اسرائیل سلامت رسمی استعفا داد و گفت ویروس مهار تلاش های 'گیجی'

نیروهای امنیتی اسرائیل با پوشیدن ماسک محافظ با توجه به COVID-19 گیر کنترل دسترسی به یک محله است که جدا شده ا

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399
نیروهای امنیتی اسرائیل با پوشیدن ماسک محافظ با توجه به COVID-19 گیر کنترل دسترسی به یک محله است که جدا شده است پس از افزایش اخیر در coronavirus موارد در جنوب شهر ساحلی اشدود. — AFP/فایل

اورشلیم: بالا اسرائیلی سلامت رسمی استعفا داد و روز سه شنبه گفت او را ارشاد در مقابله با coronavirus بود که نادیده گرفته و این کشور را مهار تلاش بودند "گیجی" را به عنوان آن مواجه صعودی caseload.

استعفای Siegal Sadetzki وزارت بهداشت مدیر بهداشت عمومی خدمات پس از اسرائیل دوباره تحمیل چندین مستند اقدامات در تلاش برای مهار این ویروس را گسترش.

"برای چند هفته در حال حاضر ما قطب نما برای مقابله با این بیماری همه گیر تبدیل شده گیجی" Sadetzki نوشت: در Facebook پست اعلام کرد تصمیم خود را به مرحله پایین.

"با وجود هشدارهای مکرر در انجمن های مختلف, ما در حال تماشای با نا امیدی به عنوان ما پنجره ای از فرصت ها (شامل ویروس) در حال اجرا است" اضافه شده Sadetzki متخصص اپیدمیولوژی.

"من به نتیجه رسیدیم که در یک زمینه که در آن من نظر حرفه ای است که پذیرفته شده آن است که دیگر در ظرفیت من برای کمک به جلوگیری از این بیماری همه گیر را گسترش," او نوشت.

سابق مجلس Yuli Edelstein یک متحد از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر شد, وزیر بهداشت تحت یک دولت ائتلافی سوگند است.

Edelstein روز دوشنبه اعلام کرد که او در نظر گرفته شده به نام یک فرد نقطه به نظارت بر واکنش اسرائیل یک نقش جدید که به احتمال زیاد به قطع به Sadetzki اقتدار.

اسرائیل تا به حال به دست آورده ستایش در ماه مارس و آوریل برای آن اقدام سریع در برابر ویروس از جمله اعمال اوایل محدودیت های مسافرتی.

اما آن را دوباره باز استراتژی مواجه شده است و انتقاد به عنوان موارد ،

Sadetzki گفت: اسرائیل موثر پاسخ اولیه شده بود نسخ توسط "سریع و گسترده باز کردن اقتصاد".

نتانیاهو که تشکر Sadetzki برای سرویس هشدار داده است که اسرائیل سلامت سیستم در معرض خطر بودن لزوما توسط یک سیل به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار.

اما او همچنین ابراز نگرانی در مورد تمدید مستند اقدامات که بیشتر نابود در حال حاضر اقتصاد کتک.

همانطور که از صبح روز سه شنبه اسرائیل از ثبت بیش از 31,000 coronavirus موارد از جمله 338 مرگ و میر.

در هفته های اخیر این کشور از حدود نه میلیون نفر است به طور منظم ثبت شده بین 500 تا 1000 مورد جدید در هر روز است.

محدودیت های مختلف شده اند دوباره اعمال شده از جمله بسته شدن سالن های رویداد, باشگاه, بارها ورزشگاه و استخر های عمومی است.

محدودیت در تعداد افراد مجاز در رستوران ها و مکان های عبادت نیز ابقاء شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن