ایران شرکت هواپیمایی وابسته به سپاه پاسداران 'به مبارزه طلبیده coronavirus ممنوعیت چین پرواز'

ایران ممنوع پرواز به و از چین در ژانویه 31 - لئونارد Foeger/ایسنایک ایرانی هواپیمایی با لینک کلیک کنید برای پا

توسط KETABKHOOOON در 17 اردیبهشت 1399
ایران ممنوع پرواز به و از چین در ژانویه 31 - لئونارد Foeger/ایسنا

یک ایرانی هواپیمایی با لینک کلیک کنید برای پاسداران سپاه ممکن است کمک به گسترش coronavirus در سراسر شرق میانه پس از آن همچنان به پرواز به چین با وجود ممنوعیت اعمال شده توسط دولت ایران یک تحقیق ادعا کرده است.

ماهان ایر متعلق به بخش خصوصی شرکت هواپیمایی پرواز بین ایران و چین 157 بار بین اوایل فوریه و مارس یک تجزیه و تحلیل از پرواز ردیابی داده ها توسط سی عربی یافت می شود.

دولت ایران ممنوع پرواز به و از چین در ژانویه 31.

ماهان گفت: آن تعلیق پروازها و فروش بلیط به و از چین در فوریه 2, مطابق با دستور العمل از سوی سازمان بهداشت جهانی و ایران در حمل و نقل هوایی عمران سازمان است.

آن است که قبلا آن را گفته انجام چندین تخلیه پرواز از شهروندان ایرانی که پس از آن تاریخ و انتشار پیام تشکر از ایران و مقامات حمل و نقل هوایی برای انجام این کار در وب سایت خود را در تاریخ 7 فوریه.

پرواز گنجانده شده است یک هواپیمای ایرباس 310 که عودت 70 دانشجوی ایرانی از ووهان به تهران در فوریه 6, و سپس پرواز به بغداد روز بعد.

چهار پرواز بودند عمل بین فوریه 3 و 6 فوریه حمل عودت چینی و شهروندان ایرانی در هر دو جهت.

اما بی بی سی در بر داشت که هواپیمایی که در ادامه به پرواز منظم به مقصد از جمله پکن و شانگهای و گوانگجو و شنژن پس از آن.

همچنین ادعا کرد که ماهان ادامه داد: تا به حال به پرواز به عراق و پس از دولت آن کشور ممنوع پرواز از ایران در آوریل 20, و به امارات متحده عربی پس از آن معرفی ممنوعیت مارس 25.

عراق و لبنان در گزارش خود موارد coronavirus در مسافران از ایران در ماه فوریه است. بی بی سی ادعا کرد که هر دو مورد وارد ماهان پرواز هوایی است.

ایران یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در آغاز همه گیر است و تا کنون ثبت شده تقریبا 100,000 موارد coronavirus.

اتهامات که ماهان بود ايميل پرواز ممنوع شد, اولین گزارش در شرق, روزانه, یک روزنامه اصلاح طلب در ایران است.

ماهان در بیانیه ای گفت: در آن زمان که پس از ممنوعیت چین مسیرهای آن را تا به حال تنها پرواز بازگشت و کمک به پرواز در درخواست از این کشور, وزارت بهداشت و امور خارجه. این گفت و گو همچنین توافق کردند به پرواز مواد صنعتی از چین برای ایران تولید کنندگان.

"بدیهی است که شرکت ما خواهد بود در چنین شرایطی است که بدون در نظر گرفتن منافع مادی و حتی با پذیرش ضرر و زیان آن تا به حال به کمک محترم دولت و صنايع کشور و انجام بیش از صدها تن از آیتم های صنعتی به ایران ،

ماهان مواجه شده است و آمریکا به دلیل مشکوک لینک کلیک کنید برای پاسداران سپاه.

آلمان و فرانسه و ایتالیا ممنوع ماهان پرواز در سال 2019 پس از درخواست از ایالات متحده است. آلمان ذکر شده "امنیت" نگرانی ها و خطوط هوایی را به اتهام نقش در پرواز پرسنل و مواد به مناطق جنگی از جمله سوریه است.

هواپیمایی گذشته اتحادیه اروپا در مسیر دو بار در هفته سرویس بین تهران و بارسلونا لغو شد در ماه مارس پس از اسپانیا لغو مجوز فرود خود را.

ماهان بلافاصله پاسخ به ایمیل درخواست برای نظر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب