روحانی وعده "خرد کردن پاسخ" اگر آمریکا به گسترش تحریم تسلیحاتی

دبی (ایسنا) - حسن روحانی رئیس جمهور ایران تهدید "خرد کردن پاسخ" گفت که ایالات متحده پیش می رود با برنامه ریزی

توسط KETABKHOOOON در 18 اردیبهشت 1399

دبی (ایسنا) - حسن روحانی رئیس جمهور ایران تهدید "خرد کردن پاسخ" گفت که ایالات متحده پیش می رود با برنامه ریزی برای گسترش یک تحریم ایران تجارت سلاحهای متعارف که سازمان ملل متحد تنظیم شده است برای بلند کردن بعد از این سال.

تحت ایران در مقابله با قدرت های جهانی به پذیرش محدودیت های هسته ای در ازای لغو تحریم ها, یک U. N. سلاح تحریم است که با توجه به پایان می رسد در ماه اکتبر. ایالات متحده که خارج شد معامله در سال 2018 می گوید آن را می خواهد به گسترش تحریم.

در یک سخنرانی در روز چهارشنبه روحانی تکرار شده ایران را دیرینه انتقاد از واشنگتن تصمیم به خروج از ایران که به نام او یک "احمق اشتباه".

"اگر امریکا می خواهد به بازگشت به ایران می باید رفع تمام تحریم ها در تهران و جبران reimposition تحریم ها گفت:" روحانی یک پراگماتیست که شعارهای نسبت به ایالات متحده است که اغلب اندازه گیری بیشتر از آن است که برخی از مقامات. "ایران را به یک خرد کردن پاسخ اگر تحریم تسلیحاتی در تهران افزایش یافته است" ادامه اضافه شده است.

ایران به تدریج نورد تعهدات خود تحت توافق در پاسخ به ایالات متحده تصمیم به ترک است, اما می گوید که می خواهد توافق را در محل باقی می ماند. این انتقاد اروپایی طرفین معامله برای عدم نجات پیمان با محافظ اقتصاد خود را از تحریم های ایالات متحده.

"ایران هسته ای گام های برگشت پذیر هستند اگر احزاب دیگر به توافق انجام تعهدات خود و حفظ و تهران منافع تحت پیمان" روحانی گفت.


(نوشتن توسط پریسا حافظی; ویرایش توسط اندرو آسمانها و پیتر Graff)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب