ایران اعلام ماسک اجباری پس از بالاترین رکورد مرگ و میر گزارش شده در یک روز در سه ماه

ایران دچار خاورمیانه مرگبارترین شیوع کروناویروس. — AFPتهران: ایران روز یکشنبه گفت که آن را ماسک-پوشیدن اجبار

توسط KETABKHOOOON در 9 تیر 1399
ایران دچار خاورمیانه مرگبارترین شیوع کروناویروس. — AFP

تهران: ایران روز یکشنبه گفت که آن را ماسک-پوشیدن اجباری در برخی از مناطق و اجازه داده است ویروس-آمار استان به reimpose محدودیت به عنوان رمان coronavirus مرگ و میر نصب شده در خاورمیانه بدترین آمار کشور است.

جدید مراحل اعلام شد که ایران محسوب 144 جدید مرگ و میر از COVID-19 بیماری خود بیشترین تلفات برای یک روز تقریبا در سه ماه.

جمهوری اسلامی ایران به خودداری از اجرای کامل مستندات برای جلوگیری از این بیماری همه گیر را گسترش و استفاده از ماسک و تجهیزات حفاظتی شده است اختیاری در بسیاری از مناطق است.

حسن روحانی رئیس جمهور گفت: ایران می توانست به زندگی با این ویروس برای "طولانی" به او اعلام آخرین اقدامات برای مبارزه با آن است.

ماسک ماندگاری خواهد بود "واجب در پوشش فضاهای که در آن وجود دارد تجمعات", او گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی جلسه countrys anti-virus گروه ضربت.

این اندازه گیری خواهد به اجرا در آمده است که از هفته آینده ادامه تا 22 ژوئیه خواهد بود و تمدید در صورت لزوم.

روحانی گفت: وزارت بهداشت تا به حال ابداع یک "پاک کردن لیست" از انواع فضاها و اجتماعات تلقی پر خطر اما او نداد.

او همچنین نگفت چه مجازات خواهد بود برای کسانی که موفق به مشاهده و اندازه گیری.

به گفته معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi خدمات را ارائه نمی شود به کسانی که بدون ماسک در زمینه هایی از قبیل دولت و سازمان ها و مراکز خرید.

اما اجرای این اندازه گیری ممکن است دشوار است به عنوان با توجه به Tehrans شهردار بسیاری نمی پوشیدن ماسک در مکان هایی مانند پایتخت شبکه حمل و نقل عمومی که در آن است در حال حاضر اجباری است.

"پنجاه درصد از مسافران مترو پوشیدن ماسک... و حتی کمتر در اتوبوس" شهردار Pirouz حناچی بیان شد که توسط نیمه رسمی خبرگزاری ایسنا.

"ما نمی توانیم با زور و اجبار مقابله با مردم بدون ماسک," او اضافه شده است.

'Red' شهرستان

ایران در گزارش اول خود را COVID-19 موارد در فوریه 19 و آن را پس از تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

وزارت بهداشت روز یکشنبه اعلام کرد 144 ویروس مرگ و میر در طی 24 ساعت گذشته بالاترین برای یک روز از آوریل 5, بالا بردن کل به 10,508.

سخنگوی سیما سادات لاری نیز مطرح مجموع تایید عفونت به 222,669 با 2,489 موارد جدید در طول همان دوره است.

آمار و ارقام رسمی نشان داده اند که مسیر رو به بالا در موارد تایید شده از اوایل ماه مارس زمانی که ایران آمار نزدیک به دو ماه اخیر در روزانه ثبت عفونت.

"با توجه به افزایش تعداد من خواهش شما را قطعا استفاده از ماسک در خارج و در مکان های پوشیده," لاری گفت.

ایران بسته مدارس لغو رویدادهای عمومی و ممنوع جنبش بین 31 استان کشور در ماه مارس اما دولت به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده از آوریل به تلاش برای بازگشایی آن مساله اقتصاد است. اقتصاد شروع به رنج می برند تحت فشارهای بحران بهداشت و درمان.

Countrys ارز ریال است آمار جدید پایین در برابر دلار آمریکا در روزهای اخیر که عمدتا بر مرز تعطیلی و توقف در صادرات غیر نفتی با توجه به تحلیلگران.

افزایش ویروس caseload دیده می شود برخی از قبلا صدمه ندیده استان های طبقه بندی شده به عنوان "قرمز" — بالاترین سطح در ایران-رنگ کد ریسک مقیاس با مقامات اجازه می دهد آنها را به reimpose اقدامات محدود کننده در صورت نیاز.

با توجه به روحانی, اندازه گیری نیز می توان توسعه یافته به استان با "قرمز" بوده است.

"هر شهرستان است که رنگ قرمز آن استانی (ویروس) کمیته می تواند پیشنهاد reimposing محدودیت برای یک هفته", که می تواند تمدید شود, در صورت نیاز, او گفت:.

دولت راه اندازی شد "#من پوشیدن ماسک" مبارزات انتخاباتی در روز شنبه و التماس کرد با ایرانیان به رعایت دستورالعمل با هدف مهار عفونت.

یک ایرانی آلوده است با COVID-19 هر 33 ثانیه و یکی می میرد از این بیماری در هر 13 دقیقه Harirchi گفت: در روز شنبه.

شهرستان زنجان در شمال غربی ایران در حال حاضر reimposed اقدامات محدود کننده برای دو هفته از آن مناطق گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی.

بعد از "بی تفاوتی خاصی از زنجان ساکنان و به عنوان تعدادی از ما (ویروس) مرگ و میر را برداشت و دوباره در هفته های اخیر گفت:" علیرضا عسگری.

این محدودیت ها عبارتند از بسته شدن سالن عروسی و بان کی مون در مراسم تشییع جنازه رویدادهای برگزار شده در مساجد به عنوان آنها می تواند منجر به اجتماعات بزرگ او اضافه شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن