پلیس اسرائیل کشتن فلسطینی آنها به اشتباه فکر کردم مسلح

1 / 4مادر فلسطینی به ضرب گلوله توسط پلیس اسرائیل نشان می دهد تصویر خود را در خانه اش در ضمیمه شرق اورشلیممادر

توسط KETABKHOOOON در 11 خرداد 1399
1 / 4

مادر فلسطینی به ضرب گلوله توسط پلیس اسرائیل نشان می دهد تصویر خود را در خانه اش در ضمیمه شرق اورشلیم

مادر فلسطینی به ضرب گلوله توسط پلیس اسرائیل نشان می دهد تصویر خود را در خانه اش در ضمیمه شرق اورشلیم (AFP Photo/احمد GHARABLI)

بیت المقدس (خبرگزاری فرانسه) - پلیس اسرائیل در ضمیمه شرق اورشلیم در روز شنبه از کشته شدن یک فعال فلسطینی آنها به اشتباه فکر کردم مسلح با تپانچه باعث خشمگین محکومیت از فلسطینی ها.

حادثه اتفاق افتاده در کوچه دیواره شهر در نزدیکی شیرها' دروازه یک نقطه دسترسی به طور عمده مورد استفاده قرار گرفتهاند.

"واحدهای پلیس در گشت وجود دارد کشف یک مظنون با یک شیء مشکوک است که شبیه یک تپانچه" یک پلیس اسرائیل در بیانیه ای گفت:.

"آنها بر نام او را به توقف و شروع به تعقیب بعد از او ، در طی تعقیب و گریز ماموران همچنین افتتاح شد آتش سوزی در این گمان بود که neutralised.

"هیچ سلاح داشت در صحنه پس از منطقه جستجو" بیانیه ای گفت:.

رئیس جمهور فلسطین محمود عباس جنبش فتح را محکوم کرد قتل به عنوان یک "جنایت جنگی".

آن گفت: در آن برگزار می شود بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به طور کامل مسئول برای "اعدام یک جوان معلول مرد".

رهبری فلسطینی ها خواستار آن شدند که هر کس کشته شود به ارمغان آورد قبل از دادگاه جنایی بین المللی.

فلسطینی ها' رسمی خبرگزاری " وفا " شناسایی مرد مرده به عنوان ایاد Khairi Hallak ساکن وادی علیزاده محله شرق اورشلیم با نیازهای ویژه.

بعد شنبه حدود 200 اسرائیل تظاهرات اعتراض نزدیکی مقر پلیس در بیت المقدس را محکوم Khairi را کشته و به گفته خبرگزاری فرانسه روزنامه نگار.

معترضان انجام شده علائم در زبان عبری و انگلیسی خواندن "خشونت پلیس کشته شدند" "عدالت برای ایاد" و "فلسطین زندگی ماده" و بسیاری از عینک ماسک برای محافظت در برابر گسترش این رمان coronavirus.

- 'بالاتر از قانون' -

"امروز نیروهای اشغالگر اسرائیلی در شرق اورشلیم ترور ایاد Khairi, 32 معلول فلسطینی" صائب صائب عریقات دبیر سازمان آزادیبخش فلسطین نوشت در توییتر.

قتل یک "جرم و جنایت خواهد شد که ملاقات با مصونیت از مجازات مگر اینکه جهان متوقف می شود درمان اسرائیل به عنوان یک دولت فراتر از قانون" او گفت:.

صائب عریقات افزود: هشتگهای #PalestineWillBeFree و #ICantBreath -- یک مرجع به آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید که مرگ در حالی که یک پلیس kneeled در گردن او را برانگیخته شورش در ایالات متحده است.

حماس این جنبش اسلامگرای است که کنترل نوار غزه گفت: قتل جوان فلسطینی در بیت المقدس را "سوخت مردم ما انقلاب که متوقف نخواهد شد تا زمانی که اشغالگر برگ تمام فلسطین".

این هشدار جدید فلسطینی انتفاضه یا قیام.

سخنگوی پلیس اسراییل میکی روزنفلد گفت: تحقیق و تفحص شده بود باز به شرایط اطراف انسان مرگ است.

شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در خشونت ها در شرق اورشلیم و کرانه در روزهای اخیر با وجود آن که هنوز برای رسیدن به سطح 2015-2016 زمانی که نیروهای امنیتی اسرائیل در تلاش برای جلوگیری از یک موج به اصطلاح lone wolf حملات بیارتباط به هر تاسیس گروه های شبه نظامی.

روز جمعه یک فلسطینی سعی در رم یک ماشین به سربازان اسرائیلی در شمال کرانه شهر رام الله قبل از کشته شدن توسط نیروهای ارتش گفت.

روز دوشنبه پلیس اسرائیل به ضرب گلوله و مجروح شدن یک مرد که اقدام به چاقو یک افسر در شرق بیت المقدس, پلیس گفت:.

شده اند وجود دارد ترس است که اسرائیل قصد دارد به استفاده از یک بحث چراغ سبز از آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ضمیمه swathes از غرب بانک می تواند استوک خشونت بیشتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب