آیووا کنگره استیو کینگ از دست می دهد جمهوریخواه اولیه

تشکر. Steve King of Iowa که تاریخ از اظهارات نژادپرستانه منجر به سال از انتقاد و در نهایت نظم و انضباط از حزب

توسط KETABKHOOOON در 15 خرداد 1399

تشکر. Steve King of Iowa که تاریخ از اظهارات نژادپرستانه منجر به سال از انتقاد و در نهایت نظم و انضباط از حزب جمهوری خواه رهبری خود را از دست داده اولیه سه شنبه شب.

برنده پنج مسابقه راه شاخی بود Feenstra یک سناتور که outraised شاه توسط چند صد هزار دلار و تا به حال موفق به کسب تاییدیه از آمریکا اتاق بازرگانی و ملی حق زندگی کمیته.

سال گذشته پادشاه محکوم شد و یا آشکار رها شده توسط تعدادی از متحدان جمهوری خواه که ایستاده بود او را از طریق خود سابقه طولانی در شعارهای نژادپرستانه زمانی که او صحبت کردن به نیویورک تایمز "سفید ملی, سفید supremacist تمدن غرب — چگونه است که زبان تبدیل شدن به تهاجمی?" قبلا شاه تا به حال اقدام به دفاع از خود و ارتباط با بین المللی راست گروه گفت: "اگر آنها در امریکا هل دادن پلت فرم است که آنها فشار آنها خواهد بود خواهان."

تشکر. کوین مک کارتی به رهبر جمهوریخواهان در مجلس محروم پادشاه خود را به کمیته تکالیف. آیووا دو سناتور جمهوریخواه چاک Grassley و جونی ارنست که در حال مبارزه با شاه در گذشته محکوم نظرات خود را. آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز گفت: او را به اقامت در خارج از اولیه برای پادشاه صندلی بعد از نگه داشتن کنگره به عنوان یک شرکت صندلی برای او 2018 مبارزات انتخاباتی. شاه خدمت کرده بود به عنوان ملی روسای بهداشت ، تد کروز 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

آیووا ایالتی سن. شیدا Feenstra. (چارلی Neibergall/AP)

"من فکر می کنم او باید پیدا کردن یکی دیگر از خط کار" Rep. لیز چنی سوم-رتبه بندی جمهوریخواه در مجلس گفت: در آن زمان. "زبان خود را سوال که آیا یا نه به مفهوم سفید برتری توهین آمیز است کاملا مغایر آن را نژادپرستانه و ما آن را پشتیبانی نمی کند و یا موافقت با آن است."

Feenstra کمپین نه تمرکز بر پادشاه تاریخ شعارهای نژادپرستانه جز به ادعا می کنند که از دست دادن خود را به کمیته تکالیف کاهش توانایی خود را به کار برای منطقه خود را پوشش می دهد که عمدتا روستایی شمال, ربع از دولت است. دولت سه تن دیگر از کنگره صندلی در حال حاضر برگزار شده توسط دموکرات ها ،

"چهارمین منطقه نیاز به یک صندلی در پشت میز — موثر محافظه کار صدا" Feenstra گفت: در بحث است. "منطقه ما رئیس جمهور ما سزاوار موثر رهبر محافظه کار در کنگره است."

پادشاه گفت: ممکن است او خواهد بود دوباره بازسازی شد به کمیته تکالیف اگر چه مک کارتی گفت که صبر کنید به اجازه شاه به طور رسمی خود را مورد. پنج نفر از اعضای مجلس ایران انجمن اهدا به Feenstra: مظنونان حمله به دانشگاه آدم Kinzinger ایلینوی, Paul Mitchell, میشیگان, Steve Stivers از اوهایو گرد و خاکی جانسون از داکوتای جنوبی و خواهد هرد از تگزاس.

پادشاه شکست دموکرات رقیب J. D. Scholten با 3.7 درصد در سال 2018 باقی مانده جنجال بر سر حمایت خود را از اعلام سفید supremacist در تورنتو شهرداری مسابقه و دیدار با یک گروه اتریشی در ارتباط با نئو نازیسم. برخی از جمهوری خواهان آیوا گفت که حاشیه باریک خود را در سال 2018 نژاد — ونرخ پیروزی خود را نه اصطلاح حرفه ای در یک جمهوری خواه منطقه — نشان داد که او بیش از حد آسیب پذیر به ارزش دفاع.

Scholten در حال اجرا است unopposed برای نامزدی حزب دموکرات خواهد شد و در صورت Feenstra در ماه نوامبر حکایت دارد.

پوشش کامپوزیت تصویر بند انگشتی عکس: گتی ایماژ; APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب