ایرانیان گفت: به پوشیدن ماسک به عنوان coronavirus بس

یک زن ایرانی پوشیدن محافظ ماسک صورت انتخاب موارد سنتی پیش از نوروز, ملی, جشن سال نو در بازار تجریش در تهران

توسط KETABKHOOOON در 19 خرداد 1399
یک زن ایرانی پوشیدن محافظ ماسک صورت انتخاب موارد سنتی پیش از نوروز, ملی, جشن سال نو در بازار تجریش در تهران در 19 مارس سال 2020 است. — AFP/فایل

تهران: ایران روز دوشنبه خواست شهروندان خود را به پوشیدن ماسک در آن را به عنوان اعلام کرد یکی دیگر از 70 مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus و 2,043 موارد جدید عفونت است.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: آخرین آمار و ارقام در زمان کلی تلفات به 8,351 مرده از مجموع 173,832 افراد آلوده.

"همه باید پوشیدن ماسک ها هنگام حضور در مکان هایی مانند فروشگاه ها و یا هر جای دیگر که در آن ممکن است به رعایت اجتماعی فاصله با دقت به او گفت:" در تلویزیون دولتی.

پس از اعلام اول آن موارد در شهر مقدس قم در بهمن, ایران در تلاش برای مهار آنچه که به سرعت تبدیل شد خاورمیانه مرگبارترین شیوع COVID-19 بیماری است.

آن را در ابتدا تحمیل یک سری از اقدامات با هدف توقف گسترش آن مانند بسته شدن مساجد است اما به تدریج نورد بسیاری از این مراحل را پس از ماه آوریل است.

جمهوری اسلامی روز یکشنبه گفت که یک قیام اخیر در موارد بود که با توجه به افزایش تست به جای بدتر شدن شیوع.

شده است وجود دارد شک و تردید در خانه و خارج از کشور در مورد ایران آمار رسمی با نگرانی واقعی تلفات می تواند بسیار بالاتر است.

افزایش عفونت و ارقام پس از پایین در اوایل ماه مه و سهل انگاری در رعایت اجتماعی فاصله نگران اند مقامات که باید تصریح کرد خواستار پایبندی به پروتکل های بهداشت.

"اکثر استان ها در یک وضعیت پایدار," Jahanpour روز دوشنبه گفت:.

او گفت: غربی استان "خوزستان است که هنوز هم قرمز" — بالاترین سطح در این کشور رنگ-کد ریسک مقیاس.

هشت استان دیگر بودند "هشدار", او گفت:.

"استان در معرض خطر باید جدی تر و محتاط" Jahanpour گفت: با دعوت از مردم برای جلوگیری از سفر غیر ضروری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de