اسرائیل شبیه یک مدل برای توقف coronavirus. در اینجا چگونه آن را از دست یاطاقان های خود را.'

هنگامی که نشانه هایی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد در اسرائیل در ماه مارس در این کشور تعطیل

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

هنگامی که نشانه هایی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد در اسرائیل در ماه مارس در این کشور تعطیل سخت و سریع است. پس از آن بازگشایی شد.

که به حالت عادی بازگشت اما کوتاه بود. بین ساعت 8 صبح روز شنبه و از ساعت 8 صبح روز شنبه صبح, اسرائيل, ثبت, جدید, روزانه بالا از 1,528 coronavirus موارد وزارت بهداشت گفت. در کرانه غربی و غزه موارد نیز به طور پیوسته افزایش یافته است با بیش از 300 گزارش در روز سه شنبه.

اسرائیل در حال حاضر reimposed برخی از coronavirus محدودیت هر چند که هنوز برای بازگشت به کامل مستند. میله باشگاه و رویداد, سالن بسته شدند رستوران ها محدود به 20 نفر و استخر و ورزشگاه بسته در اوایل این هفته.

اسرائیل جدید موجی از عفونت نشان می دهد خطرات متصل به توقف مستند شرایط.

با توجه به گابی Barbash یک مدیر کل سابق وزارت بهداشت و استاد اپیدمیولوژی در موسسه وایزمن اصلی ماشه برای موج جدید نهفته در تصمیم دولت برای باز کردن مدارس, رویداد, سالن و بارها با عفونت های فزاینده در میان جوانان است.

"پس از اولین موج عمومی مشتاق بود به بیرون بروید و بر این باورند که تاج است بر" Barbash گفت. "آنها فشرده دولت و دولت به اندازه کافی قوی برای اعتراض به فشار و این تصمیم به باز کردن سیستم آموزش و پرورش پر حجم است."

شیوع در اسراییل و حل و فصل Beitar ایلیت, 10 مایلی جنوب غربی بیت المقدس منجر به یک مستند وجود دارد روز چهارشنبه با ترافیک در داخل و خارج از شهر محدود شده است.

برخی از مناطق به شدت تحت تاثیر قرار, اما به نظر می رسد این ویروس به گسترش در سراسر کشور است. بیش از آخر هفته گذشته خدمات اورژانس Magen David Adom گزارش 300 درصد افزایش در تعداد تماس به خط تلفن.

وزارت بهداشت و درمان گفت: در آن انتظار می رود تعداد بیماران در هواکش — در حال حاضر فقط 32 — برای رسیدن به 2000. همچنین گفت که قصد دارد به اضافه دو تا سه اضافی coronavirus هتل موجود 12 که در آن مردم می توانند قرنطینه بدون آلوده کردن دیگران است.

و Benny Gantz وزیر دفاع و جایگزین نخست وزیر اعلام کرد که او منزوی خود را پس از در معرض بودن برای اعضای خانواده با کوروناویروس.

با جمعیت حدود 8.6 میلیون — تقریبا به اندازه نیوجرسی — اسرائیل تا به حال 32,714 coronavirus موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر و 343 مرگ و میر. وجود دارد در حال حاضر فقط بیش از 14,000 فعال coronavirus, عفونت های, با توجه به وزارت بهداشت ،

قبلا بالاترین روزانه عفونت کل رسیده در ماه آوریل بود 633 با روزانه عفونت اعداد پایین آمدن به تک رقمی در چند روز در ماه مه.

در طول این مستند در بهار و اسرائیل و تحمیل محدودیت های سفت و سخت بر ساکنان آن حتی محدود کردن تعداد پاهای آنها اجازه داده شد برای رفتن از خانه های خود. به عنوان تعدادی از موارد کاسته بنابراین آیا محدودیت و تصمیم به باز کردن برخی از نمرات مدرسه در ماه مه بود که به سرعت پس از بازگشایی تمام نمرات.

تصویر: اسرائیل کارکنان بهداشتی درمانی در یک مرکز تست برای مهاجران در تل آویو روز دوشنبه. (ادد Balilty / AP)

بازگشایی مدارس و کسب و کار شد و خیلی سریع گفت: Siegal Sadetzki که ترک به اسرائیل, بهداشت عمومی, مدیر روز سه شنبه گفت که او هشدارها نادیده گرفته شده بود.

"آن شده است چند هفته پس از اسرائیل قطب نما برای دست زدن به همه گیر خود را از دست داده بلبرینگ," او نوشت: در Facebook. "دستاوردهای در برخورد با موج اول (عفونت) لغو شد توسط گسترده و سریع باز از اقتصاد" است که رشد بسیاری از کشورهای دیگر.

به عنوان موارد در اسرائیل افزایش یافته است به طوری که موارد در میان فلسطینی ها در کرانه باختری است. کرانه باختری و غزه باید ثبت بیش از 4,600 موارد و 18 مرگ و میر. فقط تحت 2,000 از آن موارد گزارش شده در هفته اول ماه جولای.

تشکیلات خودگردان فلسطینی روز سه شنبه تمدید پنج روزه مستند در بانک غرب برای پنج روز دیگر وادار همه کسب و کار حمل و نقل عمومی و مساجد و کلیساها به غیر از داروخانه نانوایی و سوپر مارکت ها.

تصویر: یک کودک فلسطینی آماده به دریافت چک برای coronavirus در موبایل تست ایستگاه در شیخ جراح بیت المقدس در روز دوشنبه. (احمد Gharabli / AFP - Getty Images)

فلسطینی سیاستمداران باید با متهم کردن اسرائیل برای افزایش موارد گفت که کارگران فلسطینی از بازگشت به خاک اسرائیل آلوده شدند در حالی که در محل کار است.

هر چند شیوع جدید ممکن است شروع با جوان مردم آن را نمی خواهد پایان وجود دارد Barbash هشدار داد.

"شاید ما در حال انجام کار بهتر با خانه های پرستاری و در نتیجه جمعیت شناسی جدید موج دوم" او گفت:. "این است که تنها به طور موقت. وجود دارد هیچ راهی برای جدا کردن همه مردم است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن