آن را بیش از! Jordana Brewster فایل برای طلاق از اندرو فرم

تماس آن واریز شده است. Jordana Brewster برای ثبت طلاق از شوهرش از 13 سال اندرو فرم, Us Weekly می تواند تایید.

توسط KETABKHOOOON در 18 تیر 1399

تماس آن واریز شده است. Jordana Brewster برای ثبت طلاق از شوهرش از 13 سال اندرو فرم, Us Weekly می تواند تایید.

The Fast and the Furious star 40 ارسال مقالات طلاق در پنج شنبه, جولای 1, به استنلی Mosk دادگاه در لس آنجلس با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط ایالات متحده در روز سه شنبه, جولای 7.

مورد ذکر شده است به عنوان یک "انحلال با کودکان کوچک است." این جدا زن و شوهر, دو پسر, جولیان, 6, و, روآن, 4.

تشکیل پرونده آمد و نزدیک به یک ماه پس از مردم گزارش داد که بازیگر و تهیه کننده فیلم, 48, حال تقسیم در اوایل این سال است.

بروستر و فرم ملاقات در سال 2005 مجموعه ای از The Texas Chainsaw Massacre: The Beginningکه او ستاره دار در و او تولید شده است. جفت نگه داشته و رابطه خود را یک راز در مجموعه ای که پاناما بومی بعدا مورد بحث با InStyle Weddings در سال 2007.

"ما شروع به دوستیابی در راز – شما می دانید, حلق آویز کردن در تریلر – از آنجا که آن را غیر حرفه ای, در غیر این صورت" این سلاح مرگبار بازیگر گفت: در آن زمان. "اما هر روز اندرو عینک این کار چکمه های به مجموعه, و اگر من دروغ گفتن در شات یا وجود تجهیزات در راه من می خواهم به دنبال کفش خود را. آن را راحت فقط به می دانم که او نزدیک بود."

اواز یا موسیقی دو نفری مشغول شدم در سالگرد یک سال و گره نویس در جزیره مه 2007. آنها بعد از استقبال خود دو پسر از طریق قائم مقام.

این بازیگر افتتاح شد تا ما در سال 2017 در مورد اینکه او چگونه و به شکل متعادل و حرفه خود را در حالی که بالا بردن دو بچه ها و گفت که او اغلب طول می کشد آنهایی که کمی او در راه با او.

"ما [قاطعانه در مورد تاریخ شب] اما شوهر من به عنوان یک تهیه کننده او را در جاده های زیادی" بروستر گفت ما. "که بیشتر عاشقانه به من از بیرون رفتن در شب تاریخ این واقعیت است که شوهر من مانند یک پدر خوب."

یک سال بعد بروستر نشان داد که خود را پسر بزرگتر است بزرگتر از طرفداران فرم کار از او — عمدتا به دلیل به او اجازه نمی دهد بچه ها خود را به تماشای بسیاری از فیلم.

"پسرم فکر می کند که این کولر که شوهر من یک تهیه کننده گفت:" ما در ماه مارس سال 2018 است. "در حال حاضر من به یک محل آرام در آینده در چند هفته آینده و پسر من واقعا افتخار است. او می بیند تابلوهای تبلیغاتی و گفت: 'پدر من ساخته شده است.'"

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن