ایران می گوید آن را اجرا خبرچین که رهبری سازمان سیا به سلیمانی

یک حامی لبنان رهبر حزب الله سید حسن نصرالله حمل یک کودک برگزاری یک تصویر از اواخر ایران نیروی قدس سپاه پاسدارا

توسط KETABKHOOOON در 20 خرداد 1399
یک حامی لبنان رهبر حزب الله سید حسن نصرالله حمل یک کودک برگزاری یک تصویر از اواخر ایران نیروی قدس سپاه پاسداران top فرمانده قاسم سلیمانی در تجمع بزرگداشت در ضاحیه جنوبی بیروت

توسط پریسا حافظی

دبی (العالم) - یک شهروند ایرانی که به ارائه اطلاعات به آمریکا و اسرائیل و سرویسهای اطلاعاتی در نگهداری از ایران کشته پاسداران فرمانده قاسم سلیمانی به زودی اعدام خواهند ایران قوه قضائیه گفت: در روز سه شنبه.

در Jan. 3 امریکا در عراق کشته سلیمانی رهبر انقلابی سپاه قدس نیروی. واشنگتن مقصر سلیمانی برای متفکر حملات ایران-تراز وسط قرار دارد شبه نظامیان در نیروهای ایالات متحده در منطقه است.

"محمود موسوی مجد یکی از جاسوس برای سیا و موساد به اعدام محکوم شده است. او به محل شهید سلیمانی به دشمنان ما" سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

مقامات گفته اند که آیا موسوی مجد را مورد مربوط به ایران را اعلام تابستان گذشته که آن را به حال اسیر 17 جاسوسان کار برای سازمان سیا برخی از آنها آن گفت: به مرگ محکوم شدند.

سلیمانی را به قتل منجر به اوج رویارویی ایران و ایالات متحده است. ایران انتقام با یک حمله موشکی در عراق پایگاه هوایی که در آن نیروهای آمریکایی مستقر شدند. چند ساعت بعد نیروهای ایرانی در هشدار به اشتباه به ضرب گلوله یک اوکراین هواپیمای مسافربری از تهران.


(نوشتن توسط پریسا حافظی; ویرایش توسط ویلیام مک لین و پیتر Graff)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن