آن را یک ...! برادر بزرگ جسیکا Graf و کودی Nickson آشکار جنسیت نوزاد, شماره 2

بزرگ نشان می دهد! برادر بزرگ آلوم جسیکا Graf و کودی Nickson پرده برداری جنسی از فرزند دوم خود را روز بعد از تا

توسط KETABKHOOOON در 24 اردیبهشت 1399

بزرگ نشان می دهد! برادر بزرگ آلوم جسیکا Graf و کودی Nickson پرده برداری جنسی از فرزند دوم خود را روز بعد از تایید بارداری ،

جدید در یوتیوب ارسال شده در سهشنبه, مارس 12 Graf, 29 و Nickson, 35, شد دست یک شیرینی توپ که شامل یک انفجار از رنگ آبی یا صورتی است. این زن و شوهر با هم کار برای راه اندازی ابزار و کشف کرد که آنها در حال انتظار برای یک دختر بچه.

Big Brother Jessica Graf and Cody Nickson Reveal Sex of Baby Number 2 1
جسیکا Graf و کودی Nickson را جنسیتی آشکار YouTube

"آن یک دختر!!!" ظهور کرد تا بر روی صفحه نمایش به عنوان واقعیت تلویزیون ستاره رفت و در آغوش شیرین. Graf سپس اقدام به شوخی ضربه با لوله.

Graf و Nickson عشق داستان آغاز شد و پس از ملاقات آنها در برادر بزرگ's 19 فصل آن پخش شده و در سال 2017. آنها درگیر شدند فوریه 2018 و گره خورده است گره که در ماه اکتبر. اواز یا موسیقی دو نفری استقبال از اولین فرزند خود را با هم, 13-ماه-پیر دختر ماوریک, مارس 2019.

در اوایل این ماه این زوج اعلام کردند که در انتظار فرزند دوم خود را با هم. سابق مسابقه شگفت انگیز شرکت کنندگان مشترک این اخبار با ارسال یک عکس از خانواده سه. در آن زمان مدل برگزار شد تا نشانه ای آشکار است که کودک شماره دو در راه بود.

"در نهایت! 😊 به عنوان شما بچه ها می دانید کودی و من شده است که مایل به تمام بچه های ما بسیار نزدیک در سن. بنابراین ما مصمم به باردار, این سال," او نوشت: از طریق Instagram on May 6. "بخشی از من می خواست به راست Kylie Jenner آن و به شما بگویم که بچه ها پس از تولد اما پس از چند اتفاقی IG داستان ما با سونوگرافی اوج [sic] از طریق در پس زمینه ما می دانستیم که آن زمان آمد پاک است."

Graf ادامه داد: "ماوریک است برای رفتن به یک خواهر و برادر! من واقعا مطمئن نیستم که اگر او به طور کامل درک می کند که در عین حال اما بدون توجه به آنچه او همیشه برای رفتن به کودک من."

Big Brother Jessica Graf and Cody Nickson Reveal Sex of Baby Number 2
کودی Nickson و جسیکا Graf حسن نیت ارائه میدهد از جسیکا گراف/Instagram

روز بعد نیروی هوایی دامپزشک باز کرد تا در مورد نوزاد, خبرهای جداگانه Instagram update. او اشاره کرد که چگونه "هیجان زده" او به رشد خود خانواده با Graf.

"بچه های ما در حال رفتن به نوبه خود عالی" او نوشت ، "جسیکا شده است چنین همسر و مادر. او که مادر از کل Nickson جوخه باعث می شود من از خدا تشکر کنم چقدر از یک برکت و رحمت است. من می دانم که بسیاری نمی خواهید کودکان خود را به رشد بیش از حد سریع اما دانستن اینکه چگونه به خوبی آنها را به نوبه خود من خارش برای دیدن آنچه که آنها انجام! با تشکر از شما همه برای تبریک."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن