آن چنان گرم در پارک ملی دره مرگ که ماشین در حال شکستن

داشتن ماشین خود را شکستن است هرگز لذت بخش است, اما آن را احتمالا خیلی بدتر هنگامی که آن را 128 درجه خارج است.ب

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399

داشتن ماشین خود را شکستن است هرگز لذت بخش است, اما آن را احتمالا خیلی بدتر هنگامی که آن را 128 درجه خارج است.

برخی از بدشانسی بازدید کنندگان در پارک ملی دره مرگ زد به ماشین مشکل یکشنبه زمانی که گرمای شدید ناشی از موتورهای خود را به پارک در روز دوشنبه گفت.

"دیروز حرارت بیش از حد ایجاد می شود حداقل سه خودرو در پارک به شکستن از موتور بیش از حد گرم است که می تواند به سرعت به نوبه خود منجر به مرگ اگر مسافران سرگردان در این آب و هوا بدون تهویه مطبوع" دره مرگ پارک ملی در انتخابات گفت: در Facebook. "خوشبختانه رنجرز شد در دسترس برای پاسخ و هیچ پزشکی عمده حوادث گزارش شده است."

گرما در دره مرگ بیش از آخر هفته نزدیک به آمار یک رکورد پارک گفت. رسمی درجه حرارت رسیده 128 درجه که در گذشته دیده می شد در سال 2013.

دره مرگ است خانه از داغترین دمای تا کنون ثبت خدمات پارک های ملی گفت. در 10 ژوئیه 1913 آن 134 درجه فارنهایت در کوره Creek با توجه به NPS.

"در طول موج گرما به اوج خود رسید که با این سابقه پنج روز متوالی رسید 129° F (54°C) و یا بالاتر" دفتر گفت. "دره مرگ رکورد گرمترین مکان بر روی زمین است."

پراکنده پوشش گیاهی در پارک کمک می کند تا حرارت خورشید تا سطح کویر و گرما تابش از سنگ و خاک شدن "به دام افتاده در دره مرگ" NPS گفت.

"عمق و شکل دره مرگ تاثیر آن درجه حرارت در تابستان" با توجه به NPS. "دره های باریک و حوضه 282 (86 متر) زیر سطح دریا است و در عین حال جداره با بالا کوه های شیب دار دامنه."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن