی و قرار دادن یک فشار بی سابقه ای بر ما سیستم مراقبت های بهداشتی."

تا ماه گذشته روشن شد که سر از بردا که انجام پژوهش سطح بالا به bioweapons و بیماری شیوع است. در یک whistleblower شکایت در مارس 5, او اتهام او سپرده شد به کمتر پست در فدرال وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای صدایی هشدار دهنده در مورد هیدروکسی کلروکین یک درمان تجربی برای coronavirus ترویج شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. روشن گفت: تنزل طراحی شده بود توسط Kadlec بالا رتبه بندی HHS معاون.

روشن و شهادت در طول پنج شنبه شنوایی. (گرگ نش/استخر کرج)

اگر چه او مراقب بود که روز پنج شنبه در این شهادت برای جلوگیری از حملات سیاسی و روشن اظهار داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن "وسواس" با هیدروکسی کلروکین بود "بسیار منحرف است." مطالعات تاکنون نشان داده شده کمی بهره مند شوند و آسیب بالقوه از این دارو اگر چه تحقیقات ادامه دارد. تهمت دیگر سیاهی این درمان است.

روشن است وخیم بیانیه افتتاحیه ساخته شده در چهارشنبه جلوتر از ظاهر خود را قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته. آن را به طور گسترده تحت پوشش خبری رسانه ها. تهمت سعی در هدایت و پوشش در جهت مخالف توصیف روشن در توییتر به عنوان یک "کارمند ناراضی نیست دوست یا مورد احترام مردم من به صحبت کرد." رئیس جمهور است و با استفاده از شبیه زبان به توصیف دیگر خبرچین.

به عنوان شنوایی باز HHS با صدور یک بیانیه مطبوعاتی متهم روشن و پر whistleblower شکایت بود که "با یک طرفه استدلال و اطلاعات نادرست است."

این بیانیه همچنین اقدام به درمان حذف او از این بردا کارگردانی به عنوان یک ارتقاء از انواع و او را متهم کرد از malingering.

"آقای روشن نیست و در عین حال نشان داده شده است برای کار" در این بیانیه گفت: "اما همچنان به جمع آوری $285,010 حقوق و دستمزد در حالی که با استفاده از مالیات دهندگان بودجه پزشکی را به کار حزبی وکلایی که سیاسی پاسخ به Covid-19."

ارتباطات در HHS در حال حاضر اجرا شده توسط Michael Caputo یک جمهوری خواه عمل از بوفالو, n. y. بود که بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری چهار سال پیش اما هیچ تجربه ای در مراقبت های بهداشتی.

تشکر. آنا Eshoo D-کالیفرنیا که تشکیل این جلسه بود که مورد انتقاد برخی از جمهوری خواهان برای اولویت بندی روشن و شهادت — که به طور گسترده ای و به درستی انتظار می رود به آسیب رساندن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — جلوتر از دیگر coronavirus های مربوط به. او Silicon Valley district, با توجه به سیاست بهره مند از کمک های مالی و قراردادها از بردا روشن تحت رهبری است.

تشکر. آنا Eshoo می دهد باز در بیانیه ای در روز پنجشنبه شنوایی. (گرگ نش/استخر کرج)

اما با بسیاری از آمریکایی ها انتقاد از نحوه تهمت و دولت او به کار گرفته اند این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 80 ، 000 نفر در ایالات متحده بسیاری از جمهوری خواهان تلاش برای به حداقل رساندن روشن است اتهامات بدون رد آنها. تن کمتر بود به شدت حزبی از آن بود که در طول سال گذشته استیضاح استعلام آخرین بحران بزرگ واشنگتن مواجه شده قبل از coronavirus وارد در ایالات متحده در ماه ژانویه است.

"دکتر روشن مطرح شده اتهامات جدی و سزاوار آنها تحقیقات گفت:" کمیته رتبه بندی جمهوریخواه عضو Rep. Michael C. بورگس. پزشکی, دکتر, بورگس در همان زمان گفت: آن مهم تر برای شنیدن coronavirus مربوط به جلسات در مسائل دیگر مانند نامتجانس تاثیر این بیماری همه گیر در اقلیت.

تشکر. Markwayne Mullin R-Okla., به شدت مورد سوال روشن در مورد ادعای خود را که او تا به حال مرخصی گرفته برای فشار خون بالا بنحوی که چه روشن به نام "استرس" از تنزل نبود دلایل کافی برای دور ماندن از جدید خود را HHS موقعیت.

به عنوان این جلسه ادامه داد: به بعد از ظهر در کاخ سفید سعی در تطهیر روشن اظهارات به وضوح نگران است که ادعاهای خود را در شب اخبار پر بیننده های سیاسی را نشان می دهد و شاید اخبار چرخه آمده است.

آذر بود که در کاخ سفید با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به عنوان آنها آماده شده برای سفر به, پنسیلوانیا, اخراج روشن را به اتهام. "همه چیز او شکایت شد," او گفت: اشاره آشکار به تلاش برای پاسخگویی به کمبود در تجهیزات حفاظت شخصی پنکه و تست تشخیصی کیت. مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد محتویات توییتر خود حمله توصیف روشن به عنوان یک "واقعا ناراضی ناراضی فرد است."

"من معتقدم که ما می تواند انجام شود بهتر است" روشن گفت:, و اضافه کرد که هنوز هم وجود دارد زمان به آماده شدن برای پاییز اما این زمان بود که با استفاده فوریت این بیماری همه گیر سزاوار. "ما باید مدت زمان محدود است," او گفت:. "ما باید بیشترین علمی ذهن در کشور ما به آن را انجام دهد. ما نیاز به گوش دادن به آنها."

با گزارش های اضافی توسط Dylan Stableford.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • اوباما می گوید در تماس خصوصی که "حکومت قانون در معرض خطر است' مایکل فلین مورد

  • اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: تقریبا 1 به 5 می گویند آنها نمی واکسینه کنید

  • ارتش دانشمندان در حال کار بر روی واکسن طولانی بود می ترسید ظهور coronaviruses جدید

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • در حال ماسک بعدی مقابل در coronavirus فرهنگ جنگ ؟tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب