ایران را "دوستانه-آتش' کشته شدن 19 ملوانان

نیروی دریایی ایران روز دوشنبه گفت که یک موشک اسرائیل به یک کشتی جنگی در یک بازی دوستانه-آتش حادثه در طول یک

توسط KETABKHOOOON در 22 اردیبهشت 1399

نیروی دریایی ایران روز دوشنبه گفت که یک موشک اسرائیل به یک کشتی جنگی در یک بازی دوستانه-آتش حادثه در طول یک نیروی دریایی در خلیج عمان ترک 19 ملوانان کشته و 15 نفر دیگر زخمی شدند.

نیروی دریایی ایران با توجه به تلویزیون دولتی این وب سایت گفت: "این کشتی برخورد کرد و پس از حرکت به یک هدف عمل به آن مقصد و نه به اندازه کافی ایجاد فاصله بین خود و هدف است."

دوستانه آتش حادثه مربوط به شهرستان کنارک طی رگ رخ داده در نزدیکی بندر جاسک از سواحل جنوبی جمهوری اسلامی ایران در روز یکشنبه.

این شهرستان کنارک طی یک نور پشتیبانی لجستیکی کشتی ساخته شده در هلند و خریداری شده توسط ایران قبل از انقلاب اسلامی سال 1979.

وزن 447 تن و 47 متر (154 فوت) طول این هندیجان-کلاس کشتی مجهز به چهار موشک های کروز به گفته تلویزیون دولتی.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از خدمه در هیئت مدیره کشتی در زمان حادثه.

ایران و دشمن ایالات متحده داد و ستد barbs در سال گذشته بیش از یک موجی از حوادث مربوط به نیروهای خود را در منطقه حساس خلیج فارس بود ،

تنش ها تشدید شده پس از سال 2018 زمانی که ما در خارج از یک شرکت چند ملیتی توافق که مسدود برنامه هسته ای ایران و reimposed فلج کننده تحریم ها بر اقتصاد آن است.

خبرگزاری تسنیم گفت: در یک زبان انگلیسی توییت که شهرستان کنارک طی غرق شده بود پس از اصابت موشک شلیک شده توسط ایرانی دیگر در کشتی.

"شهرستان کنارک طی شد 'غرق شده توسط آتش دوستانه" پس از Moudge-class frigate 'جماران' به طور تصادفی به ضرب گلوله (آن را) با یک موشک در طول زندگی شلیک ورزش در جاسک منطقه از #PersianGulf آب در 10 مارس."

تسنیم اشاره نمی کند جزئیات در آن فارسی زبان گزارش در وب سایت خود را.

ایران و نیروهای مسلح در ژانویه به اشتباه به ضرب گلوله یک کیف متصل به بوئینگ 737 مسافربری جت در مدت کوتاهی پس از برخاستن از تهران کشتن تمام 176 نفر سرنشین.

نظامی بستری فاجعه بار خطا کرد و گفت که در ایران دفاع هوایی در آماده باش پس از شلیک رگباری از موشک در نیروهای نظامی آمریکا مستقر در عراق است.

ایران راه اندازی موشک در اقدامی تلافی جویانه برای ایالات متحده' کشتن از بالای آن ژنرال قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین روز قبل از آن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب