داخل Kelly Clarkson و براندون Blackstock طلاق: چه مشکلی پیش آمد ؟

در سطح کلی کلارکسون و براندون Blackstock به نظر می رسید انجام می دهند فقط خوب است. این مسائل شده بود فاکتورها

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

در سطح کلی کلارکسون و براندون Blackstock به نظر می رسید انجام می دهند فقط خوب است. این مسائل شده بود فاکتورها باعث ایجاد پلاک در حال حاضر جدا و شوهر در پشت درهای بسته در حالی که برای.

"آنها درگیر شدند و در بسیاری از سطوح و در قرنطینه هم افزایش مشکلات خود را به نقطه بدون بازگشت" یک منبع نزدیک به Kelly Clarkson نشان می دهد میزبان نشان می دهد به طور انحصاری در شماره جدید ما هفتگی. "بنابراین او برای ثبت طلاق است."

ما تایید کرد که Clarkson, 38, ثبت اسناد دادگاه به پایان خود نزدیک به هفت سال از ازدواج به استعدادهای مدیر, 43, در ژوئن 4 با استناد نمایند.

"هر کس فکر کلی و براندون تا به حال ازدواج مناسب, اما آنها قطعا نمی," منبع می گوید ما. "براندون بسیار گذاشته پشت در حالی که کلی بسیار بالا-حساس است."

Inside Kelly Clarkson and Brandon Blackstock Divorce
براندون Blackstock و Kelly Clarkson مت بارون/شاتر

اگر چه COVID-19 pandemic مستند بود و در نهایت کلش که پشت شتر را شکست با توجه به متعدد خودی های برنده جایزه گرمی تصمیم به شروع یک بحث نشان می دهد در بالای مربیگری صدا نیز نقش مهمی در مسائل او با شوهرش.

"هنگامی که او به هالیوود رفت و از آن همه چیز تغییر" منبع می افزاید اشاره کرد که Blackstock "ترجیح می دهد زندگی آرام خود در نشویل."

Us Weekly Cover Issue 2220 Kelly Clarkson Divorce

برای اطلاعات بیشتر در کلارکسون و Blackstock — که سهم دختر و رودخانه, 6, و, پسر, Remington, 4 — سازمان دیده بان ویدیو بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de