محققان: تگزاس زن و شوهر defrauded ارتش از میلیون ها

دالاس (AP) — فدرال عوامل کشف و ضبط بیش از 20 وسایل نقلیه و پول از 10 حساب های بانکی متعلق به ازدواج ارتش ایالا

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

دالاس (AP) — فدرال عوامل کشف و ضبط بیش از 20 وسایل نقلیه و پول از 10 حساب های بانکی متعلق به ازدواج ارتش ایالات متحده جانبازان در تگزاس گفت: جفت شخصی با استفاده از اطلاعات به سرقت رفته از سربازان به فریبکاری نظامی از آنجا که 11 میلیون دلار.

ارتش محققان به دست آمده حکم ماه گذشته به مصادره وجوه و اموال و به جمع آوری شواهد و مدارک از اتهام تقلب در طول جستجوی خود را از خانه از بازنشسته sergeants با توجه به تازگی unsealed سوابق دادگاه فدرال.

در استشهاد به دنبال جستجو کوین پلایو و Cristine Fredericks خانه در کیللین یک شهر در نزدیکی فورت هود در حدود 150 مایل (240 کیلومتر) در جنوب غربی دالاس محققان توضیح می دهد که چگونه این زن و شوهر گفته می شود با استفاده از حمل و نقل بازپرداخت برنامه برای کارمندان فدرال به فریب ارتش از $2.3 میلیون دلار به 11.3 میلیون نفر است.

محققان گفت: دادگاه وجود دارد علت احتمالی به این باور زن و شوهر جنایات از جمله سیم تقلب و سرقت هویت و پول شویی. اما هیچ سابقه وجود دارد که هر کدام از آنها شده است با عنوان جرم جنایی متهم شده است.

پلایو کاهش یافته است به نظر در کوتاه تماس تلفنی یکشنبه و نه پاسخ به آن پیام درخواست خود را وکیل' نام.

"من فکر می کنم هنوز در حال انجام تحقیقات گفت:" آسوشیتد پرس. "من واقعا نمی تواند هر چیزی در مورد آن. من به صحبت به من دادند."

پس از ورود در فورت هود در سال 2010 پلایو راه اندازی یک ون شرکت به کارکنان سواری و از پایه تحت برنامه فدرال است که یارانه دولت کارگران با استفاده از جرم حمل و نقل در تلاش برای کاهش ترافیک و آلودگی است. او گفت: فورت هود نگهبان است که او اول کشیده شده بود به این ابتکار فرصتی برای صرفه جویی در گاز است.

نگهبان یک نشریه رسمی نظارت ارتش فرماندهان تبلیغ ون استخر رشد در داستان و به نقل از کارکنان که گفت: آن را ذخیره آنها را در وقت و پول. در سال 2013 یک سوار گفت: "این کاملا با این نسخهها کار مانند یک خوبی-روغن چرخ است."

نظامی محققان ادعا می کنند که آن را تبدیل به یک کار بسیار پر سود تقلب.

به عنوان یک جوخه گروهبان پلایو به حال دسترسی به سوابق پرسنل از سربازان تحت فرمان خود و Fredericks کار کرده بود برای ارتش و منابع انسانی و با توجه به استشهاد. محققان گفت: پلایو با استفاده از این دسترسی به ثبت نام سربازان تا برای حمل و نقل انبوه یارانه بدون دانش خود را و سپس روت پرداخت برای کسب و کار خود را' حساب های بانکی.

اطراف شروع سال 2014 با توجه به استشهاد, پلایو ثبت نام سربازان در سراسر کشور به صورت یارانه از $255 یا $265 در ماه است. چندین ثبت نام سربازان گفت: آنها تا به حال هرگز زده در استخر ون و محققان این است که بسیاری از آنها حتی در فورت هود.

این طرح گفته ادامه داد: برای سال ها و حتی در حالی که پلایو بود مستقر در کره جنوبی قبل از بازنشستگی خود را در ماه اوت گذشته. در برخی از ماه استشهاد متحده یارانه داد این زن و شوهر درآمد بیش از $200,000.

پلایو و Fredericks نقل مکان کرد و پول را به آرایه ای از حساب های بانکی محققان نوشت: در دادگاه تشکیل پرونده گفت: آنها خود را بیش از 20 خواص در تگزاس, واشنگتن, نیویورک و هاوایی. پلایو نیز به اتهام انتقال پول به یک فرد ناشناس در فیلیپین.

پلایو صرف بیش از دو دهه با ارتش و ارتش ذخیره از جمله استقرار به عراق و افغانستان و بوسنی و هرزگوین, به گفته یک سخنگوی ارتش. Fredericks خدمت برای حدود یک دهه و همچنین اعزام به عراق و افغانستان.

یک سخنگوی ارتش تحقیقات جنایی را بدست آورد و یکی برای باراک اوباما غربی منطقه از تگزاس گفت: آنها نه تایید و نه اظهار نظر در مورد تحقیقات مگر اینکه اتهامات آورده publicly. یک فورت هود سخنگوی کاهش یافته و به سوالات پاسخ گفت: او می خواهم تسلیم به آن سازمان' اظهارات.

در جستجو از زن و شوهر Killeen, صفحه اصلی, محققان کشف و ضبط اسناد و مدارک کامپیوتر, دیسک های سخت, تلفن های همراه و بیش از 100 طراح اقلام مانند کیف پول و جواهر و لباس بیشتر از شانل با توجه به دست نوشته لیست از آنچه جمع آوری شد. همچنین این لیست 23 اتومبیل و کامیون ها و Suv ها و دیگر وسایل نقلیه, و یک جعبه حاوی 64 پلاک از "کشورهای مختلف است." استشهاد بود که پرونده در دادگاه قبل از حمله و unsealed هفته گذشته نشان می دهد که محققان احساس کردند که آنها تا به حال به سرعت حرکت می کند.

در مارس 24, محققان می گویند که آنها را تماشا شوهر بار وسایل نقلیه بر روی تریلر و کامیون مسطح. آنها رانده شده به پارکینگ از ماشین استفاده می شود شرکت در آستین. ___

آسوشیتد پرس نویسنده جیمز لاپورتا در دلری بیچ فلوریدا و محقق سفت Herschaft در نیویورک کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب