ایران گزارش های جدید ترین ویروس موارد پس از شیوع شروع

آیین با پوشیدن ماسک های صورت, راه رفتن در امتداد یک خیابان در تهران در ژوئن 3 سال 2020 میان رمان coronavirus

توسط KETABKHOOOON در 15 خرداد 1399
آیین با پوشیدن ماسک های صورت, راه رفتن در امتداد یک خیابان در تهران در ژوئن 3 سال 2020 میان رمان coronavirus بحران همه گیر. — AFP/فایل

تهران: ایران اعلام کرد 3,574 جدید کروناویروس عفونت دوشنبه ترین در یک روز پس از همه گیر شروع به مقامات افزایش هشدارهای بهداشتی زیر یک تجدید حیات در موارد ثبت شده.

پس از برخورد نزدیک دو ماه اخیر در اوایل ماه مه, رمان coronavirus عفونت شده اند در حال افزایش مسیر در جمهوری اسلامی است که مبارزه خاورمیانه مرگبارترین شیوع این بیماری است.

پنج شنبه چهارم مستقیم بعد که روزانه caseload تا به حال در صدر 3,000.

قبلی بالا بود 3,186 ثبت شده در مارس 30, در ارتفاع اولیه شیوع.

وزارت بهداشت و درمان بوده است بدون در نظر گرفتن شانس و پا کرده است تا بهداشت عمومی کمپین در روزهای اخیر.

"نه احترام اجتماعی فاصله و عمومی و بهداشت شخصی قوانین همراه با انجام سفر غیر ضروری می تواند عواقب جبران ناپذیر" هشدار داد یک اطلاعیه های در حال اجرا در تکرار در تلویزیون دولتی اطلاعات channel.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour روز پنجشنبه گفت که 59 نفر مرده بود از COVID-19 بیش از 24 ساعت گذشته, گرفتن ایران به طور کلی رسمی تلفات به 8,071.

با وجود چشم انداز مثبت در عفونت های جدید رسمی تعداد روزانه مرگ و میر باقی مانده است زیر 100 در هفته های اخیر.

در مجموع 164,270 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس پس از اولین موارد در ماه فوریه اعلام کرد.

شده است وجود دارد برخی از شک و تردید در خانه و خارج از کشور در مورد ایران آمار رسمی با نگرانی واقعی تلفات می تواند بسیار بالاتر است.

"به طور کامل بی دقتی'

مقامات به نظر می رسد نشان می دهد که افزایش موارد جدید می تواند نتیجه گسترده تر تست به جای موج دوم از عفونت است.

Jahanpour روز پنجشنبه گفت که ایران در حال حاضر انجام شده بیش از یک میلیون نفر شد.

دولت کانال تلویزیون نیز پخش انیمیشن info-graphic, همراه با موسیقی دراماتیک و گفت که ایران به مراتب خیلی بهتر از کشورهای دیگر در این بیماری همه گیر.

اگر چه در آن ثبت شده است اکثر مرگ و میر ناشی از این ویروس در خاورمیانه آمار رسمی قرار داده و از عوارض آن به مراتب پشت سر چند کشور دیگر در اروپا و فراتر از آن.

جمهوری اسلامی archfoe ایالات متحده آمریکا است که reimposed فلج کننده تحریم ها بر اقتصاد ايران گزارش کرده است که بالاترین تعداد موارد و مرگ و میر در سراسر جهان از این بیماری است.

حسن روحانی رئیس جمهور ستایش است دولت ایران با عملکرد در برخورد با کروناویروس به عنوان یک منبع از "افتخار بزرگ" گفت: در اواخر ماه گذشته بود که ایران "در میان کشورهایی است که موفق شده اند".

اما وزیر بهداشت سعید آهنگ نمکی که یک دکتر حرفه ای و دیگر مقامات در حال استفاده بیشتر خو زبان.

روز سه شنبه وزیر تاسف است که مردم نادیده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

"واقعیت این است که مردم تبدیل شده اند به طور کامل بی دقتی در مورد این بیماری" بود که از نگرانی های بزرگ, خبرگزاری ایسنا به نقل از او عنوان کرد و گفت.

نه "با در نظر گرفتن تهدید جدی'

"برخی مردم و برخی مقامات را ندارد (تهدید) coronavirus به طور جدی" تلویزیون دولتی به نقل نمکی آهنگ جدیدی عنوان کرد و گفت در آن نورد پیام های سلامتی.

از ماه آوریل مقامات باید به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

ایرج Harirchi یک معاون وزیر بهداشت که تست مثبت برای این ویروس در اواخر فوریه است "قویا" توصیه می شود استفاده از ماسک و خواست ایرانیان برای محدود کردن سفر غیر ضروری.

به گفته تلویزیون دولتی او ابراز نگرانی کرد که این جمعیت به نظر می رسید کمتر متقاعد شده از قبل در مورد نیاز به ماندن در خانه و احترام اجتماعی فاصله.

در ضمن زندگی در تهران یک شهر 10 میلیون نفر تقریبا به حالت عادی بازگشت با ترافیک و خیابان های شلوغ, اتوبوس و مترو هر چند پوشیدن ماسک اجباری است در حمل و نقل عمومی.

اما نه از این کشور در 31 استان هنوز تحت یک "بهداشت هشدار", Jahanpour گفت: در حالی که غربی استان خوزستان باقی مانده طبقه بندی شده به عنوان یک "منطقه قرمز" — بالاترین سطح خطر در کشور است.

مردم "یا باید کل اعتماد به نفس در ما و یا فکر می کنم coronavirus رفته است. دومی درست نیست و در همه," آهنگ نمکی گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب